Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Новини    English
КЛАСИРАНЕ и ПРОВЕЖДАНЕ на ИД 1, ИД 2 и ФД, II сем. ЗАДОЧНО ОБ.

Уважаеми студенти от задочна форма на обучение,

в този файл можете да намерите класирането за Избираема дисциплина / Факултативна дисциплина от СПИСЪК 2.

Студентите, които не са се записали (класирали) за Избираема дисциплина / Факултативна дисциплина (за БИТ, 4-ти курс и СТД, 4-ти курс) от Списък 2, могат да се запишат такава при г-жа Мануела Генева на следния електронен адрес geneva@fmi-plovdiv.org, от която ще получат информация за свободните места в дисциплините, по които ще се провежда обучение (виж списъка по-долу).

ПРОВЕЖДАНЕ НА ИЗБИРАЕМИ ДИСЦИПЛИНИ / ФАКУЛТАТИВНИ ДИСЦИПЛИНИ ОТ СПИСЪК 2

на 17.02.2024 г. (събота) и 18.02.2024 г. (неделя)

ИЗБИРАЕМА ДИСЦИПЛИНА ОТ СПИСЪК 2 ЗАЛА
1. WEB приложение с Vaadin и Spring Boot, доц. д-р Владимир Вълканов, гл. ас. д-р Пенчо Малинов 246 к.з.
2. Бизнес право 2 част, проф. д-р Асен Рахнев, хон. ас. Илиан Иванов 424 ауд.
3. Въведение в генеративната визуализация, проф. д-р Антон Илиев, инф. Виктор Матански 534 к.з.
4. Инвестиране и лични финанси, проф. д-р Елена Сомова, хон. ас. Светозар Гледачев 423 ауд.
5. Интелигентен анализ и визуализация на данни с JasperSoft, доц. д-р Силвия Гафтанджиева 531 к.з.
6. Интернет банкиране чрез мобилни и онлайн приложения, доц. д-р Генчо Стоицов, маг. Тодор Тодоров 146 к.з.
7. Компютърна симулация на реални процеси, доц. д-р Павлина Атанасова няма да се провежда
8. Нелинейно моделиране в медицината, гл. ас. д-р Асен Христов няма да се провежда
9. Приложна финансова математика, проф. д-р Николай Кюркчиев, гл. ас. д-р Мария Василева 433 к.з.
10. Програмиране в среда Arduino с 32-битови контролери, доц. д-р Светослав Енков 535 к.з.

Уважаеми студенти от задочна форма на обучение,

в този файл можете да намерите класирането за Избираема дисциплина 1 от СПИСЪК 1.

Студентите, които не са се записали (класирали) за Избираема дисциплина 1 от Списък 1, могат да се запишат при г-жа Мануела Генева на следния електронен адрес geneva@fmi-plovdiv.org, от която ще получат информация за свободните места в дисциплините, по които ще се провежда обучение (виж списъка по-долу) от 05.02.2024 г. (понеделник).

Към 03.02.2024 г. има свободни места във всички избираеми дисциплини, които ще се провеждат.

ПРОВЕЖДАНЕ НА ИЗБИРАЕМИ ДИСЦИПЛИНИ ОТ СПИСЪК 1

на 15.02.2024 г. (четвъртък) и 16.02.2024 г. (петък)

ИЗБИРАЕМА ДИСЦИПЛИНА 1 ОТ СПИСЪК 1 ЗАЛА
1. Блоково програмиране, проф. д-р Тодорка Глушкова 534 к.з.
2. Визуално програмиране с Processing, проф. д-р Антон Илиев, инф. Виктор Матански 535 к.з.
3. Водене на преговори и разрешаване на конфликти - I част, проф. д-р Асен Рахнев, хон. ас. Илиан Иванов 424 ауд.
4. Икономическа политика на България и света, проф. д-р Елена Сомова, хон. ас. Светозар Гледачев 2. аула
5. Интелигентен анализ на данни с Orangе, доц. Ст. Хаджиколева, ас. д-р Костадин Йотов 432 к.з.
6. Математически основи на автоматизираното управление, доц. д-р Георги  Костадинов няма да се провежда
7. Начини на визуализация с Wolfram Mathematica, доц. д-р Павлина Атанасова няма да се провежда
8. Нелинейно бизнес моделиране, гл. ас. д-р Асен Христов 431 к.з.
9. Програмиране в среда Arduino за напреднали, доц. д-р Светослав Енков 536 к.з.
10. Управление на софтуерни проекти, доц. д-р Силвия Гафтанджиева 433 к.з.
  Предишна Следваща
Актуално