Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Новини    English
Избираеми дисциплини за магистри

Уважаеми студенти от следните магистърски програми:

• Софтуерни технологии със специализация графични среди и потребителски интерфейси (1 г.)
  • Софтуерни технологии със специализация графични среди и потребителски интерфейси (2 г.) - II курс
  • Софтуерни технологии със специализация мобилни системи и приложения (1 г.)
  • Софтуерни технологии със специализация мобилни системи и приложения (2 г.) - II курс
  • Софтуерни технологии със специализация софтуерни архитектури и средства (1 г.)
  • Софтуерни технологии със специализация софтуерни архитектури и средства (2 г.) - II курс
  • Софтуерни технологии със специализация системи с изкуствен интелект (1 г.)
  • Софтуерни технологии със специализация системи с изкуствен интелект (2 г.) - II курс
  • Технология на софтуерното производство и внедряване (1 г.)
  • Бизнес информатика с английски език (1 г.)
  • Бизнес информатика с английски език (2 г.) - II курс
  • Приложна математика (1 г.)

През зимния семестър имате 1 избираема дисциплина, която ще избирате по електронен път след регистрация в университетската система e-portal.uni-plovdiv.bg.

След получаване на акаунт, можете да избирате дисциплини на адрес:

Формата за регистрация е достъпна само за потребителите на DeLC (и то тези, които са студенти) с акаунти от e-portal.uni-plovdiv.bg.

Срокът за избор е от 04.12.2023 (понеделник) до 15.12.2023 (петък)  включително. За да се проведе дадена избираема дисциплина, в нея трябва да има записани поне 12 студенти. Брой места за една дисциплина – 25.

Предишна Следваща
Актуално