Новини http://fmi-plovdiv.org/rss.jsp bg-bg 18.08.2019 22:44 Конкурси по програми на Фонд „Научни изследвания“http://fmi-plovdiv.org/news.jsp?newsId=1743&ln=1&id=2Фонд „Научни изследвания“ (ФНИ) отправя покана за участие в конкурси по Национална научна програма „Петър Берон. Наука и иновации с Европа“ (Петър Берон и НИЕ) и  Национална научна програма „Върхови изследвания и хора за развитие на европейската наука“ (ВИХРЕН).

1. Национална научна програма „Петър Берон и НИЕ“

Целите на програмата са определени в съответната Национална Научна Програма „Петър Берон. Наука и иновации с Европа“, приета от МС и в специфичните условия на програмата.

Обща цел на програмата
Общата цел на програмата е да ускори реинтеграцията и кариерното развитие в български висши училища и научни организации на перспективни учени с международно признати научни резултати (Experienced researchers). Програмата ще стимулира развитието на изследователския потенциал в България като необходима фундаментална стъпка за създаването на устойчива научна и иновационна среда и за развитието на конкурентна високотехнологична икономика в България.  
  
Индикативен бюджет на конкурса:
Ориентировъчният бюджет за финансиране на проекти по покана 2019 година е 1 235 000 лв. Той се разпределя между 8 научни панела пропорционално на дела на подадените допустими предложения за съответния панел.
Бюджетът на проектното предложение зависи от продължителността на проекта и може да бъде до 5 000 лв. месечно.

Научни панели:
• Химия (CHE)
• Обществени и хуманитарни науки (SOC)
• Икономически науки (ECO)
Информатика и инженерни науки (ENG)
• Околна среда и науки за Земята (ENV)
• Науки за живота (LIF)
• Математика (MAT)
• Физика (PHY)

Краен срок за подаване на проектните предложения:  20.09.2019 г. 

Повече информация за програмата, насоки и документи за кандидатстване ще намерите на уебсайта на ФНИ.  
Информацията е достъпна на английски език тук.  

2.  Национална научна програма „ВИХРЕН“

Целите на програмата са определени в съответната Национална Научна Програма „ВИХРЕН“, приета от МС и в специфичните условия на програмата.

Обща цел на програмата:
Националната научна програма “Вихрен” определя целите и принципите на финансиране, предназначено да подкрепи учени с високи постижения:

- Схемата за финансиране на водещи изследователи има за цел да подпомогне учени в етапа на тяхната кариера, при който те са установени лидери в научните изследвания със значителни научни постижения.
- Схемата за финансиране на установени изследователи има за цел да подпомогне учени, които са в процес на организиране на собствен независим изследователски екип или изследователска програма.

Индикативен бюджет на конкурса:
Ориентировъчният бюджет за финансиране на проекти по поканата от 2019 година е 1 500 000 лв., от които 1 425 000 лв. са за финансиране на проекти и 75 000 лв. за оценка на предложенията.
Програмата се изпълнява чрез прилагане на две отделни процедури, съответно за два вида проектни предложения - едното за „установен изследовател“, а другото за „водещ изследовател“.
Бюджетът на предложението зависи от неговата продължителност и се изчислява като максимална сума 265 000 лв. годишно за проект за „Водещ изследовател“ и максимален сума 210 000 лв. годишно за проект за "Установен изследовател" за максимален период от пет години. Бюджетът на проекта ще бъде намален на принципа pro rata temporis при по-кратък срок на проекта.

Краен срок за подаване на проектните предложения: 20.09.2019 г. 

Повече информация за програмата, насоки и документи за кандидатстване ще намерите на уебсайта на ФНИ.

Информацията е достъпна на английски език тук.

]]>
2019-08-011743
Допълнителен прием на кандидат-студенти във ФМИhttp://fmi-plovdiv.org/news.jsp?newsId=1571&ln=1&id=2Поради големия интерес към обучението във Факултета по математика и информатика при Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“
обявяваме допълнително класиране и прием на кандидат-студенти по специалности


Подаване на кандидатстудентски документи:

Всеки работен ден (без събота и неделя) от (9:00 – 12:00 и 13:30 – 16:00)
Университетския информационен център (Ректорат, ул. „Цар Асен“ 24), стая №13

Специалност I-ви вариант за класиране и прием: 
Оценка, получена по един от посочените начини
II-ри вариант за класиране и прием: 
Оценка на допълнителен тест
  1. Математика - редовно обучение
  2. Математика, информатика и информационни технологии – редовно обучение

  • ДЗИ по математика или български език и литература;
  • КСИ по математика, информатика или български език от ПУ или друго ВУ.

 

Тест по математика и информатика

За подробности изпратете имейл на dean-fmi@uni-plovdiv.bg

 

Легенда:

ПУ        – Пловдивски университет
ДЗИ     – Държавен зрелостен изпит
ВУ        – Висше училище
КСИ     − Кандидатстудентски изпит

]]>
2019-07-221571
Международна конференция "Автоматика и информатика 2019" http://fmi-plovdiv.org/news.jsp?newsId=1690&ln=1&id=2Международната конференция "Автоматика и информатика 2019" ще се проведе под егидата на президента на Република България г-н Румен Радев в периода от 3 до 5 октомври 2019 г. в гр. София.

 

Тематични направления на конференцията:

- Обработка на сигнали и данни
- Индустриална информатика
- Компютърни и комуникационни системи  и технологии
- Програмни системи и технологии
- Разпределени паралелни и грид изчисления  и системи
- Киберсигурност
- Теория на автоматичното управление
- Автоматично управление на технологични процеси
- Технически средства за автоматизация и контрол
- Изкуствен интелект и интелигентни системи
- Вградени системи
- Системи за автоматизация на производството
- Мониторинг и управление на големи системи
- Биоинформатика, биоавтоматика и биотехнологии
- Роботика и мехатроника
- Системи за управление на електрозадвижванията
- Информационно общество
- Електронно обучение

Международният програмен комитет оценява предложените доклади въз основа на тяхната оригиналност, научни постижения и потенциала им за приложимост.
Трудовете на конференцията с всички приети доклади ще бъдат издадени на CD и хартиен носител и включени в Националния референтен списък на съвременни научни издания с научно рецензиране.
По преценка на Международния програмен комитет най-добрите изнесени доклади на конференцията ще бъдат отпечатани като статии в списания Автоматика и информатика и Information Technologies and Control.

Пълна информация за конференцията е достъпна на сайта на конференцията – http://sai.bg/ai19.html

 

ВАЖНИ СРОКОВЕ:

Представяне на докладите

20.07.2019 г.

Отговор за приети доклади

25.08.2019 г.

Представяне на докладите в окончателен вид

Плащане на таксата  за участие

08.09.2019 г. 

08.09.2019 г.

Програма на конференцията

14.09.2019 г.

]]>
2019-04-101690
Извънредни изпити 2018/2019http://fmi-plovdiv.org/news.jsp?newsId=1632&ln=1&id=2Последна актуализация: 21.06.2019 г.

На 26.06.2019 г. (сряда) от 14:00 в 346 к.з. ще се проведе извънреден изпит по Бизнес английски език с информационни технологии за БИТ 4к. на ФМИ при доц. Иван Шотлеков.

На 26.06.2019 г. (сряда) от 13:00 ч. в 536 к. з. ще се проведе извънреден изпит по ИД "Уеб програмиране с JavaScript и jQuery" при Юри Хоптериев.

На 1.07.2019 г. (понеделник) от 14:00 в 346 к.з. ще се проведат извънредни изпити по английски език за бакалаври и магистри на ФМИ от всички курсове  при всички преподаватели.

На 1.07.2019 г. (понеделник) от 14:00 в 436 с.з. ще се проведат извънредни изпити по всички дисциплини, редовно и задочно обучение, на които е бил лектор проф. дмн М. Манев.

На 18.06.2019 г. (вторник) от 10:00 ч. в 531 к.з. ще се проведе извънреден изпит по: Застрахователна математика за специалност БИТ и БМ, редовно обучение при проф. д-р Николай Кюркчиев и гл. ас. д-р Мария Василева.

На 25.06.2019 г. (вторник) от 10:00 ч. в 546 к.з. ще се проведе извънреден изпит по: Счетоводство и счетоводни информационни системи за специалност БИТ, редовно обучение при доц. д-р Асен Рахнев и гл. ас. д-р Елена Тодорова.

На 25.06.2019 г. (вторник) от 10:00 ч. в 546 к.з. ще се проведе извънреден изпит по: АВИТО за специалност МИ и ИТМОМ, редовно обучение при доц. д-р Евгения Ангелова и гл. ас. д-р Елена Тодорова.

На 29.05.2019 г. (сряда) от 12:00 в 346 к.з. ще се проведе извънреден изпит по всички дисциплини, редовно и задочно обучение, при доц. Ст. Хаджиколева.

На 07.06.2019 г. (петък) от 9:15 до 12:30 в 423 ауд. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Математически анализ за специалност Софтуерно инженерствоI курс, редовно обучение при проф. дмн Петко Пройнов (вместо 04.06.2019 г.). 

На 31.05.2019 г. (петък) от 9:15 до 12:30 в 423 ауд. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Математически анализ за специалност Софтуерно инженерствоI курс, редовно обучение при проф. дмн Петко Пройнов (вместо 30.04.2019 г.). 

На 31.05.2019 г. (петък) от 9:00 ч. в 432 к. з. ще се проведе извънреден изпит за всички специалности и дисциплини при проф. д-р Антон Илиев и доц. д-р Светослав Енков.

На 30 май 2019 г., четвъртък, от 13.30 часа в 534 к.з. ще се проведе извънреден изпит по ОМИ и КЧМ за студенти от 4 курс при доц. Д. Бояджиев. Желаещите да се явят да се запишат предварително в каб. 543 и да се снабдят с индивидуален протокол.

На 25.04.2019 г. (четвъртък)   от  14:30  часа в 531 комп. зала ще се проведат извънредни изпити при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиева  и  доц. д-р Христина Кулина  за всички курсове по всички учебни дисциплини.

На 06.04.2019 (събота) от 09.00 ч. в 346 к.з. ще се проведе извънреден изпит по избираема дисциплина "Интелектуална собственост в Интернет"  при доц. д-р Иван Шотлеков и хон. ас. Владимир Вълев

На 7.04.2019 г. (неделя) от 9:00 в 446 к.з. ще се проведе извънреден изпит по избираема дисциплина „Оформяне и презентиране на дипломни и научни работи“, редовно и задочно обучение, при доц. Ст. Хаджиколева и проф. дмн Сн. Христова.

На 29.03.2019 (петък) от 13.30 ч. в 423 ауд. ще се проведе извънреден изпит по дисциплината "Линейна алгебра и аналитична геометрия", за студентите от спец. "Информатика" I курс (редовно обучение), при гл. ас. д-р  Ива Докузова.

На 23.02.2019 г. (събота)  от  10:00  часа в 146 комп. зала ще се проведат извънредни изпити при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиева и доц. д-р Христина Кулина за всички курсове по всички учебни дисциплини.

На 16.02.2019 (събота)  от 9:00 ч. във 2 ауд. ще се проведат извънредни изпити по ТВПС  за студентите от спец. Софтуерно инженерство, III-ви курс, бакалавър, редовно обучение  и  спец. Информатика, III-ви курс, бакалавър, редовно обучение при  проф дмн Сн. Христова

На 30.01.2019 (сряда)  от 13:30 ч. в каб. 342  ще се проведе извънреден изпит по всикчи избираеми дисциплини  при  проф дмн Сн. Христова

На 14.12.2018 (петък) от 12:00 ч. ще се проведе изпити за студентите от спец. ИТМОМ, IV-ви курс по дисциплината „Електронно училище“  при доц. д-р Ивайло Старибратов.

На 16.12.2018 (неделя) и на 4.01.2019 г. (петък) от 10:00 ч. в каб. 442 ще се проведат извънредни изпити за студентите от спец. Софтуерно инженерство, I-ви курс, бакалавър, задочно обучение по дисциплината „Увод в програмирането 1“  при гл. ас. д-р Христо Христов

]]>
2018-11-221632
Извънредни занятия 2018/2019http://fmi-plovdiv.org/news.jsp?newsId=1589&ln=1&id=2Последна актуализация: 13.06.2019 г.

На 14.06.2019 г. (петък) в 432 к. з. ще се проведат извънредни упражнения със специалност Информатика, редовно, II курс, подгрупи 1а, 2а и 3а по Компютърни архитектури при ас. К. Иванов, както следва: 1а подгр. - от 10:0 до 11:45; 2а подгр. - от 12:0 до 13:30; 3а подгр. - от 13:30 до 15:15. Тези занятия са вместо 03.06.2019 г. (понеделник).

На 10.06.2019 г. (понеделник) от 08:15 ч. до 10:45 ч. в 546 к.з. ще се проведат лекции по Разпределени приложения, за специалност  Софтуерно инженерство  2 курс, при ас. Павел Кюркчиев. (вместо на 13.06.2019 г.).

На 12.06.2019 г. (сряда) от 9:15 до 11:45 в 547 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Банково дело и банкови информационни системи за спец. БИТ I-курс, всички групи при хон.ас. Виктор Малинов.

На 07.05.2019 г. (петък) от 13:30 до 18:45 в 531 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Обектно-ориентирано програмиране за специалности БМ и М, 1 курс, редовно обучение при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 21.05.2019 г. и 04.06.2019 г.).

На 11.06.2019 г. (вторник) от 15:15 до 17:45 в 531 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Моделиране и управление на бизнес процеси за специалност БИТ, 3 курс, редовно обучение при доц. д-р Елена Сомова(вместо на 30.04.2019 г.).

На 06.06.2019 г. (четвъртък) от 15:15 до 18:45 в 146 к.з. ще се проведат две поредни извънредни упражнения по Разпределени приложения за специалност Софтуерно инженерство, 2-ри курс, 1а, 2а, 3а групи, редовно обучение при ас. Хасан Гюлюстан.

На 06.06.2019 г. от 13:30 в 146 к.з. ще се проведе извънредно занятие по ООП за специалност Софтуерно инженерство, 1-ри курс, редовно обучение при ас. Георги Спасов (вместо на 27.05.2019 г.).

На 13.06.2019 г. от 13:30 в 534 к.з. ще се проведе извънредно занятие по Инвестиции и инвестиционни техники за специалност Бизнес информационни технологии, 3-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 03.05.2019 г.).

На 15.06.2019 г. от 13:30 в 446 к.з. ще се проведе извънредно занятие по Инвестиции и инвестиционни техники за специалност Бизнес информационни технологии, 3-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 10.05.2019 г.).

На 11.06.2019 г. от 13:45 часа в 435 с.з. ще се проведат извънредни упражнения по Математически анализ със спец. Информатика I-курс, 3-та група при ас. д-р Атанас Илчев.

На 06.06.2019 г. от 14:30ч до 16:00 в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Обработка на цифрови изображения за спец. Софтуерни технологии и дизайн  II-курс, 1-ва група при хон.ас. Веселина Нанева (вместо на 04.06.2019г.)

На 13.06.2019 г. от 11:45ч до 13:30 в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Моделиране и управление на бизнес процеси за спец. Биснес информационни технологии,   III-курс, 1а група при хон.ас. Веселина Нанева (вместо на 06.06.2019г.)

На 13.06.2019 г. от 13:30ч до 15:15 в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Моделиране и управление на бизнес процеси    за спец. Биснес информационни технологии,   III-курс, 1б група   при хон.ас. Веселина Нанева (вместо на 06.06.2019г.)

На 12.06.2019 г. (сряда) от 11:00 ч. до 13:30 ч. във к.з. 346 ще се проведат извънредни лекции по Уеб дизайн за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Христо Христов (вместо на 04.06.2019 г.).

На 3.06.2019 г. (понеделник) лекции по Информационни технологии в интернет за специалност БИТ, 2-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Христо Христов ще започнат от 14.00ч вместо от 13.30ч.

Упражнението по "Видеопродуциране" при хон. ас Ангел Генков на 31.05.2019 няма да бъдат проведени. Ще бъдат отработени на 07.06.2019г.

На 31.05.2019 г. (петък) в 446 к. з. от 9:15 до 14:15 ще се проведат извънредни упражнения по ООП при ас. К. Иванов със специалности Бизнес математика, редовно, I курс и Математика, редовно, I курс. Тези занятия са вместо 30.05.2019 г. и 07.06.2019.

На 11.06.2019 г. от 17:00 ч. до 18:45ч. в 422 ауд. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината "Дискретна математика" за специалност Информатика 2 курс, редовно обучение при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо лекцията от 04.06.2019г. поради КСК19.

На 06.06.2019 г. (четвъртък) от 15:15 ч. до 17:45 ч. във 422 ауд. ще се проведат  извънредни лекции по Програмиране на приложения за мобилни устройства за специалност СТД, 3-ри курс, редовно обучение при доц. д-р Николай Касъклиев (вместо на 03.06.2019 г. – КСК изпит).

На 08.06.2019 г. (събота) от 09:15 ч. до 10:45 ч. във 532 кз. ще се проведат  извънредни упражнения по Дизайн на приложения за мобилни устройства за специалност СТД, 3-ри курс, редовно обучение при хон. ас. Пепа Томанова (вместо на 03.06.2019 г. – КСК изпит).

На 6.06.2019 г. (четвъртък) от 10:00 ч. до 13:30 ч. в 434 к.з. ще се проведат упражнения по Дискретна математика, за специалност  „Информатика“II курс, 1  група, при гл. ас. д-р Мария Василева. (вместо на 4.06.2019 г.)

На 05.06.2019 г. (сряда) в 534 к.з. от 8:15 ч. до 11:45 ч. ще се проведат извънредни упражнения по  "Моделиране и управление на бизнес процеси" за спец. БИТ - 3 курс, при докторант Емил Ангелов, вместо на  06.05.2019 г. (понеделник)

На 12.06.2019 г. (сряда) в 534 к.з. от 8:15 ч. до 11:45 ч. ще се проведат извънредни упражнения по  "Моделиране и управление на бизнес процеси" за спец. БИТ - 3 курс, при докторант Емил Ангелов, вместо на  03.06.2019 г. (понеделник)

На 6.06.2019 г. (четвъртък) от 9:15 ч. до 11:45 ч. в зала 233 ще се проведе извънредна лекция по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискинов  за 2-ри курс МИИТ+ИТМОМ, редовно обучение, вместо на  3.06.2019 г. (понеделник).

На 6.06.2019 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в зала 233 ще се проведат извънредни упражнения по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискинов  за 2-ри курс МИИТ+ИТМОМ, редовно обучение, вместо на  3.06.2019 г. (понеделник).

На 10.06.2019 г. (понеделник) в 532 к.з. от 8:15 до 11:45 часа ще се проведат извънредни упражнения по Моделиране и управление на бизнес процеси за спец. БИТ 3 курс, при хон. ас. Тодор Величков (вместо на 06.05.2019г. и 03.06.2019год.)

На 14.06.2019 г. (петък) от 12:45 до 17:45 в 446 с.з. ще се проведе извънредно упражнение по Операционни системи - I курс 3гр, 2Агр  и 2Б при  хон. асистент Петър Диков (вместо на 28.05.2019 г.).

На 31.05.2019 г. от 14:30 часа в 436 с.з. ще се проведат извънредни упражнения по Математически анализ със спец. Информатика I-курс, 2-ра група при ас. д-р Атанас Илчев.

На 05.06.2019 г. от 13:45 часа в 435 с.з. ще се проведат извънредни упражнения по Математически анализ със спец. Информатика I-курс, 3-та група при ас. д-р Атанас Илчев.

На 07.06.2019 г. от 13:00 часа в 436 с.з. ще се проведат извънредни упражнения по Математически анализ със спец. Информатика I-курс, 1-ва група при ас. д-р Атанас Илчев.

На 29.05.2019 г. (сряда) от 08:15 до 10:45 в 547 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Алгоритми и структури от данни за специалност Софтуерно инженерство 1-ви курс, 2 гр., редовно обучение при ас. Хасан Гюлюстан.

На 06.06.2019 г. (четвъртък) от 14:30 до 17:00 в 531 с.з. ще се проведат извънредни лекции по Програмиране в интернет с PHP и MySQL за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, редовно обучение при доц. д-р Емил Хаджиколев.

На 29.05.2019 г. (сряда) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 434к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по ППМУ за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3ти курс 2а група , редовно обучение при гл. ас. Георги Пашев (вместо на 03.06.2019 г.).

На 29.05.2019 г. (сряда) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 434к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по ППМУ за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3ти курс 1б, 2б групи , редовно обучение при гл. ас. Георги Пашев (вместо на 06.05.2019 г.).

На 29.05.2019 г. (сряда) от 13:30 ч. до 14:15 ч. в 434к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по ППМУ за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3ти курс 1б група , редовно обучение при гл. ас. Георги Пашев (вместо на 03.06.2019 г.).

На 05.06.2019 г. (сряда) от 09:15 ч. до 10:45 ч. в 434к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по ППМУ за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3ти курс 2б група , редовно обучение при гл. ас. Георги Пашев (вместо на 04.06.2019 г.).

На 05.06.2019 г. (сряда) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 434к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по ППМУ за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3ти курс 3а, 1а група , редовно обучение при гл. ас. Георги Пашев (вместо на 03.06.2019 г. и 04.06.2019г.).

На 05.06.2019 г. (сряда) от 09:15 ч. до 10:45 ч. в 546 к.з. ще се проведат извънредни занятия по Иконометрия, група 3, за специалност „Бизнес информационни технологии“, II курс, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова (вместо от 16:15 до 17:45 часа).

На 05.06.2019 г. (сряда) от 11:00 ч. до 12:30 ч. в 546 к.з. ще се проведат извънредни занятия по Иконометрия, група 1, за специалност „Бизнес информационни технологии“, II курс, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова (вместо от 14:30 до 16:00 часа).

На 05.06.2019 г. (сряда) от 12:45 ч. до 14:15 ч. в 546 к.з. ще се проведат извънредни занятия по Иконометрия, група 2, за специалност „Бизнес информационни технологии“, II курс, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова (вместо на 12.06.2019 г.).

На 23.05.2019 г. (сряда) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 346 с.з. ще се проведат извънредни занятия по Интернет технологии за специалност "Софтуерно инженерство" , III курс, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова (вместо 21.05.2019 г.).

На 23.05.2019 г. (сряда) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 346 с.з. ще се проведат извънредни занятия по Интернет технологии за специалност "Софтуерно инженерство" , III курс, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова (вместо 28.05.2019 г.).

На 30.05.2019 г. (сряда) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 346 с.з. ще се проведат извънредни занятия по Интернет технологии за специалност "Софтуерно инженерство" , III курс, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова (вместо 04.06.2019 г.).

На 30.05.2019 г. (сряда) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 346 с.з. ще се проведат извънредни занятия по Интернет технологии за специалност "Софтуерно инженерство" , III курс, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова (вместо 11.06.2019 г.). 

На 05.06.2019 г. (сряда) от 14:30 ч. до 17:45 ч. в 436 с.з. ще се проведат упражнения по Математически анализ,за специалност "Софтуерно инженерство" , I курс, 2 гр., при гл. ас. д-р Слав Чолаков (вместо 03.06.2019 г.).

На 28.05.2019 г. (вторник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 346 к.з. ще се проведат упражнения по Увод в уеб програмирането, за специалност СТД, I курс, 2 група, при  ас. Стефан Ставрев (вместо на 04.06.2019 г.)

На 22.05.2019 г. (сряда) от 11:00 ч. до 12:30 ч. в 246 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по Програмиране в интернет с PHP и MySQL  за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1а гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев.  

На 27.05.2019 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 346 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по Програмиране в интернет с PHP и MySQL  за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 2а  гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев.  

На 27.05.2019 г. (понеделник) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 346 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по Програмиране в интернет с PHP и MySQL  за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 2б гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев.    

На 27.05.2019 г. (понеделник) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 346 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по Програмиране в интернет с PHP и MySQL  за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 3а гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев.    

На 27.05.2019 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 346 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по  Интернет технологии  за специалност Софтуерно инженерство, 3-ти курс, 1а гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев. 

На 27.05.2019 г. (понеделник) от 15:30 ч. до 17:00 ч. в 346 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по  Интернет технологии  за специалност Софтуерно инженерство, 3-ти курс, 1б гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев.           

На 29.05.2019 г. (сряда) от 11:00 ч. до 12:30 ч. в 346 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по Програмиране в интернет с PHP и MySQL  за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1а гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев.  

На 10.06.2019 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 433 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по Програмиране в интернет с PHP и MySQL  за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 2а  гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев.  

На 10.06.2019 г. (понеделник) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 433 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по Програмиране в интернет с PHP и MySQL  за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 2б гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев. 

На 10.06.2019 г. (понеделник) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 433 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по Програмиране в интернет с PHP и MySQL  за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 3а гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев.    

На 10.06.2019 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 433 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по  Интернет технологии  за специалност Софтуерно инженерство, 3-ти курс, 1а гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев. 

На 10.06.2019 г. (понеделник) от 15:30 ч. до 17:00 ч. в 433 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражненията по  Интернет технологии  за специалност Софтуерно инженерство, 3-ти курс, 1б гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев.

На 21.05.2019 г. (вторник) от 16:15 до 17:45 в 431 к.з. ще се проведe извънреднo упражнениe по Разпределени приложения за СИ 2-ри курс при ас. Виктор Матански.

На 22.05.2019 г. (сряда) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 434 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по ППМУ за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3ти курс 1а, 2а, 3а група, редовно обучение при гл. ас. Георги Пашев (вместо на 06.05.2019 г.).

На 07.06.2019 г. (петък) от 9:15 до 12:30 в 423 ауд. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Математически анализ за специалност Софтуерно инженерство, I курс, редовно обучение при проф. дмн Петко Пройнов (вместо 04.06.2019 г.). 

На 31.05.2019 г. (петък) от 9:15 до 12:30 в 423 ауд. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Математически анализ за специалност Софтуерно инженерство, I курс, редовно обучение при проф. дмн Петко Пройнов (вместо 30.04.2019 г.). 

На 16.05.2019 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 11:45 ч. в 531 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Интернет технологии за специалност Софтуерно инженерство, 3-ри курс, 1 гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени допълнително в съобразено за студентите време.  

На 16.05.2019 г. (понеделник) от 11:45 ч. до 18:45 ч. в 536 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Програмиране в интернет с PHP и MySQL за специалност БИТ, 1-ри курс,  редовно обучение при хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени допълнително в съобразено за студентите време.

На 15.05.2019 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 547 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Алгоритми и структури от данни за специалност Софтуерно инженерство, 1-ри курс, 1 гр, редовно обучениепри хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени допълнително в съобразено за студентите време.

На 14.05.2019 г. (вторник) от 16:15 до 17:45 в 431 к.з. ще се проведe извънреднo упражнениe по Разпределени приложения за СТД 2-ри курс при ас. Виктор Матански.

На 22.05.2019 г. (сряда) от 14:00 до 17:00 в 424 ауд. ще се проведе извънредни занятия по Операционни системи за специалност Информатика, 1-ви курс, редовно обучение при проф. д-р Ангел Голев.

На 29.05.2019 г. (сряда) от 13:30 до 16:00 в 424 ауд. ще се проведе извънредни занятия по Операционни системи за специалност Информатика, 1-ви курс, редовно обучение при проф. д-р Ангел Голев.

На 15.05.2019 (сряда) часовете по Английски език от 13:30 - 16:00 при хон. ас. Йоана Иванова за специалности БМ, ИТМОМ и МИИТ 1 курс, група В, няма да се проведат. Часовете ще бъдат отработени в удобно за студентите време. 

На 01.06.2019 г. от 14:00 в 432 к.з. ще се проведе извънредно занятие по Инвестиции и инвестиционни техники за специалност Бизнес информационни технологии, 3-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 06.05.2019 г.).

На 25.05.2019 г. от 11:00 ч. в 432 к.з. ще се проведе извънредно занятие по Инвестиции и инвестиционни техники за специалност Бизнес информационни технологии, 3-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 29.04.2019 г.).

На 18.05.2019 г. (събота) от 09:00 ч. до 18:30 ч. в 534 к.з. ще се проведат лекции и упражнения по изб. дициплина Агентни системи, при  ас. Стефан Ставрев (вместо на 26.04.2019 г. и вместо на 24.05.2019 г.)

На 28.05.2019 г. (вторник),от 11:45 до 14:15 ч., ще се проведат извънредни лекции по Иконометрия при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиева със студентите от 2ри курс, сп. Бизнес математика, в 532 к.з. (вместо 16.05.2019 г.), поради командировка на преподавателя.

На 09.05.2019 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 11:45 ч. в 531 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Интернет технологии за специалност Софтуерно инженерство, 3-ри курс, 1 гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени допълнително в съобразено за студентите време.  

На 09.05.2019 г. (понеделник) от 11:45 ч. до 18:45 ч. в 536 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Програмиране в интернет с PHP и MySQL за специалност БИТ, 1-ри курс,  редовно обучение при хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени допълнително в съобразено за студентите време.

На 08.05.2019 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 547 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Алгоритми и структури от данни за специалност Софтуерно инженерство, 1-ри курс, 1 гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени допълнително в съобразено за студентите време.

На 14.05.2019 г. (вторник) от 9:30 до 11:00 в 346 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Обработка на цифрови изображения за СТД 2-ри курс при проф. д-р Ангел Голев.

На 28.05.2019 г. (вторник) от 9:30 до 11:00 в 346 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Обработка на цифрови изображения за СТД 2-ри курс при проф. д-р Ангел Голев.

На 11.06.2019 г. (вторник) от 9:30 до 11:00 в 346 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Обработка на цифрови изображения за СТД 2-ри курс при проф. д-р Ангел Голев.

На 14.05.2019 г. (вторник) от 15:15 до 17:45 в 2 аула ще се проведат извънредни лекции по Алгоритми и структури от данни за СИ 1-ви курс при проф. д-р Ангел Голев.

На 28.05.2019 г. (вторник) от 15:15 до 17:45 в 2 аула ще се проведат извънредни лекции по Алгоритми и структури от данни за СИ 1-ви курс при проф. д-р Ангел Голев.

На 14.05.2019 г. (вторник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 346 к.з. ще се проведат упражнения по Увод в уеб програмирането, за специалност „СТД“, I курс, 2 група, при  ас. Стефан Ставрев (вместо на 30.04.2019 г.)

На 09.05.2019 г. (четвъртък) в 346 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни архитектури при ас. К. Иванов със специалност Информатика, редовно, II курс, подгрупи 1а, 2а и 3а, както следва: 1а подгр. - от 13:30 до 15:15; 2а подгр. - от 11:45 до 13:30; 3а подгр. - от 15:15 до 17:0. Тези занятия са вместо 06.05.2019 г. (понеделник).

На 10.05.2019 г. (петък) от 12:45 до 17:45 в 446 с.з. ще се проведе извънредно упражнение по Операционни системи - I курс 3гр, 2Агр  и 2Б при  хон. асистент Петър Диков (вместо на 14.06.2019 г.).

На 31.05.2019 г. (петък) от 12:30 до 16:00 в 232 с.з. ще се проведат извънредни занятия по ИД „Преподаване на системи в училище“ при доц. д-р Добринка Бойкина и доц. д-р Румяна Маврова (вместо на 24.05.2019 г.). 

На 10.05.2019 г. (петък) от 12:30 до 16:00 в 232 с.з. ще се проведат извънредни занятия по ИД „Преподаване на системи в училище“ при доц. д-р Добринка Бойкина и доц. д-р Румяна Маврова (вместо на 26.04.2019 г.). 

На 13.05.2019 г. (понеделник) от 9:15 ч. до 10:45 ч. в 546 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Обработка на цифрови изображения за специалност Софтуерни технологии и дизайн, II-ри курс, 2 група , редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 30.04.2019 г.).

На 13.05.2019 г. (понеделник) от 11:00 ч. до 12:30ч. в 546 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Обработка на цифрови изображения за специалност Софтуерни технологии и дизайн, II-ри курс, 3 група , редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 30.04.2019 г.). 
На 13.05.2019 г. (понеделник) от 12:30 ч. до 14:15ч. в 546 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Обработка на цифрови изображения за специалност Софтуерни технологии и дизайн, II-ри курс, 1 група , редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 30.04.2019 г.).
Поради заетост на преподавателите упражненията по Windows Phone на 04.05.2019 г. за специалност Софтуерни технологии със специализация Мобилни приложенив се изместват на 12.05.2019 г. в 547 к.з. от 09:00 часа. 

На 08.05.2019 г. (сряда) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 434к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по ДПМУ за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3ти курс 2б група , редовно обучение при гл. ас. Георги Пашев (вместо на 29.04.2019 г.).  

На 08.05.2019 г. (сряда) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 434к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по ППМУ за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3ти курс 1а, 2а, 3а групи , редовно обучение при гл. ас. Георги Пашев (вместо на 29.04.2019 г. и 30.04.2019г.).

На 08.05.2019 г. (сряда) от 15:15 ч. до 17:15 ч. в 434к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по ППМУ за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3ти курс 1б, 2б групи, редовно обучение при гл. ас. Георги Пашев (вместо на 29.04.2019 г. и 30.04.2019г.).

На 09.05.2019 г. (четвъртък) от 15:15 ч. до 17:45 ч. във 422 ауд. ще се проведат  извънредни лекции по Дизайн на приложения за мобилни устройства за специалност СТД, 3-ри курс, редовно обучение при доц. д-р Николай Касъклиев (вместо на 01.05.2019 г.).

На 07.05.2019 г. (вторник) от 16:00 ч. до 18:45 ч. в 346 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Уеб дизайн за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 1-ва и 3а група, редовно обучение при хон. ас. Николай Чочев (вместо на 30.04.2019 г.).

На 08.05.2019 г. (сряда) от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 546 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Уеб дизайн за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2 група, редовно обучение при хон. Николай Чочев (вместо на 01.05.2019 г.).

На 13.05.2019 г. (понеделник) от 08:15 ч. до 10:45 ч. в 536 к.з. ще се проведат упражнения по Алгоритми и структури от данни, за специалност Софтуерно Инженерство, 1 курс, 3а група, при док-т Мария Малинова. (вместо на 01.05.2019 г.)

На 08.05.2019 г. от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 346 к.з. ще се проведе извънредна лекция по Увод в уеб програмирането за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ри курс, редовно обучение при доц. д-р Тодорка Терзиева (вместо на 02.05.2019 г.)

На 22.05.2019 г. от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 346 к.з. ще се проведе извънредна лекция по Увод в уеб програмирането за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ри курс, редовно обучение при доц. д-р Тодорка Терзиева (вместо на 16.05.2019 г.)

На 25.04.2019 г. и  на 02.05.2019 упражненията по Английски език за специалности МИИТ, ИТМОМ и БМ, 1-ви курс, А група, редовно обучение при хон. ас. А. Паланова няма да се проведат.

На 02.05.2019 г. (четвъртък) в 346 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни архитектури при ас. К. Иванов със специалност Информатика, редовно, II курс, подгрупи 1а, 2а и 3а, както следва: 1а подгр. - от 11:45 до 13:30; 2а подгр. - от 13:30 до 15:15; 3а подгр. - от 15:15 до 17:0. Тези занятия са вместо 29.04.2019 г. (понеделник).

На 02.05.2019 г. (четвъртък) от 15:15 ч. до 17:45 ч. във 422 ауд. ще се проведат  извънредни лекции по Програмиране на приложения за мобилни устройства за специалност СТД, 3-ри курс, редовно обучение при доц. д-р Николай Касъклиев (вместо на 29.04.2019 г.).

На 03.05.2019 г. (петък) от 09:15 до 11:45 в 541 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Обектно-ориентирано програмиране за специалности БМ и М, 1 курс, редовно обучение при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 30.04.2019 г.).

На 09.05.2019 г. (четвъртък) от 13:30 до 16:00 в 423 ауд. ще се проведат извънредни лекции по Моделиране и управление на бизнес процеси за специалност БИТ, 3 курс, редовно обучение при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 30.04.2019 г.).

На 15.05.2019 г. (сряда) от 11:45 ч. до 14:15 ч. във 2-ра аула ще се проведат  извънредни лекции по Уеб дизайн за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Христо Христов (вместо на 30.04.2019 г.).

На 13.05.2019 г. (понеделник) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 346 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Уеб дизайн за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 3а група, редовно обучение при хон. ас. Емил Тотев (вместо на 02.05.2019 г.).

На 13.05.2019 г. (понеделник) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 346 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Уеб дизайн за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 1 група, редовно обучение при хон. ас. Емил Тотев (вместо на 02.05.2019 г.).

На 13.05.2019 г. (понеделник) от 15:15 ч. до 17: ч. във 422 ауд. ще се проведат  извънредни лекции по Информационни технологии в интернет за специалност БИТ, 2-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Христо Христов (вместо на 29.04.2019 г.).

На 20.05.2019 г. (понеделник) от 15:15 ч. до 17: ч. във 422 ауд. ще се проведат  извънредни лекции по Информационни технологии в интернет за специалност БИТ, 2-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Христо Христов (вместо на 6.05.2019 г.).

На 14.05, 21.05. и 28.05.2019г. от 17:15 ч. до 18:45 ч. в 422ауд. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината "Дискретна математика" за специалност Информатика -2 курс, редовно обучение при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 30.04.2019г. и 07.05.2019г.

На 8.05 и 15.05.2019 г. от 12.45 до 14.15 в 435 с.з. ще се проведат извънредни  упражнения по дисциплината „Дискретна математика” за 2-ра група, спец. Информатика, 2 курс при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 01.05.2019 г.

На 18.04.2019 г., 16.05.2019 г. и 30.05.2019 г. от 11:00 до 12:30 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Планиране и оптимизиране на учебния процес" за специалност Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт, III курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 25.04.2019 г. и 02.05.2019 г.).

На 15.05.2019 г. (сряда) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 346 к.з. ще се проведат упражнения по Увод в уеб програмирането, за специалност „СТД“, I курс, 2 група, при  ас. Стефан Ставрев (вместо на30.04.2019 г.)

На 25.04.2019 г. (четвъртък) от 10:00 ч. до 13:30 ч. в 434 к.з. ще се проведат упражнения по Дискретна математика, за специалност „Информатика“, II курс, 3 група, при гл. ас. д-р Мария Василева. (вместо на 1.05.2019 г.)

На 9.05.2019 г. (четвъртък) от 10:00 ч. до 13:30 ч. в 434 к.з. ще се проведат упражнения по Дискретна математика, за специалност  „Информатика“, II курс, 1  група, при гл. ас. д-р Мария Василева. (вместо на 30.04.2019 г.)

На 9.05.2019 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в зала 233 ще се проведат извънредни упражнения по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискинов  за 2-ри курс МИИТ+ИТМОМ, редовно обучение, вместо на  6.05.2019 г. (понеделник).

На 9.05.2019 г. (четвъртък) от 9:15 ч. до 11:45 ч. в зала 233 ще се проведе извънредна лекция по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискинов  за 2-ри курс МИИТ+ИТМОМ, редовно обучение, вместо на  6.05.2019 г. (понеделник).

На 2.05.2019 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в зала 233 ще се проведат извънредни упражнения по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискинов  за 2-ри курс МИИТ+ИТМОМ, редовно обучение, вместо на  29.04.2019 г. (понеделник).

На 2.05.2019 г. (четвъртък) от 9:15 ч. до 11:45 ч. в зала 233 ще се проведе извънредна лекция по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискинов  за 2-ри курс МИИТ+ИТМОМ, редовно обучение, вместо на  29.04.2019 г. (понеделник).

На 16.05.2019 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по "Програмиране в Интернет с PHP и MySQL" със специалност БИТ, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при Юри Хоптериев, вместо 01.05.2019 г.

На 16.05.2019 г. (четвъртък) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по "Програмиране в Интернет с PHP и MySQL" със специалност СТД, 2-ри курс, 2 група, редовно обучение при Юри Хоптериев, вместо 01.05.2019 г.

На 16.05.2019 г. (четвъртък) от 15:15 ч. до 17:00 ч. в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по "Програмиране в Интернет с PHP и MySQL" със специалност СТД, 2-ри курс, 3 група, редовно обучение при Юри Хоптериев, вместо 01.05.2019 г.

На 9.05.2019 г. (четвъртък) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 534 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 1a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 01.05.2019 г.).

На 9.05.2019 г. (четвъртък) от 16:15 ч. до 18:45 ч. в 534 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 1б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 01.05.2019 г.).

На 26.05.2019 г. (неделя) в 536 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Управление на проекти за спец. Информатика 4 курс, при гл. ас. д-р Силвия Гафтанджиева (вместо на 06.05.2019г.) както следва: 1а група (9:00-10:30 часа), 1 б група  (10:30-12:00 часа), 2 а група  (12:00-13:30 часа), 2б група  (13:30-15:00 часа)

На 25.04.2019 г. (четвъртък), 02.05.2019 г. (четвъртък) и 09.05.2019 г. (четвъртък), от 8:30 ч. (по 1 час преди редовните лекции), ще се проведат извънредни лекции по Приложна математика при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиева със студентите от 1ви курс, Бизнес информационни технологии, в 424 аудитория (вместо 16.05.2019 г.).

На 19.04.2019 г. избераемата дисциплина "Видеопродуциране" няма да бъде проведена. Упражнението ще бъде проведенно на 03.05.2019г.

На 23.04.2019 г. (вторник) от 13:30 до 16:15 в 434 к.з. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината Изчислителна математика 1, редовно обучение за М-III и БМ-III,  при гл.ас. д-р Павлина Атанасова  (вместо на 29.04.2019 г.).

На 30.04.2019 г. (вторник) от 13:30 до 16:15 в 434 к.з. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината Изчислителна математика 1, редовно обучение за М-III и БМ-III,  при гл.ас. д-р Павлина Атанасова  (вместо на 06.05.2019 г.).

На 08.05.2019 г. (сряда) от 14:30 ч. до 17:45 ч. в 436 с.з. ще се проведат упражнения по Математически анализ, за специалност "Софтуерно инженерство" , I курс, 2 гр., при гл. ас. д-р Слав Чолаков (вместо 06.05.2019 г.).

На 24.04.2019 г. (сряда) от 14:30 ч. до 17:45 ч. в 436 с.з. ще се проведат упражнения по Математически анализ, за специалност "Софтуерно инженерство" , I курс, 2 гр., при гл. ас. д-р Слав Чолаков (вместо 29.04.2019 г.).

На 17.04.2019 и 18.04.2019 часовете по Английски език от 13:30 - 16:00 при хон. ас. Йоана Иванова за специалности БМ, ИТМОМ и МИИТ 1 курс, група В, няма да се проведат. Часовете ще бъдат отработени в удобно за студентите време.

На 04.06.2019 г. (вторник) от 15:15 ч. до 18:45 ч. в 423 ауд. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Иконометрия" за специалност Бизнес информационни технологии , 2 курс редовно, при доц. д-р Анна Малинова."

На 18.04.2019 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по "Програмиране в Интернет с PHP и MySQL" със специалност БИТ, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при Юри Хоптериев, вместо 10.04.2019 г.

На 18.04.2019 г. (четвъртък) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по "Програмиране в Интернет с PHP и MySQL" със специалност СТД, 2-ри курс, 2а група, редовно обучение при Юри Хоптериев, вместо 10.04.2019 г.

На 19.04.2019 г., 10.05.2019 г. и 17.05.2019 г. (петък) от 13:00 ч. до 16:30 ч. в кабинет 440 ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Приложна финансова математика (избираема) при проф. д-р Н. Кюркчиев (вместо на 26.04.2019 г., 03.05.2019 г. и 24.05.2019 г.).

"На вниманието на студентите обучаващи се по избираемата дисциплина: " Сделки и интернет ".
Уважаеми колеги, на 19.04.2019 год. - ден петък няма да се проведат занятия по избираемата дисциплина: " Сделки и интернет ". Лекционните часове ще бъдат взети допълнително.

На 17.04.2019 г. и 24.04.2019 г. от 16:15 ч. до 17:45 ч. в 422 ауд. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината "УЕБ дизайн" за специалност БИТ, 3. курс, редовно обучение при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 10.04.2019г. и 01.05.2019г.

На 12.04.2019 г. (петък) от 10:00 до 12:30 в 446 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Обектно-ориентирано програмиране за специалности БМ и М, 1 курс, редовно обучение при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 16.04.2019 г.).

На 18.04.2019 г. (четвъртък) от 13:30 до 16:00 в 432 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Моделиране и управление на бизнес процеси за специалност БИТ, 3 курс, редовно обучение при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 16.04.2019 г.).

На 17.04.2019 г. (сряда) от 9:15 до 11:45 в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за 2а група, специалност БИТ, 1ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 10.04.2019 г.).

На 24.04.2019 г. (сряда) от 9:15 до 11:45 в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за 2а група, специалност БИТ, 1ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 1.5.2019 г.).

На  17.04.2019 г. , 24.04.2018 и 08.05.2019 от 17:15 до 18:45 в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Иконометрия за специалност Бизнес математика, 2ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 10.04.2019 г. и 01.05.2019).

На 18.04.2019 г. (четвъртък) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 534 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 1a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 10.04.2019 г.).

На 18.04.2019 г. (четвъртък) от 16:15 ч. до 18:45 ч. в 534 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 1б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 10.04.2019 г.).

На 17.04.2019 г. (сряда) от 16:15 до 17:45 часа в к.з. 446 ще се проведат извънредни упражнения по „Иконометрия“ за специалност „Бизнес информационни технологии“, 2-ри курс, 1 група, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова, вместо на 10.04.2019 г.

На 15.05.2019 г. (сряда) от 16:15 до 17:45 часа в к.з. 446 ще се проведат извънредни упражнения по „Иконометрия“ за специалност „Бизнес информационни технологии“, 2-ри курс, 3 група, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова, вместо на 10.04.2019 г.

На 22.05.2019 г. (сряда) от 16:15 до 17:45 часа в к.з. 446 ще се проведат извънредни упражнения по „Иконометрия“ за специалност „Бизнес информационни технологии“, 2-ри курс, 2 група, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова, вместо на 01.05.2019 г.

На 17.03.2019 г. (неделя) от 11:00 в 432 к. з. ще се проведe извънредно занятие по Борсова и извънборсова търговия за специалност Бизнес математика, 4-ри курс, при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 11.03.2019 г.).

На 15.03.2019 г. в к.з 531 ще се проведе извънредна лекция по избираемата дисциплина "Видеопродуциране", при хон. ас. Ангел Генков, вместо на 08.03.2018 г.

На 06.03.2019 г. от 9:00 ч. до 10:00 ч. и 12:30 ч. до 14:00 ч. в 541 к.з. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Алгоритми и структури от данни" за специалност Приложна математика, 2. курс, редовно обучение, при доц. д-р Елена Сомова, вместо редовната лекция от 13.03.2018 г.

На 05.03.2019г. от  (вторник) от 11:45 до 15:15 часа в 433 к.з.  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Теория на вероятностите и математическата статистика" за специалност Информационни технологии, Математика и образоветелен мениджмънт, Математика, информатика и информационни технологии при докторант Терзиева, вместо на 04.03.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 8:15 до 10:00 часа в к.з. 546  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 1 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 04.03.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 10:00 до 11:45 часа в к.з. 546  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 2 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 04.03.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 11:45 до 13:30 часа в к.з. 546  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 3 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 04.03.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 14:30 до 16:00 часа в к.з. 531  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Информациони технологии в интернет" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ри курс, 1 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 23.02.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 16:00 до 17:30 часа в к.з. 531  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Информациони технологии в интернет" за специалност  Софтуерни технологии и дизайн, 4-ри курс, 2 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 23.02.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 17:30 до 18:45 часа в к.з. 531  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Информациони технологии в интернет" за специалност  Софтуерни технологии и дизайн, 4-ри курс, 3 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 23.02.2019.

На 26.02.2019 г. (вторник) от 13:30 до 16:00 часа в 434 к.з. ще се проведат упражнения по Програмиране за спец. Бизнес информационни технологии, 1 курс, 1а група, редовно обучение при докт-т Соня Заимова, (вместо на 04.03.2019).

На 26.02.2019 г. (вторник) от 16:15 до 18:45 часа в 434 к.з. ще се проведат упражнения по Програмиране за спец. Бизнес информационни технологии, 1 курс, 2а група, редовно обучение при докт-т Соня Заимова, (вместо на 04.03.2019).

На 05.03.2019 г. (вторник) от 12:00 часа в 541 к.з. ще се проведат извънредни часове по ОМИ за спец. БМ, 3 курс при доц. д-р Дойчин Бояджиев, (вместо на 04.03.2019).

На 11.03.2019 г. (понеделник) от 13:30 до 16:00 часа в к.з. 533 ще се проведе извънредна лекция по „Бизнес информационни системи“ за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“, 4-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Кремена Стефанова, вместо на 04.03.2019 г. поради официален почивен ден.

На 11.03.2019 г. (понеделник) от 16:15 до 18:45 часа в к.з. 533 ще се проведе извънредна лекция по „Информационни технологии в интернет“ за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“, 4-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Кремена Стефанова, вместо на 04.03.2019 г. поради официален почивен ден.

На 12.03.2019 г. (вторник) от 8:15 ч. до 10:45 в 434 к.з. ще се проведат упражнения по Английски език за специалности ИТМОМ, БМ, МИИТ 1-ви курсгрупа В, редовно обучение, при гл.ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 04.03.2019).

На 02.03.2019 г. от 13:30 в 432 к. з. ще се проведе извънредно занятие по Анализ на инвестиционни проекти за специалност Бизнес информационни технологии4-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 19.02.2019 г.).

На  28.02.2019 г. и на 14.03.2019 г. (четвъртък)  от 15:15 до 16:45 в 233 с.з. ще се проведат извънредни занятия по  ММЛ  за специалност Бизнес математика, IV курс, редовно обучение при ас..Иванка Градева  (вместо на 21.02.2019 г. и на 7.03.2019 г. (четвъртък)) .

На 26.02.2019 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 446 к.з. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Информационни технологии в математиката" за специалност БИТ, 1 курс редовно, при доц. д-р Анна Малинова.

На 13.03.2019 г. (сряда) от 9:15 ч. до 11:00 в 246 к.з. ще се проведат упражнения по Английски език за специалност Софтуерно инженерство 1-ви курсгрупа D, редовно обучение, при гл.ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 04.03.2019).

На 02.03.2019 г. от 10:00 в 432 к. з. ще се проведе извънредно занятие по Анализ на инвестиционни проекти за специалност Бизнес информационни технологии, 4-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 12.02.2019 г.).

На 23.02.2019 г. (събота) от 10:00 в 432 к. з. ще се проведe извънредно занятие по Борсова и извънборсова търговия за специалност Бизнес математика, 4-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 18.02.2019 г.).

На 23.02.2019 г. (събота)   от  10 :00   часа в 146 комп. зала ще се проведат извънредни изпити при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиева и доц. д-р Христина Кулина за всички курсове по всички учебни дисциплини.

На 22.02.2019 г. (петък) и на 8.03.2019 г. (петък)  от 8:15 до 9:15 в 432 к.з. и от 12:30 до 13:30 в 536 к.з. ще се проведат извънредни лекции по избираема дисциплина „Оформяне и презентиране на дипломни и научни работи“, редовно обучение при доц. Ст. Хаджиколева (вместо на 1.03.2019 от 8:15 до 12:30).

На 18.02.2019 г. (понеделник) от 9:15 ч. до 11:45 ч. в  434 к.з. ще се проведат упражнения по Въведение в уеб програмирането, за специалност „ИТМОМ“, I курс, при ас. Стефан Ставрев.(вместо на 21.02.2019 г.)

На 18.02.2019 (понеделник) от 15:15 ч. в 424 ауд. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Информационни технологии в математиката" за специалност БИТ, 1 курс редовно об., при доц. д-р Анна Малинова.

На 18.02.2019 г. (понеделник) и 25.02.2019 г. (понеделник) от 13.30 до 16.00 ч. в 231 с.з. ще се проведат извънредни занятия по „Геометрия“ при гл. ас. д-р Ива Докузова със студентите от 2. курс, спец. „МИИТ“ и спец. "ИТМОМ",  (вместо на 16.01.2019г).

На 7.03.2019 г. (четвъртък) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 232 с.з. ще се отработят лекциите по Методи за решаваме на математически задачи, за специалност „Математика и информатика“, III курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 4.03.2019 г.)

На 11.03.2019 г. (понеделник) от 8:30 ч. до 9:45 ч. в 232 с.з. ще се отработят упражненията по Методи за решаваме на математически задачи, за специалност „Математика и информатика“, III курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на  4.03.2019 г.)

На 14.02. 2019г. от  (четвъртък) от 14:30 до 16:00 часа в к.з. 535  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност  Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 1 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 07.01.2019.

 На 14.02. 2019г. от  (четвъртък) от 16:00 до 17:30 часа в к.з. 535  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност  Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 2 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 07.01.2019.

 На 14.02. 2019г. от  (четвъртък) от 17:30 до 18:45 часа в к.з. 535  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност  Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 3 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 07.01.2019.

На 5.03.2019 г. (вторник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 146 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии, за специалност „Информатика“, I курс, 1 а група, при гл. ас. д-р Мария Василева. (вместо на 4.03.2019 г.)

На 5.03.2019 г. (вторник) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 534 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии в математиката, за специалност „Бизнес информационни технологии“, I курс, 1 а група, при гл. ас. д-р Мария Василева. (вместо на 4.03.2019 г.)

На 05.03.2019 г. (вторник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина „Информационни технологии“ за специалност „Информатика“, 1-ви курс, 2 "б" група в зала 531 при  докт-т Ивелина Велчева (отучване заради 04.03.2019 г. (понеделник)). 

На  06.03.2019 г. (сряда) от 8:15 ч. до 10:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина  „Информационни технологии“  за специалност  „Информатика“, 1-ви курс, 2 "а" група в зала 246 при  докт-т Ивелина Велчева  (отучване заради 04.03.2019 г. (понеделник)).

На 16.02.2019 г. и 23.02.2019 г. от 14:00 ч. до 16:30 ч. в 424 а. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалности СТД и БИТ, 3 курс, редовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовните лекции съответно от 04.03.2019 г. и 11.03.2019 г. 

На 23.02.2019 г. (събота) от 9:15 ч. до 13:30 ч. (за група А) и от 13:30 ч. до 18:00 ч. (за група B), в 246 к.з. ще се отработят упражненията по Английски език със специалност „Софтуерно инженерство“ I курс при доц. д-р Иван Шотлеков. (вместо на 04.03.2019 г.)

На 14.02.2019 г. (четвъртък) от 14:30 ч. до 16:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятия за 2б група по Бази от данни за II курс БИТ редовно обучение при гл. ас. д-р Магдалена Веселинова (вместо на 04.03.2019 г.)

На 14.02.2019 г. (четвъртък) от 16:30 ч. до 17:45 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятия за 1б група по Бази от данни за II курс БИТ редовно обучение при гл. ас. д-р Магдалена Веселинова (вместо на 04.03.2019 г.)

На 14.02.2019 г. от 15:15 ч. до 17:45 ч. в 536 к.з. ще се проведe извънредна лекция по  дисциплината "УЕБ дизайн" за специалности ИТМОМ и МИИТ  2 курс, редовно обучение при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо лекцията от 21.02.2019г.

На 20.02.2019 г. от 09:15 ч. до 11:45ч. в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "ИТ в математиката" за специалност БИТ, 1 курс, редовно обучение,  2б група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо упражнението от 21.02.2019г.

На 13.02.2019 г. (сряда) от 08.15 ч. до 10.45 ч. в 433 к.з. ще се проведат извънредни занятия за 3а група по ООП (с Java) (упражнения)за II курс Информатика редовно обучение при ас. Ирена Кехайова (вместо на 11.02.2019 г.)

На 28.02.2019 г. (четвъртък) от 9:15 до 12:30 в 232 с.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Математически анализ 1 за специалност Бизнес математика, 1-ри курс, редовно обучение при проф. дмн Петко Пройнов (вместо на 12.03.2019 г.). 

На 18.02.2019 г. (понеделник) от 9:15 до 12:30 в 231 с.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Диференциални уравнения за специалност Бизнес математика, 2-ри курс, редовно обучение при проф. дмн Петко Пройнов (вместо на13.03.2019 г.). 

На 11.02.2019 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 232 с.з. ще се отработят лекциите по Методи за решаваме на математически задачи, за специалност „Математика и информатика“, III курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 25.02.2019 г.)

На 18.02.2019 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 232 с.з. ще се отработят упражненията по Методи за решаваме на математически задачи, за специалност „Математика и информатика“, III курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на  25.02.2019 г.)

На 12.02.2019 г. (вторник)  от 9:15 до 10:45 в 434 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Бази от данни, за специалност Бизнес математика, 2-ти курс, редовно обучение при доц. Ст. Хаджиколева (вместо на 28.02.2019 от 11:45 до 13:30).

На 21.02.2019 г. (четвъртък)  от 8:15 до 10:00 в 546 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Въведение в облачните технологии, специалност БИТ, 3-ти курс, редовно обучение при доц. Ст. Хаджиколева (вместо на 26.02.2019 от 13:30 до 15:15).

На 19.02.2019 г. (вторник) и на 26.02.2019 г. (вторник) от 09:15 до 11:45 ч. в 424 ауд. ще се отработят лекциите по Софтуерни системи по математика за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“ I курс, редовно, при доц. д-р Хр. Кулина (вместо на 12.02.2019 г).

На 12.02.2019 г. (вторник) от 11:45 до 13:30 в 431 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Създаване и обработка на векторни изображения за 1а група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 07.02.2019)

На 12.02.2019 г. (вторник) от 13:30 до 15:15 в 431 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Създаване и обработка на векторни изображения за 1б група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 06.02.2019)

На 19.02.2019 г. (вторник) от 11:45 до 13:30 в 431 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Създаване и обработка на векторни изображения за 2а група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 07.02.2019)

На 19.02.2019 г. (вторник) от 13:30 до 15:15 в 431 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Създаване и обработка на векторни изображения за 2б група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 07.02.2019)

На 20.02.2019 г. (сряда) от 14:30 до 16:00 в 434 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Създаване и обработка на векторни изображения за 3а група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 07.02.2019)

На 26.02.2019 г. (вторник) от 8:15 до 10:00 в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Бизнес информационни системи за 2 група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 06.02.2019)

На 26.02.2019 г. (вторник) от 10:00 до 11:45 в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Бизнес информационни системи за 3 група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 06.02.2019)

На 26.02.2019 г. (вторник) от 11:45 до 13:30 в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Бизнес информационни системи за 1 група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 06.02.2019)

На 12.02.2019 г. (вторник) от 15:15 ч. до 18:45 ч. в 436 с.з. ще се проведат упражнения по ДУ, за специалност „Бизнес математика“, II курс, при гл. ас. д-р Слав Чолаков. 

На 11.02.2019 (понеделник), 18.02.2019 (понеделник), 25.02.2019 (понеделник) занятията по "Геометрия" за спец. "Информатика", 2-ри курс, 1-ва група, редовно обучение, при докт-т Веселина Тавкова ще се проведат от 9:15 до 12:30 (вместо от 10:00 до 12:30) в 233 с.з. с цел отучване на часовете от 04.03.2019 г. (понеделник).

На 04.02.2019 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 546 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Администриране на динамични уеб системи за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 2 гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени на 07.2.2019 г. (четвъртък) от 14:30 до 16:00 часа в к.з. 535. 

На 04.02.2019 г. (понеделник) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 546 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Администриране на динамични уеб системи за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 1 гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени на 07.2.2019 г. (четвъртък) от 16:00 до 17:30 часа в к.з. 535. 

На 04.02.2019 г. (понеделник) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 546 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Администриране на динамични уеб системи за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 3 гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени на 07.2.2019 г. (четвъртък) от 17:30 до 18:45 часа в к.з. 535.

На 05.02.2019 г. (вторник) от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 346 к.з. ще се проведат упражнения по ССИС, за специалност „Бизнес информационни технологии“, II курс, при гл. ас. д-р Елена Тодорова. (вместо на 12.02.2019 г.)

На 5.02.2019 г. (вторник)  от 8:15 до 10:45 в 434 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Бази от данни, специалност МИ, М и ИТМОМ, 3-ти курс, редовно обучение при доц. Ст. Хаджиколева (вместо на 26.02.2019 от 11:00 до 13:30).

На 5.02.2019 г. (вторник)  от 16:15 до 18:45 в 547 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Софтуерни технологии 2, специалност СТД, 3-ти курс, редовно обучение при доц. Ст. Хаджиколева (вместо на 28.02.2019 от 15:15 до 17:45).

На 25.02.2019 г. (понеделник)  от 8:15 до 10:00 в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 1а група, специалност СТД, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Лазар Пендов (вместо на 04.03.2019 от 10:00 до 11:45).

На 26.02.2019 г. (вторник)  от 11:00 до 12:30 в 531 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 2б група, специалност СТД, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Лазар Пендов (вместо на 04.03.2019 от 11:45 до 13:30).

На 06.02. 2019г. от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Софтуерни технологии" за специалност БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, 3. курс, редовно обучение, 1а група при ас. Ирина Кръстева, вместо от 8:15 ч. до 10:00 ч. на 29.01.2019г.

На 06.02. 2019г. от 10:00 до 11:45 ч. в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Софтуерни технологии" за специалност БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, 3. курс, редовно обучение, 1б група при ас. Ирина Кръстева, вместо от 10:00 ч. до 11:45 ч. на 29.01.2019г.

На 06.02. 2019г. от 15:15 до 17:00 ч. в 531к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Софтуерни технологии" за специалност БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, 3. курс, редовно обучение, 2а група при ас. Ирина Кръстева, вместо от 11:45 ч. до 13:30 ч. на 29.01.2019г. 

На 06.02. 2019г. от 17:00 до 18:45 ч. в 531к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Софтуерни технологии" за специалност БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, 3. курс, редовно обучение, 2б и 3а група при ас. Ирина Кръстева, вместо от 15:15 ч. до 17:00 ч. и 17:00 ч. до 18:45 ч. на 29.01.2019г.

На 09.02.2019 г. от 14:00 ч. до 16:30 ч. в 423 а. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалности СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ И ДИЗАЙН и БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, 3. курсредовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 04.02.2019 г.

На 04.02.2019 г. (понеделник) от 8:15 до 10 в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 2а група, специалност СТД, 3ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 14.02.2019 г.).

На 07.02.2019 г. (четвъртък) от 8:15 до 10 в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 3а група, специалност СТД, 3ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 14.02.2019 г.).

На 21.02.2019 г. (четвъртък)  от 8:15 до 10 в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 1б група, специалност СТД, 3ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 14.02.2019 г.).

На 30.01.2019 г. (сряда), от 10:45 до 11:45 в 422 ауд. ще се проведе извънредно занятие по Информационни технологии за специалност Информатика, 1-ви курс, редовно обучение при доц. д-р Е. Ангелова (вместо на 30.01.2019 г., от 13:00).

На 04.02.2019 г. (понеделник), от 10:00 до 11:45 в 434 к. з. ще се проведе извънредно занятие по АВИТО за специалност Математика и информатика и ИТМОМ, 4-ти курс, редовно обучение при доц. д-р Е. Ангелова (вместо на 04.03.2019 г.).

На 14.02.2019 г. (четвъртък)  от 8:15 до 10 в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 1б група, специалност СТД, 3ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 14.02.2019 г.).

На 04.02.2019 г. (понеделник) от 16:15 до 18:45 в 546 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Софтуерни системи по математика за 2а и 1б група, специалност СТД, 1ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 12.02.2019 г.).

На 18.02.2019 г. (понеделник) от 16:15 до 18:45 в 546 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Софтуерни системи по математика за 1а и 3а група, специалност СТД, 1ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 13.02.2019 г.).

На 25.02.2019 г. (понеделник) от 16:15 до 18:45 в 546 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Софтуерни системи по математика за 1б група, специалност СТД, 1ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 13.02.2019 г.).

На 26.01.2019 г. (събота) от 10:00 до 13:15 в 446 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по Борсова и извънборсова търговия за специалност Бизнес информационни технологии, 4-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 24.01.2019 г.). 1гр. - от 10:00ч. до 11:30ч.; 2гр. - 11:45ч. до 13:15ч.

Часовете на 13-ти февруари от 11:00-13:30 в к.з. 346 за специалност БИТ 4 редовно при д-р Шаркова ще бъдат отменени. Отучването ще се състои на 30-ти януари, 27-ми февруари и 6-ти март, като занятията ще започнат в 11:00 ч. и ще продължат до 14:15.

На 23.01.2019 г. (сряда) от 8:15 ч. до 13:30 ч. в 546 к.з. няма да бъдат проведени упражненията по Информационни технологии в Интернет за специалност Софтуерни технологии и дизайн4-ти курс, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев. Занятията ще бъдат отработени допълнително.

На 19.01.2019 г. (събота) от 10:00 до 13:30 в 346 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по Борсова и извънборсова търговия за специалност Бизнес информационни технологии, 4-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 17.01.2019 г.).

На 16.01.2019 г. (сряда) от 16:15 до 18:45 ч. в к. з. 532 ще се отработят упражненията по Програмиране със специалност „БИТ“ - първи  курс, редовно обучение при докторант Детелина Милкотева (вместо на 09.01.2010 г).

Вместо на 18.01.2019 г.  лекциите по избираемата дисциплина Аналогии и обобщения в математиката, редовно обучение, при проф. д.м.н. Христо Семерджиев ще се проведат извънредно във време, което ще бъде обявено допълнително. 

На 18.01.2019 г. (петък) от 13:30 ч. до 17:00 ч. в 536 к.з. ще се проведат извънредни занятия по избираема дисциплина Въведение в маркетинговите изследвания при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 25.01.2019 г.).

На 10.01.2019 г. (четвъртък) от 9:15 ч. до 12:30 и от 12:45 до 16:00 ч. в 246 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Английски език за специалност Софтуерни технологии и дизайн1-ви курс, групи C и D, редовно обучение при гл.ас. д-р Кирина Бойкова. Занятията ще бъдат отработени допълнително в удобно за студентите време.

На 07.01.2019 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 13:30 ч. в 546 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Администриране на динамични уеб системи за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев. Занятията ще бъдат отработени допълнително.

На 19.01.2019 г. от 14:00 ч. до 16:30 ч. в 423 ауд. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалности СТД и БИТ, 3. курс, редовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 07.01.2019 г.

На 05.12.2018 г. (сряда) от 09:15 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Английски език за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, D група, редовно обучение при гл. ас. д-р Кирина Бойкова (вместо от 12:45 ч.).

На 5.12.2018 (сряда) лекциите по Е-училище, специалност ИТМОМ, IV курс, при доц. д-р Ив. Старибратов ще се проведат от 14:00 в 603 с.з. (вместо на 05.12.2018 г. от 09:00 часа).

На 3.12.2018 (понеделник) от 11:45 до 15:15 в 603 с.з. ще се проведат  извънредни занятия по ЛААГ със специалност БИТ редовно, I курс, 3 група при гл. ас. д-р Й. Епитропов (вместо на 28.11.2018 г.).

На 12.12.2018 г. от 12:45 ч. до 14:15 ч. в 532 и  от 14:30 ч. до 16:15 ч. в 534 ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Числени методи" за специалности Математика и информатика, 3. курс, редовно обучение, и  Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт, 3. курс, редовно обучение, при д-нт Димитър Фиданов, вместо редовните упражнения от 28.11.2018 г.

На 06.12.2018 г. от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 424 а. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалност Софтуерно инженерство, 3. курсредовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 29.11.2018 г.

На 29.11.2018 г. (четвъртък) от 9:15 до 12:30ч. в 536 к.з. ще се отработят лекциите по Информационна сигурност (избираема дисциплина), при доц. д-р Н. Касъклиев (отработва се  02.11.2018 г).

На 06.12.2018 от 14:30 до 17:0 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. ИТМООМ, редовно, II курс при ас. К. Иванов (вместо 29.11.2018).

На 06.12.2018 от 17:0 до 19:30 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. МИИТ, редовно, II курс при ас. К. Иванов (вместо 29.11.2018).

На 26.11.2018 от 8:15 до 10:45 в 434 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 1 б подгрупа при ас. К. Иванов (вместо 30.11.2018).

На 27.11.2018 от 9:15 до 11:45 в 431 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 3 а подгрупа при ас. К. Иванов (вместо 30.11.2018).

На 27.11.2018 от 15:15 до 17:45 в 434 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 2 б подгрупа при ас. К. Иванов (вместо 30.11.2018).

На 06.12.2018 г. (четвъртък) от 15:30 до 17:45 ч. в 423 ауд. ще се отработят лекциите по Финансова математика за специалност „БИТ“, 2  курс, редовно, при проф. д-р А. Захариев  (вместо на 28.11.2018 г).

На 27.11.2018 г. (вторник) от 16 :15 до 18:30 ч. в 546 к. з. ще се отработят лекциите по Финансова математика за специалност „БИТ“, 2  курс, редовно, при проф. д-р А. Захариев  (вместо на 22.11.2018 г).

На 22.11.2018 г. (четвъртък)и на 06.12.2018 г. (четвъртък)от08:00до 11:45 ч. в 547 комп. залаще се отработят лекциите по Приложнаматематика 2 за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“, IV курс, редовно, при доц. д-р Хр. Кулина (вместо на 29.11.2018 г).

На 24.11.2018 г. от 14:00 ч. до 16:30 ч. в 422 а. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалност Софтуерно инженерство, 3. курс, редовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 22.11.2018 г.

На 26 ноември 2018 год. (понеделник) от 8:15 до 11:45 в компютърна зала 432 ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината ОМИ със специалност БИТ - 4 курс, редовно обучение, групи - 2а и 2б при докторант Иван Бъндев вместо на 29 ноември 2018 год. (четвъртък).

На 05.12.2018 г. (сряда)  от12:45 до 15:1 5 ч. в 422 ауд.ще се отработят лекциите по Мобилни приложения за специалност  Софтуерно инженерство, III курс, редовно обучение, при доц. д-р Ст. Хаджиколева (вместо на 20.11.2018 г).

На 27.11.2018 г. (вторник), от 9:15 часа до 10:00 часа, в 422 ауд. и на 4.12.2018 г. (вторник), от 9:15 часа, в 146 комп. зала, ще се проведе извънредно занятие по "Увод в информационните технологии" при доц. д-р Е. Ангелова (вместо на 20.11.2018 г.).

На 23.11.2018 г. (петък), от 12:45 часа до 16:00 часа в каб. 440 ще се проведе извънредно занятие по ИД "Апроксимационни и моделни аспекти от областта на Debugging and test theory" при проф. д-р Н. Кюркчиев (вместо на 30.11.2018 г.).

На 22.11.2018 г. (четвъртък) и на 06.12.2018 г. (четвъртък) от 08:00 до 11:45 ч. в 547 комп. зала ще се отработят лекциите по Приложна математика 2 за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“, IV курс, редовно, при доц. д-р Хр. Кулина (вместо на 29.11.2018 г).

На 26.11.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в зала 232 ще се проведат извънредни упражнения по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискинов  за 2-ри курс М+ Пр.М., редовно обучение, вместо на  28.11.2018 г. (сряда).

На 21.11.2018 г. (сряда) от 8:15 ч. до 10:00 ч. в зала 232 ще се проведат извънредни упражнения по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискинов  за 2-ри курс БМ, редовно обучение, вместо на  28.11.2018 г. (сряда).

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 15:15 ч. в 546 к.з. ще се отработят упражненията по Разпределени приложения със специалност „Информатика“, III курс, 3. група при докт. Хасан Гюлюстан. (вместо на 29.11.2018 г.)

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 8:15 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се отработят упражненията по Разпределени приложения със специалност „Информатика“, III курс, 1. група при докт. Хасан Гюлюстан. (вместо на 29.11.2018 г.)

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 16:00 ч. до 18:45 ч. в 431 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражнения по Увод в информационните технологии за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при хон.ас. Веселина Нанева. (вместо на 15.11.2018г.)

На 20.11.2018(вторник) от 9:15 до 11:45 в 146 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 3 А подгрупа при ас. Иванов (вместо на 09.11.2018).

На 20.11.2018(вторник) от 15:15 до 17:45 в 436 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 2 Б подгрупа при ас. Иванов (вместо на 09.11.2018).

На 21.11.2018 (сряда) от 9:15 до 11:45 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 1 Б подгрупа при ас. Иванов (вместо на 09.11.2018).

На 22.11.2018(четвъртък) от 14:00 до 17:00 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. ИТМОМ, II курс при ас. Иванов (вместо на 08.11.2018).

На 22.11.2018 (четвъртък) от 17:00  до 19:30 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. МИИТ, II курс при ас. Иванов (вместо на 08.11.2018).

На 21.11.2018 (сряда) и 05.12.2018 (сряда) от 15:15 ще се проведат  извънредни занятия по "ОМИ" със спец. БИТ редовно, IV курс при доц. Бояджиев (вместо на 28.11.2018 г.).

На 22.11.2018 г. (четвъртък), от 9:15 часа, в 424 ауд. и на 6.12.2018 г. (четвъртък), от 9:15 часа, в 146 комп. зала, ще се проведе извънредна лекция по Увод и информационните технологии с БИТ, 1-ви курс, редовно обучение при доц. Е. Ангелова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 21.11.2018 (сряда) от 8:45 до 10:45 ще се проведат  извънредни занятия по "ЛААГ" със спец. БИТ редовно, I курс, 1 група при гл. ас. д-р Й. Епитропов (вместо на 28.11.2018 г.).

На 15.11.2018 г. (четвъртък) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 431 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Увод в информационните технологии за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при хон.ас. Веселина Нанева . Занятията ще бъдат отработени допълнително. 

На 16.11.2018, 16:00-18:30 в 434 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 3 а подгрупа при ас. Иванов (вместо 02.11.2018).

На 15.11.2018 (четвъртък), от 11:45 до 15:15ч. в каб 343 ще се проведат извънредни занятия по "Алгебра 2" за спец. "Математика", 3 курс, при гл. ас. д-р Й. Епитропов (вместо на 29.11.2018г.) 

На 15.11.2018, 14:30-17:0 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. ИТМОМ, II курс при ас. Иванов (вместо 01.11.2018).

На 15.11.2018, 17:0-19:15 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. МИИТ, II курс при ас. Иванов (вместо 01.11.2018).

На 13.11.2018, 10:0-12:30 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 1 б подгрупа при ас. Иванов (вместо 02.11.2018).

На 13.11.2018, 15:15-17:45 в 434 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 2 б подгрупа при ас. Иванов (вместо 02.11.2018).

На 14.11.2018 г. (сряда) от 09:15 ч. до 12:30 ч. в 246 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Английски език за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, С група, редовно обучение при гл. ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 16.11.2018 г.). 

На 15.11.2018 г. (четвъртък) от 15:15 ч. до 16:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Английски език за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, В група, редовно обучение при гл. ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 29.11.2018 г.). 

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 15:15 ч. до 16:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Английски език за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, В група, редовно обучение при гл. ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 14.11.2018 г. и 28.11.2018 г. от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение,  3-та група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо от 13.30 до 15.15 на същата дата.

На 14.11.2018 г. и 28.11.2018 г. от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение,  2-ра група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо от 15:15 до 17:00 на същата дата.

На 20.11.2018 г. (вторник) от 09:00 ч. до 11:00 ч. в 246 к.з. ще се проведат упражнения и подготовка за контролна работа по Въведение в компютърните науки (С++), за специалност Информатика I курс за  1а, 2а група  при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 30.11.2018 г.).

На 20.11.2018 г. (вторник) от 09:00 ч. до 11:00 ч. в 246 к.з. ще се проведат упражнения и подготовка за контролна работа по Въведение в компютърните науки (С++), за специалност Информатика I курс за  1а, 2а група  при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 30.11.2018 г.).

На 08, 15, 22 ноември, 2018 г. (четвъртъци) от 17:00 до 17:45 в 434 к. з. ще се проведат извънредно по един час упражнение - Програмиране , специалност ИТМОМ, 1б гр., редовно обучение при хон . ас. Детелина Милкотева (вместо на 29.11.2018 г. - поради семинар на ФМИ).

На 27.11.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Бази от данни със специалност Софтуерно инженерство, 2-ри курс, 3а група, редовно обучение при докторант Димитър Христов. (вместо 29 ноември 2018)  
На 13.11.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 1а група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 29 ноември 2018)

На 13.11.2018 г. (вторник) от 15:15 ч. до 17:00 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 29 ноември 2018)

На 20.11.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 2а група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 28 ноември 2018)

На 20.11.2018 г. (вторник) от 15:15 ч. до 17:00 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 2б група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 28 ноември 2018)

На 20.11.2018 г. (вторник) от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 3а група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 28 ноември 2018)На 27.11.2018 г. (вторник) от 17:00 ч. до 19:30 ч. в 423. ауд. ще се проведат лекциите по Линейна алгебра за студентите от I курс за специалностите МИИТ и ИТМОМ при проф. д.м.н. Манчо Манев (вместо на 29.11.2018 г.).

Упражненията които трябва да се проведат на 08.11.2018 год. четвъртък от 10 часа до 13.30 часа по дисциплината ОМИ със специалност БИТ-4 курс-редовно обучение - групи 2а и 2б при докторант Иван Бъндев се отлагат за друг ден и час , които ще се съгласуват със студентите.

На 27.11.2018 г. (вторник), занятията по избираема дисциплина "Моделиране и създаване на шаблони за справки с JasperSoft" за всички специалности, редовно обучение, при докт. Милен Близнаков ще се провеждат от 13:30 до 16:45 в 536 к. з. (вместо часовете от 30.11.2018 г. , петък).

На 12.11.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина „Увод в информационни технологии“ за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“, 1-ви курс, 2 'а' и 3 'а' група в зала 246 при  докт-т Ивелина Велчева (отучване заради 01.11.2018 г. (четвъртък)). Който има възможност да си носи лаптоп, за да може всеки да работи самостоятелно.

На 12.11.2018 г. (понеделник) от 16:15 ч. до 18:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина „Увод в информационни технологии“ за специалност „Бизнес математика“, 1-ви курс в зала 346 при  докт-т Ивелина Велчева (отучване заради 01.11.2018 г. (четвъртък)).

На 12.11.2018 г. (понеделник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност „Бизнес информационни технологии“, 1-ви курс, 2 'а' група в зала 246 при  докт-т Ивелина Велчева (вместо на 14.11.2018 г. (сряда)).

На 12.11.2018 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 16:00 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност „Бизнес информационни технологии“, 1-ви курс, 1 'а' група в зала 532 при  докт-т Ивелина Велчева (вместо на 14.11.2018 г. (сряда)).

На 09.11.2018 от 12:45 до 16:00 в каб. 440 ще се проведе извънредно занятие по ИД "Апроксимационни и моделни аспекти от областта на Debugging and test theory" при проф. д-р Н. Кюркчиев, вместо на 02.11.2018

На 5.11.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в зала 232 ще се прове извънредна лекция по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискиновза 2-ри курс М+ Пр.М.+ БМ, редовно обучение, вместо на  12.11.2018 г. (понеделник).

На 12.11.2018 г. (понеделник)  лекцията по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискиновза 2-ри курс М+ Пр.М.+ БМ  няма да се проведе, поради заседание на Контролния съвет на ПУ.

На 15.11.2018 (четвъртък), от 12:45 до 17:00ч. в каб 245 ще се проведат извънредни занятия по "Математически основи на макроикономиката" за спец. "Бизнес математика", 3 курс, редовно убучение (вместо на 29.11.2018г.) 

На 08.11.2018 (четвъртък), от 12:45 до 17:00ч. в каб 245 ще се проведат извънредни занятия по "Математически основи на макроикономиката" за спец. "Бизнес математика", 3 курс, редовно убучение (вместо на 1.11.2018г.) 

На 09.11.2018 г. (петък), 16.11.2018 г. (петък), 23.11.2018 г. (петък) и 07.12.2018 г. (петък), занятията по избираема дисциплина "Теория на инвестиционния портфейл" за всички специалности, редовно обучение, при гл. ас. д-р Асен Христов ще се проведат от 08:30 до 12:30 (вместо пт 9:15 до 12:30) в 432 к. з. с цел отучване на часовете от 30.11.2018 г. (петък).

На 8.11.2018 (четвъртък), от 11:45 до 15:15ч. в каб 343 ще се проведат извънредни занятия по "Алгебра 2" за спец. "Математика", 3 курс, при гл. ас. д-р Й. Епитропов (вместо на 1.11.2018г.) 

На 06.11.2018 г. (вторник), занятията по избираема дисциплина "Моделиране и създаване на шаблони за справки с JasperSoft" за всички специалности, редовно обучение, при докт. Милен Близнаков ще се провеждат от 13:30 до 16:45 в 536 к. з. с цел отучване на часовете от 02.11.2018 г. (петък).

На 07.11.2018 г. (сряда), 14.11.2018 г. (сряда), 21.11.2018 г. (сряда) и 05.12.2018 г. (сряда),  по 1 учебен час преди редовнитеупражнения,ще се проведат извънредни упражненияпо„Синтетична геометрия“ при гл.ас.д-рИва Докузова със студентите от 4.курс, спец.„Математика“, в 233 с.з. (вместона28.11.2018г.).

На 23.11.2018 г. (петък) от 12.45 ч. до 16.00 ч. ще се проведат извънредни лекции по избираема дисциплина „Математически основи на компютърната графика” при гл. ас.д-р Ива Докузова, за всички специалности, редовно обучение, в 231 с.з. (вместо на30.11.2018 г.).

На 20.11.2018 г. (вторник) от 14:15 до 17:30 ч., в 533 к.з.ще се проведат извънреднилекции по Числени методи при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиевасъс студентите от3ри курс, Математика и информатика и 3ти курс ИТМОМ(вместо 29.11.2018 г.).

На 16.11.2018 г. (петък) от 16:15 ч. до 19:30 ч. в 146 к.з. ще бъде отработено упражнението по Видеопродуциране при хон.ас. Ангел Генков, вместо на 02.11.2018г.

На 09.11.2018 г. (петък) от 16:15 ч. до 19:30 ч. в 146 к.з. ще бъде отработено упражнението по Видеопродуциране при хон.ас. Ангел Генков, вместо на 26.10.2018г.

На 06.11.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:00 ч. в 532 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Увод в програмирането 1 за специалност Софтуерно инженерство, 1-ви курс, 1-ва А група, редовно обучение при гл. ас. д-р Христо Христов (вместо на 01.11.2018 г.).

На 06.11.2018 г. (вторник) от 15:15 ч. до 16:45 ч. в 532 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Увод в програмирането 1 за специалност Софтуерно инженерство, 1-ви курс, 2-ра А група, редовно обучение при гл. ас. д-р Христо Христов (вместо на 01.11.2018 г.).

На 06.11.2018 г. (вторник) от 16:45 ч. до 18:30 ч. в 532 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Увод в програмирането 1 за специалност Софтуерно инженерство, 1-ви курс, 3-та А група, редовно обучение при гл. ас. д-р Христо Христов (вместо на 01.11.2018 г.).

На 30.10.2018 г. (вторник) от 15:15 ч. до 17:00 ч. в 246 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Увод в програмирането 1 за специалност Софтуерно инженерство, 1-ви курс, 1-ва Б група, редовно обучение при хон. ас. Мадлен Стойчева (вместо на 01.11.2018 г.).

На 30.10.2018 г. (вторник) от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Увод в програмирането 1 за специалност Софтуерно инженерство, 1-ви курс, 2-ра Б група, редовно обучение при  при хон. ас. Мадлен Стойчева (вместо на 01.11.2018 г.).

На 07.11.2018 г. (сряда) от 9:15 до 12:30 в 338 к. ще се проведат извънредни лекции по избираемата дисциплина Методи за решаване на екстремални задачи, редовно обучение,  при проф. д.м.н. Христо Семерджиев (вместо на 02.11.2018 г.).

На 07.11.2018 г. (сряда) от 8:15 до 11:45 в 146 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Английски език за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, група D, редовно обучение при гл. ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 28.11.2018 г.).

На 09.11.2018 г. (петък), 16.11.2018 г. (петък), 23.11.2018 г. (петък) и 30.11.2018 г. (петък) занятията по избираема дисциплина "Приложна криптография в Интернет с PHP" за всички специалности, редовно обучение, при докт. Тони Каравасилев ще се провеждат от 12:45 до 16:45 в 532 к. з. (вместо от 12:45 до 16:00) с цел отучване на часовете от 01.11.2018 г.

На 30.10.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Бази от данни със специалност Софтуерно инженерство, 2-ри курс, 3а група, редовно обучение при докторант Димитър Христов. (вместо 1 ноември 2018).

На 08.11.2018 г. (четвъртък) от 08:15 до 11:45 в 146 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по Финансова математика за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 30.10.2018 г.).

На 29.10.2018 год. от 8:15 до 11:45 в 432 к.з. ще се проведе извънредно упражнение по дисциплината "Оптимизационни модели в икономиката" за специалност Бизнес Информационни Технологии - 4 курс, редовно обучение,групи 2а и 2б, при докт. Иван Бъндев – вместо редовното упражнение на 01.11.2018 година.

На 08.11.2018 г. от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 424 ауд. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалност Софтуерно инженерство, 3. курс, редовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 01.11.2018 г.

На 06.11.2018 г. (вторник) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат упражнения и контролна работа по Въведение в компютърните науки (С++), за специалност Информатика I курс за  2а група  при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 02.11.2018 г.).

На 06.11.2018 г. (вторник) от 08:15 ч. до 10:00 ч. в 246 к.з. ще се проведат упражнения и контролна работа по Въведение в компютърните науки (С++), за специалност Информатика I курс за  1а група  при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 02.11.2018 г.).

На 04.11.2018 г. (неделя) и на 11.11.2018 (неделя) от 9:15 ч. до 13:30 ч. (за група А) и от 13:30 ч. до 18:00 ч. (за група B), в 246 к.з. ще се отработят упражненията по Английски език със специалност „Софтуерно инженерство“ I курс при доц. д-р Иван Шотлеков. (вместо на 02.11.2018 г. и 29.11.2018 г. съответно)

На 07.11.2018 г. (сряда) от 08:15 ч. до 11:45 ч. в 531 к.з. ще се проведат упражнения по Компютърна лингвистика, за специалност Информатика IV курс за всички групи при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 01.11.2018 г.).

На 14.11.2018 г. (сряда) от 08:15 ч. до 11:45 ч. в 531 к.з. ще се проведат упражнения по Компютърна лингвистика, за специалност Информатика IV курс за всички групи при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 29.11.2018 г.).

На 30.10.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 1а група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 1 ноември 2018)

На 30.10.2018 г. (вторник) от 15:15 ч. до 17:00 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 1 ноември 2018)

На 31.10.2018 г. (сряда), 07.11.2018 г. (сряда) и 14.11.2018 г. (сряда), по 1 час преди редовните лекции, ще се проведат извънредни лекции по Маркетингови изследвания при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиева със студентите от 2ри курс, Бизнес информационни технологии, във 2ра аула (вместо 28.11.2018г.).

На 30.10.2018 г.(вторник) и 27.11.2018 г.(вторник)от 12:45 до 15:15 в 423 ауд. ще се проведат извънредни занятия по ЛААГ за специалност Софтуерно инженерство, I курс, редовно обучение при ас..Иванка Градева (вместо на 1.10.2018 г. и на 28.11.2018 г.).

На 7.11.2018 г.(сряда)от 8:15 до 13:30 в 441 ауд. ще се проведат извънредни занятия по ЛА за специалности Математика и Бизнес математика, I курс, редовно обучение при ас..Иванка Градева (вместо на 1.10.2018 г. и на 28.11.2018 г.).

На 25.10.2018 г.(четвъртък), 8.11.2018 г.(четвъртък), 15.11.2018 г.(четвъртък) и 22.11.2018 г.(четвъртък) от 17:00 до 18:45 в 231 с.з. ще се проведат извънредни занятия по ЛААГ за специалност Информатика I курс, редовно обучение при ас.Иванка Градева (вместо на 1.10.2018 г. и на 28.11.2018 г.).

На 23.10.2018 г. (вторник) от 9:15 ч. до 14:15 ч. в 434 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Събитийно програмиране за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 2б и 3а групи, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев. Занятията ще бъдат отработени допълнително.

На 25.10.2018 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 15:15 ч. в 546 к.з. ще се отработят упражненията по Разпределени приложения със специалност „Информатика“, III курс, 3. група при докт. Хасан Гюлюстан. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 25.10.2018 г. (четвъртък) от 8:15 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се отработят упражненията по Разпределени приложения със специалност „Информатика“, III курс, 1. група при докт. Хасан Гюлюстан. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 15.11.2018 г. (четвъртък) от 9:15 до 12:30 в 435 с.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Математически анализ 2 за специалност Бизнес математика, 2-ри курс, редовно обучение при проф. дмн Петко Пройнов (вместо на 29.11.2018 г.).

На 25.10.2018 г. (четвъртък), на 08.11.2018 г. (четвъртък)и на 15.11.2018 г. (четвъртък)от 08:30до11:45 ч.в 547 комп. залаще се отработят лекциите по Приложна математика 2 за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“, IV курс, редовно, при доц. д-р Хр. Кулина (вместо на 01.11.2018 г).

На 25.10.2018 г. (четвъртък) и 8.11.2018 (четвъртък) от 8:00 ч. до 9:15 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Математика и информатика“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 25.10.2018 г. (четвъртък) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 8.11.2018 г. (четвъртък) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 29.11.2018 г.)

На 16.11.2018 г. (четвъртък) и 23.11.2018 (четвъртък) от 8:00 ч. до 9:15 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Математика и информатика“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 29.11.2018 г.)

На29.10.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в 535 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Увод в информационните технологии за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при хон.ас. Веселина Нанева (вместо на 01.11.2018 г.)

На29.10.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 01.11.2018 г.).

На29.10.2018 г. (понеделник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 04, 11, 18 октомври, 2018 г. (четвъртъци) от 17:00 до 17:45 в 434 к. з. ще се проведат извънредно по един час упражнение - Програмиране, специалност ИТМОМ, 1б гр., редовно обучение при хон. ас. Детелина Милкотева (вместо на 25.10.2018 г.).


На 08,15, 22 ноември, 2018 г. (четвъртъци) от 17:00 до 17:45 в 434 к. з. ще се проведат извънредно по един час упражнение - Програмиране, специалност ИТМОМ, 1б гр., редовно обучение при хон. ас. Детелина Милкотева (вместо на 01.11.2018 г. - Ден на будителите).

На 06.11.2018 г.(вторник)от 12:30 до 15:00 в 533 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Събитийно програмиране за специалност Математика и информатика, IV курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 28.11.2018 г.).

На 13.11.2018 г.(вторник)от 13:30 до 16:00 в 533 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Информационни технологии в образованието за специалност Математика и информатика, III курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 28.11.2018 г.).

На 25.10.2018 г. (четвъртък), 15.11.2018 г. (четвъртък) и 22.11.2018 г.(четвъртък)от 08:30 до 09:15 в 346 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Интегриран практикум по информатика за специалност Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт, IV курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 01.11.2018 г.).

На 08.11.2018 г.(четвъртък)от 14:30 до 17:00в 541 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Интегриран практикум по информатика за специалност Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт, IV курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 29.11.2018 г.).

На 21.11.2018 г. (сряда) от 11:45 до 14:15 в 346 к.з. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс, при гл.ас. д-р Павлина Атанасова (вместо на 28.11.2018 г.)

На 14.11.2018 г. (сряда) от 08:15 до 09:00 в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 14.11.2018 г. (сряда) от 11:45 до 14:15 в 346 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 12:45 до 15:15 в 536 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината Компютърни числени методи, редовно обучение за специалност Информатика, 4ти курс, 2а група при гл.ас. д-р Павлина Атанасова (вместо на 28.11.2018 г.).

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 15:15 до 17:45 в 536 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината Компютърни числени методи, редовно обучение за специалност Информатика, 4ти курс, 1б група при гл.ас. д-р Павлина Атанасова (вместо на 28.11.2018 г.).

На 8.11.2018 г. (четвъртък) от 15:15 до 17:00ч. в 546 к.з. ще се проведе извънредно занятиепо Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 3а група, редовно обучение при докт. Антоанета Йорданова (вместо на 31.11.2018г.).

На 8.11.2018 г. (четвъртък) от 17:00 до 18:45ч. в 546 к.з. ще се проведе упражнение по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 2б група, редовно обучение при докт. Антоанета Йорданова(вместо на 31.11.2018г.).

На 27.11.2018 г. (вторник) от 8:15 до 10 в 531 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 1а група, специалност Инфроамтика, 3ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 28.11.2018 г.).

На 8.11.2018, 15.11.2018, 22.11.2018 и 6.12.2018 занятията по ИД "Бизнес статистика със SPSS", при гл. ас. д-р Атанас Иванов ще бъдат удължени с 1 час поради пропуснато занятие на 29.11.2018 г. (петък).

На 30.10.2018 г. (вторник) от 17:00 ч. до 19:30 ч. в 423. ауд. ще се проведат лекциите по Линейна алгебра за студентите от I курс за специалностите МИИТ и ИТМОМ при проф. д.м.н. Манчо Манев (вместо на 1.11.2018 г.).

На 25.10.2018г. (четвъртък) от 15:15 до 17:45 в 547 к. з. ще се проведе упражнение по Бази от данни за специалност “Софтуерно инженерство”, 2-ри курс, 2б група, редовно обучение (вместо на 28.11.2018г.)

На 08.11.2018г. (четвъртък) от 15:15 до 17:45 в 547 к. з. ще се проведе упражнение по Бази от данни за специалност “Софтуерно инженерство”, 2-ри курс, 3б група, редовно обучение (вместо на 28.11.2018г.)

На 30.10.2018 г. (вторник) и 27.11.2018 г. (вторник) от 09:15 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии, за специалност „Математика, информатика и информационни технологии“, I курс, при гл. ас. д-р Мария Василева. (вместо на 1.11.2018 г. и 29.11.2018 г.)

На 22.10.2018г. (понеделник) от 14:30 до 17:00 в 435 с. з. ще се проведе упражнение по Линейна алгебра за специалност “Математика, информатика и информационни технологии”, първи курс при докт-т Веселина Тавкова ( вместо на 28.11.2018г.)

На 29.10.2018 г. (понеделник) и 26.11.2018 г. (понеделник) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 433 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии, за специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, I курс, при гл. ас. д-р Елена Тодорова. (вместо на 1.11.2018 г. и 29.11.2018 г.)

На 30.10.2018 г. (вторник) и 27.11.2018 г. (вторник) от 09:15 ч. до 11:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии, за специалност „Математика, информатика и информационни технологии“, I курс, при гл. ас. д-р Елена Тодорова. (вместо на 1.11.2018 г. и 29.11.2018 г.)

На 22.10.2018 г. от 9:15 ч. до 11:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2 'а' и 3 'а' група в зала 246 при докт-т Ивелина Велчева (вместо на 29.11.2018 г. ).

На 22.10.2018 г. от 16 ч. до 18:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност Бизнес математика, 1-ви курс в зала 346при докт-т Ивелина Велчева (вместо на 29.11.2018 г. ).

На 16.10.2018 г. (вторник) от 9:15 ч. до 11:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 1 'а' и 2 'а' група в зала 547 при докт-т Ивелина Велчева (вместо на 28.11.2018 г. (сряда)).

На03.12.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 28.11.2018 г.).

На03.12.2018 г. (понеделник) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 2a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 28.11.2018 г.).

На03.12.2018 г. (понеделник) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 28.11.2018 г.).

На26.11.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 29.11.2018 г.).

На26.11.2018 г. (понеделник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 03.12.2018 г. (понеделник) от 8:15 до 10 в 546 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по МИ, специалност БИТ, 2- ри курс, 3а гр., редовно обучение при докт. Антоанета Петрова Йорданова (вместо на 28.11.2018 г.)

На 03.12.2018 г. (понеделник) от 10:00 до 11:45 в 546 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по МИ, специалност БИТ, 2-ри курс, 2б гр., редовно обучение при докт. Антоанета Петрова Йорданова (вместо на 28.11.2018 г.)

На 24.10.2018 г. (сряда) от 9:15 до 11:45 в 531 к. з. ще се проведе извънредно упражнение по Увод в информационните технологии, БИТ 1К, редовно обучение при хон. ас. Мария Гайдарова (вместо 17.10.2018).

На 16.10.2018 г. (вторник) от 12:45 до 14:15ч. в 423 ауд. ще се проведе извънредна лекция по Уебпрограмиране за спец. Информатика 2 курс, при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 24.10.2018г.)

На 16.10.2018 г. (вторник) от 14:30 до 17:00ч. в 423 ауд. ще се проведе извънредна лекция по Алгоритми и структури от данни за спец. Математика, информатика и информационни технологии 2 курсиИнформационни технологии,математика и образователен мениджмънт 2 курс, при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 24.10.2018г.)

На 24.10.2018 г. от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение, 3-та група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 17.10.2018 г.

На 24.10.2018 г. от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение, 1-ва група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 17.10.2018 г.

На 24.10.2018 г. от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение, 2-ра група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 17.10.2018 г.

На 24.10.2018 г. (сряда) от 08:15 до 09:00 в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 24.10.2018 г. (сряда) от 11:45 до 14:15 в 346 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 18.10.2018 г. от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 424 а. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалност Софтуерно инженерство, 3. курс, редовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 11.10.2018 г.

На 17.10.2018 г. (сряда) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 346 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Математика и информатика“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 11.10.2018 г.)

На 18.10.2018 г. (четвъртък) от 14:15 ч. до 17:00 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 11.10.2018 г.)

На 12.10.2018 г. (петък) занятията по Английски език за специалност СТД, група С при гл. ас. д-р Кирина Бойкова ще се проведат от 12:45 до 14:30. Отработването на часовете ще е на 19.10.2018 и 26.10.2018 от 16:00 до 16:45.

На 11.10.2018 г. и 18.10.2018 г. (четвъртък) от 09:15 до 10:00 в 424 ауд. ще се проведе извънредна лекция по Увод в информационните технологии, специалност БИТ, 1 курс, редовно обучение при доц. Е. Ангелова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 09.10.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 17:00 ч. в 533 к.з. (4 ч. лекции вместо на 01.11.2018) ще се проведат занятията по Числени методи със студентите от специалност Математика и информатика, 3ти курс, слято с ИТМОМ 3ти курс при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиева. За същите студенти ще се разменят лекциите и упражненията по Числени методи на 17.10.2018 (сряда) и 18.10.2010 (четвъртък), от 13:30 до 17:00 ч.

Последна актуализация: 16.04.2019 г.

На 04.06.2019 г. (вторник) от 15:15 ч. до 18:45 ч. в 423 ауд. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Иконометрия" за специалност Бизнес информационни технологии , 2 курс редовно, при доц. д-р Анна Малинова."

На 18.04.2019 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по "Програмиране в Интернет с PHP и MySQL" със специалност БИТ, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при Юри Хоптериев, вместо 10.04.2019 г.

На 18.04.2019 г. (четвъртък) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по "Програмиране в Интернет с PHP и MySQL" със специалност СТД, 2-ри курс, 2а група, редовно обучение при Юри Хоптериев, вместо 10.04.2019 г.

На 19.04.2019 г., 10.05.2019 г. и 17.05.2019 г. (петък) от 13:00 ч. до 16:30 ч. в кабинет 440 ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Приложна финансова математика (избираема) при проф. д-р Н. Кюркчиев (вместо на 26.04.2019 г., 03.05.2019 г. и 24.05.2019 г.).

"На вниманието на студентите обучаващи се по избираемата дисциплина: " Сделки и интернет ".
Уважаеми колеги, на 19.04.2019 год. - ден петък няма да се проведат занятия по избираемата дисциплина: " Сделки и интернет ". Лекционните часове ще бъдат взети допълнително.

На 17.04.2019 г. и 24.04.2019 г. от 16:15 ч. до 17:45 ч. в 422 ауд. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината "УЕБ дизайн" за специалност БИТ, 3. курс, редовно обучение при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 10.04.2019г. и 01.05.2019г.

На 12.04.2019 г. (петък) от 10:00 до 12:30 в 446 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Обектно-ориентирано програмиране за специалности БМ и М, 1 курс, редовно обучение при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 16.04.2019 г.).

На 18.04.2019 г. (четвъртък) от 13:30 до 16:00 в 432 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Моделиране и управление на бизнес процеси за специалност БИТ, 3 курс, редовно обучение при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 16.04.2019 г.).

На 17.04.2019 г. (сряда) от 9:15 до 11:45 в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за 2а група, специалност БИТ, 1ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 10.04.2019 г.).

На 24.04.2019 г. (сряда) от 9:15 до 11:45 в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за 2а група, специалност БИТ, 1ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 1.5.2019 г.).

На  17.04.2019 г. , 24.04.2018 и 08.05.2019 от 17:15 до 18:45 в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Иконометрия за специалност Бизнес математика, 2ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 10.04.2019 г. и 01.05.2019).

На 18.04.2019 г. (четвъртък) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 534 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 1a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 10.04.2019 г.).

На 18.04.2019 г. (четвъртък) от 16:15 ч. до 18:45 ч. в 534 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 1б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 10.04.2019 г.).

На 17.04.2019 г. (сряда) от 16:15 до 17:45 часа в к.з. 446 ще се проведат извънредни упражнения по „Иконометрия“ за специалност „Бизнес информационни технологии“, 2-ри курс, 1 група, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова, вместо на 10.04.2019 г.

На 15.05.2019 г. (сряда) от 16:15 до 17:45 часа в к.з. 446 ще се проведат извънредни упражнения по „Иконометрия“ за специалност „Бизнес информационни технологии“, 2-ри курс, 3 група, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова, вместо на 10.04.2019 г.

На 22.05.2019 г. (сряда) от 16:15 до 17:45 часа в к.з. 446 ще се проведат извънредни упражнения по „Иконометрия“ за специалност „Бизнес информационни технологии“, 2-ри курс, 2 група, при гл. ас. д-р Кремена Стефанова, вместо на 01.05.2019 г.

На 17.03.2019 г. (неделя) от 11:00 в 432 к. з. ще се проведe извънредно занятие по Борсова и извънборсова търговия за специалност Бизнес математика, 4-ри курс, при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 11.03.2019 г.).

На 15.03.2019 г. в к.з 531 ще се проведе извънредна лекция по избираемата дисциплина "Видеопродуциране", при хон. ас. Ангел Генков, вместо на 08.03.2018 г.

На 06.03.2019 г. от 9:00 ч. до 10:00 ч. и 12:30 ч. до 14:00 ч. в 541 к.з. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Алгоритми и структури от данни" за специалност Приложна математика, 2. курс, редовно обучение, при доц. д-р Елена Сомова, вместо редовната лекция от 13.03.2018 г.

На 05.03.2019г. от  (вторник) от 11:45 до 15:15 часа в 433 к.з.  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Теория на вероятностите и математическата статистика" за специалност Информационни технологии, Математика и образоветелен мениджмънт, Математика, информатика и информационни технологии при докторант Терзиева, вместо на 04.03.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 8:15 до 10:00 часа в к.з. 546  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 1 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 04.03.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 10:00 до 11:45 часа в к.з. 546  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 2 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 04.03.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 11:45 до 13:30 часа в к.з. 546  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 3 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 04.03.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 14:30 до 16:00 часа в к.з. 531  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Информациони технологии в интернет" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ри курс, 1 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 23.02.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 16:00 до 17:30 часа в к.з. 531  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Информациони технологии в интернет" за специалност  Софтуерни технологии и дизайн, 4-ри курс, 2 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 23.02.2019.

На 28.02.2019г. от  (четвъртък) от 17:30 до 18:45 часа в к.з. 531  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Информациони технологии в интернет" за специалност  Софтуерни технологии и дизайн, 4-ри курс, 3 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 23.02.2019.

На 26.02.2019 г. (вторник) от 13:30 до 16:00 часа в 434 к.з. ще се проведат упражнения по Програмиране за спец. Бизнес информационни технологии, 1 курс, 1а група, редовно обучение при докт-т Соня Заимова, (вместо на 04.03.2019).

На 26.02.2019 г. (вторник) от 16:15 до 18:45 часа в 434 к.з. ще се проведат упражнения по Програмиране за спец. Бизнес информационни технологии, 1 курс, 2а група, редовно обучение при докт-т Соня Заимова, (вместо на 04.03.2019).

На 05.03.2019 г. (вторник) от 12:00 часа в 541 к.з. ще се проведат извънредни часове по ОМИ за спец. БМ, 3 курс при доц. д-р Дойчин Бояджиев, (вместо на 04.03.2019).

На 11.03.2019 г. (понеделник) от 13:30 до 16:00 часа в к.з. 533 ще се проведе извънредна лекция по „Бизнес информационни системи“ за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“, 4-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Кремена Стефанова, вместо на 04.03.2019 г. поради официален почивен ден.

На 11.03.2019 г. (понеделник) от 16:15 до 18:45 часа в к.з. 533 ще се проведе извънредна лекция по „Информационни технологии в интернет“ за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“, 4-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Кремена Стефанова, вместо на 04.03.2019 г. поради официален почивен ден.

На 12.03.2019  г. (вторник) от 8:15 ч. до 10:45 в 434 к.з. ще  се проведат упражнения по Английски език за  специалности ИТМОМ, БМ, МИИТ 1-ви курсгрупа  В, редовно обучение, при гл.ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 04.03.2019).

На 02.03.2019 г. от 13:30 в 432 к. з. ще се проведе извънредно занятие по Анализ на инвестиционни проекти за специалност Бизнес информационни технологии4-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 19.02.2019 г.).

На  28.02.2019 г. и на 14.03.2019 г. (четвъртък)  от 15:15 до 16:45 в 233 с.з. ще се проведат извънредни занятия по  ММЛ  за специалност Бизнес математика, IV курс, редовно обучение при ас..Иванка Градева  (вместо на 21.02.2019 г. и на 7.03.2019 г. (четвъртък)) .

На 26.02.2019 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 446 к.з. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Информационни технологии в математиката" за специалност БИТ, 1 курс редовно, при доц. д-р Анна Малинова.

На 13.03.2019  г. (сряда) от 9:15 ч. до 11:00 в 246 к.з. ще  се проведат упражнения по Английски език за  специалност Софтуерно инженерство 1-ви курсгрупа  D, редовно обучение, при гл.ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 04.03.2019).

На 02.03.2019 г. от 10:00 в 432 к. з. ще се проведе извънредно занятие по Анализ на инвестиционни проекти за специалност Бизнес информационни технологии, 4-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 12.02.2019 г.).

На 23.02.2019 г. (събота) от 10:00 в 432 к. з. ще се проведe извънредно занятие по Борсова и извънборсова търговия за специалност Бизнес математика, 4-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 18.02.2019 г.).

На 23.02.2019 г. (събота)   от  10 :00   часа в 146 комп. зала ще се проведат         извънредни изпити при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиева и доц. д-р Христина Кулина за           всички курсове по всички учебни дисциплини.

На 22.02.2019 г. (петък) и на 8.03.2019 г. (петък)  от 8:15 до 9:15 в 432 к.з. и от 12:30 до 13:30 в 536 к.з. ще се проведат извънредни лекции по избираема дисциплина „Оформяне и презентиране на дипломни и научни работи“, редовно обучение при доц. Ст. Хаджиколева (вместо на 1.03.2019 от 8:15 до 12:30).

На 18.02.2019 г. (понеделник) от 9:15 ч. до 11:45 ч. в  434 к.з. ще се проведат упражнения по Въведение в уеб програмирането, за специалност „ИТМОМ“, I курс, при ас. Стефан Ставрев.(вместо на 21.02.2019 г.)

На 18.02.2019 (понеделник) от 15:15 ч. в 424 ауд. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Информационни технологии в математиката" за специалност БИТ, 1 курс редовно об., при доц. д-р Анна Малинова.

На 18.02.2019 г. (понеделник) и 25.02.2019 г. (понеделник) от 13.30 до 16.00 ч. в 231 с.з. ще се проведат извънредни занятия по „Геометрия“ при гл. ас. д-р Ива Докузова със студентите от 2. курс, спец. „МИИТ“ и спец. "ИТМОМ",  (вместо на 16.01.2019г).

На 7.03.2019 г. (четвъртък) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 232 с.з. ще се отработят лекциите по Методи за решаваме на математически задачи, за специалност „Математика и информатика“, III курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 4.03.2019 г.)

На 11.03.2019 г. (понеделник) от 8:30 ч. до 9:45 ч. в 232 с.з. ще се отработят упражненията по Методи за решаваме на математически задачи, за специалност „Математика и информатика“, III курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на  4.03.2019 г.)

На 14.02. 2019г. от  (четвъртък) от 14:30 до 16:00 часа в к.з. 535  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност  Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 1 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 07.01.2019.

 На 14.02. 2019г. от  (четвъртък) от 16:00 до 17:30 часа в к.з. 535  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност  Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 2 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 07.01.2019.

 На 14.02. 2019г. от  (четвъртък) от 17:30 до 18:45 часа в к.з. 535  ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Администриране на динамични уеб системи" за специалност  Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 3 гр при хон.ас Иван Желев, вместо на 07.01.2019.

На 5.03.2019 г. (вторник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 146 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии, за специалност „Информатика“, I курс, 1 а група, при гл. ас. д-р Мария Василева. (вместо на 4.03.2019 г.)

На 5.03.2019 г. (вторник) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 534 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии в математиката, за специалност „Бизнес информационни технологии“, I курс, 1 а група, при гл. ас. д-р Мария Василева. (вместо на 4.03.2019 г.)

На 05.03.2019 г. (вторник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина „Информационни технологии“ за специалност „Информатика“, 1-ви курс, 2 "б" група в зала 531 при  докт-т Ивелина Велчева (отучване заради 04.03.2019 г. (понеделник)). 

На   06.03.2019 г. (сряда) от 8:15 ч. до 10:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина   „Информационни технологии“  за специалност  „Информатика“, 1-ви курс, 2 "а" група в зала 246 при  докт-т Ивелина Велчева  (отучване заради 04.03.2019 г. (понеделник)).

На 16.02.2019 г. и 23.02.2019 г. от 14:00 ч. до 16:30 ч. в 424 а. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалности СТД и БИТ, 3 курс, редовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовните лекции съответно от 04.03.2019 г. и 11.03.2019 г. 

На 23.02.2019 г. (събота) от 9:15 ч. до 13:30 ч. (за група А) и от 13:30 ч. до 18:00 ч. (за група B), в 246 к.з. ще се отработят упражненията по Английски език със специалност „Софтуерно инженерство“ I курс при доц. д-р Иван Шотлеков. (вместо на 04.03.2019 г.)

На 14.02.2019 г. (четвъртък) от 14:30 ч. до 16:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятия за 2б група по Бази от данни за II курс БИТ редовно обучение при гл. ас. д-р Магдалена Веселинова (вместо на 04.03.2019 г.)

На 14.02.2019 г. (четвъртък) от 16:30 ч. до 17:45 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятия за 1б група по Бази от данни за II курс БИТ редовно обучение при гл. ас. д-р Магдалена Веселинова (вместо на 04.03.2019 г.)

На 14.02.2019 г. от 15:15 ч. до 17:45 ч. в 536 к.з. ще се проведe извънредна лекция по  дисциплината "УЕБ дизайн" за специалности ИТМОМ и МИИТ  2 курс, редовно обучение при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо лекцията от 21.02.2019г.

На 20.02.2019 г. от 09:15 ч. до 11:45ч. в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "ИТ в математиката" за специалност БИТ, 1 курс, редовно обучение,  2б група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо упражнението от 21.02.2019г.

На 13.02.2019 г. (сряда) от 08.15 ч. до 10.45 ч. в 433 к.з. ще се проведат извънредни занятия за 3а група по ООП (с Java) (упражнения)за II курс Информатика редовно обучение при ас. Ирена Кехайова (вместо на 11.02.2019 г.)

На 28.02.2019 г. (четвъртък) от 9:15 до 12:30 в 232 с.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Математически анализ 1 за специалност Бизнес математика, 1-ри курс, редовно обучение при проф. дмн Петко Пройнов (вместо на 12.03.2019 г.). 

На 18.02.2019 г. (понеделник) от 9:15 до 12:30 в 231 с.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Диференциални уравнения за специалност Бизнес математика, 2-ри курс, редовно обучение при проф. дмн Петко Пройнов (вместо на13.03.2019 г.). 

На 11.02.2019 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 232 с.з. ще се отработят лекциите по Методи за решаваме на математически задачи, за специалност „Математика и информатика“, III курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 25.02.2019 г.)

На 18.02.2019 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 232 с.з. ще се отработят упражненията по Методи за решаваме на математически задачи, за специалност „Математика и информатика“, III курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на  25.02.2019 г.)

На 12.02.2019  г. (вторник)  от 9:15 до 10:45 в 434 к.з. ще се проведат извънредни  лекции по Бази от данни, за специалност Бизнес математика, 2-ти курс,  редовно обучение при доц. Ст.  Хаджиколева (вместо на 28.02.2019 от 11:45 до 13:30).

На 21.02.2019 г. (четвъртък)  от 8:15 до 10:00 в 546 к.з. ще се проведат  извънредни лекции по Въведение в  облачните технологии, специалност БИТ, 3-ти курс, редовно обучение при доц. Ст. Хаджиколева (вместо на 26.02.2019  от 13:30 до 15:15).

На 19.02.2019 г. (вторник) и на 26.02.2019 г. (вторник) от  09:15  до 11:45 ч. в 424 ауд. ще се отработят лекциите по Софтуерни системи по математика за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“ I курс, редовно, при доц. д-р Хр. Кулина (вместо на 12.02.2019 г).

На 12.02.2019 г. (вторник) от 11:45 до 13:30 в 431 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Създаване и обработка на векторни изображения за 1а група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 07.02.2019)

На 12.02.2019 г. (вторник) от 13:30 до 15:15 в 431 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Създаване и обработка на векторни изображения за 1б група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 06.02.2019)

На 19.02.2019 г. (вторник) от 11:45 до 13:30 в 431 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Създаване и обработка на векторни изображения за 2а група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 07.02.2019)

На 19.02.2019 г. (вторник) от 13:30 до 15:15 в 431 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Създаване и обработка на векторни изображения за 2б група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 07.02.2019)

На 20.02.2019 г. (сряда) от 14:30 до 16:00 в 434 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Създаване и обработка на векторни изображения за 3а група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 07.02.2019)

На 26.02.2019 г. (вторник) от 8:15 до 10:00 в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Бизнес информационни системи за 2 група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 06.02.2019)

На 26.02.2019 г. (вторник) от 10:00 до 11:45 в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Бизнес информационни системи за 3 група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 06.02.2019)

На 26.02.2019 г. (вторник) от 11:45 до 13:30 в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Бизнес информационни системи за 1 група, специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева (вместо на 06.02.2019)

На 12.02.2019 г. (вторник) от 15:15 ч. до 18:45 ч. в 436 с.з. ще се проведат упражнения по ДУ, за специалност „Бизнес математика“, II курс, при гл. ас. д-р Слав Чолаков. 

На 11.02.2019 (понеделник), 18.02.2019 (понеделник), 25.02.2019 (понеделник) занятията по "Геометрия" за спец. "Информатика", 2-ри курс, 1-ва група, редовно обучение, при докт-т Веселина Тавкова ще се проведат от 9:15 до 12:30 (вместо от 10:00 до 12:30) в 233 с.з. с цел отучване на часовете от 04.03.2019 г. (понеделник).

На 04.02.2019 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 546 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Администриране на динамични уеб системи за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 2 гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени на 07.2.2019 г. (четвъртък) от 14:30 до 16:00 часа в к.з. 535. 

На 04.02.2019 г. (понеделник) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 546 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Администриране на динамични уеб системи за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 1 гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени на 07.2.2019 г. (четвъртък) от 16:00 до 17:30 часа в к.з. 535. 

На 04.02.2019 г. (понеделник) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 546 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Администриране на динамични уеб системи за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 3 гр, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев по здравословни причини. Занятията ще бъдат отработени на 07.2.2019 г. (четвъртък) от 17:30 до 18:45 часа в к.з. 535.

На 05.02.2019 г. (вторник) от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 346 к.з. ще се проведат упражнения по ССИС, за специалност „Бизнес информационни технологии“, II курс, при гл. ас. д-р Елена Тодорова. (вместо на 12.02.2019 г.)

На 5.02.2019 г. (вторник)  от 8:15 до 10:45 в 434 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Бази от данни, специалност МИ, М и ИТМОМ, 3-ти курс, редовно обучение при доц. Ст. Хаджиколева (вместо на 26.02.2019 от 11:00 до 13:30).

На 5.02.2019 г. (вторник)  от 16:15 до 18:45 в 547 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Софтуерни технологии 2, специалност СТД, 3-ти курс, редовно обучение при доц. Ст. Хаджиколева (вместо на 28.02.2019 от 15:15 до 17:45).

На 25.02.2019 г. (понеделник)  от 8:15 до 10:00 в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 1а група, специалност СТД, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Лазар Пендов (вместо на 04.03.2019 от 10:00 до 11:45).

На 26.02.2019 г. (вторник)  от 11:00 до 12:30 в 531 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 2б група, специалност СТД, 3-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Лазар Пендов (вместо на 04.03.2019 от 11:45 до 13:30).

На 06.02. 2019г. от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Софтуерни технологии" за специалност БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, 3. курс, редовно обучение, 1а група при ас. Ирина Кръстева, вместо от 8:15 ч. до 10:00 ч. на 29.01.2019г.

На 06.02. 2019г. от 10:00 до 11:45 ч. в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Софтуерни технологии" за специалност БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, 3. курс, редовно обучение, 1б група при ас. Ирина Кръстева, вместо от 10:00 ч. до 11:45 ч. на 29.01.2019г.

На 06.02. 2019г. от 15:15 до 17:00 ч. в 531к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Софтуерни технологии" за специалност БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, 3. курс, редовно обучение, 2а група при ас. Ирина Кръстева, вместо от 11:45 ч. до 13:30 ч. на 29.01.2019г. 

На 06.02. 2019г. от 17:00 до 18:45 ч. в 531к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Софтуерни технологии" за специалност БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, 3. курс, редовно обучение, 2б и 3а група при ас. Ирина Кръстева, вместо от 15:15 ч. до 17:00 ч. и 17:00 ч. до 18:45 ч. на 29.01.2019г.

На 09.02.2019 г. от 14:00 ч. до 16:30 ч. в 423 а. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалности СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ И ДИЗАЙН и БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, 3. курсредовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 04.02.2019 г.

На 04.02.2019 г. (понеделник) от 8:15 до 10 в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 2а група, специалност СТД, 3ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 14.02.2019 г.).

На 07.02.2019 г. (четвъртък) от 8:15 до 10 в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 3а група, специалност СТД, 3ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 14.02.2019 г.).

На 21.02.2019 г. (четвъртък)  от 8:15 до 10 в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 1б група, специалност СТД, 3ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 14.02.2019 г.).

На 30.01.2019 г. (сряда), от 10:45 до 11:45 в 422 ауд. ще се проведе извънредно занятие по Информационни технологии за специалност Информатика, 1-ви курс, редовно обучение при доц. д-р Е. Ангелова (вместо на 30.01.2019 г., от 13:00).

На 04.02.2019 г. (понеделник), от 10:00 до 11:45 в 434 к. з. ще се проведе извънредно занятие по АВИТО за специалност Математика и информатика и ИТМОМ, 4-ти курс, редовно обучение при доц. д-р Е. Ангелова (вместо на 04.03.2019 г.).

На 14.02.2019 г. (четвъртък)  от 8:15 до 10 в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 1б група, специалност СТД, 3ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 14.02.2019 г.).

На 04.02.2019 г. (понеделник) от 16:15 до 18:45 в 546 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Софтуерни системи по математика за 2а и 1б група, специалност СТД, 1ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 12.02.2019 г.).

На 18.02.2019 г. (понеделник) от 16:15 до 18:45 в 546 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Софтуерни системи по математика за 1а и 3а група, специалност СТД, 1ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 13.02.2019 г.).

На 25.02.2019 г. (понеделник) от 16:15 до 18:45 в 546 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Софтуерни системи по математика за 1б група, специалност СТД, 1ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 13.02.2019 г.).

На 26.01.2019 г. (събота) от 10:00 до 13:15 в 446 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по Борсова и извънборсова търговия за специалност Бизнес информационни технологии, 4-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 24.01.2019 г.). 1гр. - от 10:00ч. до 11:30ч.; 2гр. - 11:45ч. до 13:15ч.

Часовете на 13-ти февруари от 11:00-13:30 в к.з. 346 за специалност БИТ 4 редовно при д-р Шаркова ще бъдат отменени. Отучването ще се състои на 30-ти януари, 27-ми февруари и 6-ти март, като занятията ще започнат в 11:00 ч. и ще продължат до 14:15.

На 23.01.2019 г. (сряда) от 8:15 ч. до 13:30 ч. в 546 к.з. няма да бъдат проведени упражненията по Информационни технологии в Интернет за специалност Софтуерни технологии и дизайн4-ти курс, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев. Занятията ще бъдат отработени допълнително.

На 19.01.2019 г. (събота) от 10:00 до 13:30 в 346 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по Борсова и извънборсова търговия за специалност Бизнес информационни технологии, 4-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 17.01.2019 г.).

На 16.01.2019 г. (сряда) от 16:15 до 18:45 ч. в к. з. 532 ще се отработят упражненията по Програмиране със специалност „БИТ“ - първи  курс, редовно обучение при докторант Детелина Милкотева (вместо на 09.01.2010 г).

Вместо на 18.01.2019 г.  лекциите по избираемата дисциплина Аналогии и обобщения в математиката, редовно обучение, при проф. д.м.н. Христо Семерджиев ще се проведат извънредно във време, което ще бъде обявено допълнително. 

На 18.01.2019 г. (петък) от 13:30 ч. до 17:00 ч. в 536 к.з. ще се проведат извънредни занятия по избираема дисциплина Въведение в маркетинговите изследвания при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 25.01.2019 г.).

На 10.01.2019 г. (четвъртък) от 9:15 ч. до 12:30 и от 12:45 до 16:00 ч. в 246 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Английски език за специалност Софтуерни технологии и дизайн1-ви курс, групи C и D, редовно обучение при гл.ас. д-р Кирина Бойкова. Занятията ще бъдат отработени допълнително в удобно за студентите време.

На 07.01.2019 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 13:30 ч. в 546 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Администриране на динамични уеб системи за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев. Занятията ще бъдат отработени допълнително.

На 19.01.2019 г. от 14:00 ч. до 16:30 ч. в 423 ауд. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалности СТД и БИТ, 3. курс, редовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 07.01.2019 г.

На 05.12.2018 г. (сряда) от 09:15 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Английски език за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, D група, редовно обучение при гл. ас. д-р Кирина Бойкова (вместо от 12:45 ч.).

На 5.12.2018 (сряда) лекциите по Е-училище, специалност ИТМОМ, IV курс, при доц. д-р Ив. Старибратов ще се проведат от 14:00 в 603 с.з. (вместо на 05.12.2018 г. от 09:00 часа).

На 3.12.2018 (понеделник) от 11:45 до 15:15 в 603 с.з. ще се проведат  извънредни занятия по ЛААГ със специалност БИТ редовно, I курс, 3 група при гл. ас. д-р Й. Епитропов (вместо на 28.11.2018 г.).

На 12.12.2018 г. от 12:45 ч. до 14:15 ч. в 532 и  от 14:30 ч. до 16:15 ч. в 534 ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Числени методи" за специалности Математика и информатика, 3. курс, редовно обучение, и  Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт, 3. курс, редовно обучение, при д-нт Димитър Фиданов, вместо редовните упражнения от 28.11.2018 г.

На 06.12.2018 г. от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 424 а. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалност Софтуерно инженерство, 3. курсредовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 29.11.2018 г.

На 29.11.2018 г. (четвъртък) от 9:15 до 12:30ч. в 536 к.з. ще се отработят лекциите по Информационна сигурност (избираема дисциплина), при доц. д-р Н. Касъклиев (отработва се  02.11.2018 г).

На 06.12.2018 от 14:30 до 17:0 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. ИТМООМ, редовно, II курс при ас. К. Иванов (вместо 29.11.2018).

На 06.12.2018 от 17:0 до 19:30 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. МИИТ, редовно, II курс при ас. К. Иванов (вместо 29.11.2018).

На 26.11.2018 от 8:15 до 10:45 в 434 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 1 б подгрупа при ас. К. Иванов (вместо 30.11.2018).

На 27.11.2018 от 9:15 до 11:45 в 431 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 3 а подгрупа при ас. К. Иванов (вместо 30.11.2018).

На 27.11.2018 от 15:15 до 17:45 в 434 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 2 б подгрупа при ас. К. Иванов (вместо 30.11.2018).

На 06.12.2018 г. (четвъртък) от 15:30 до 17:45 ч. в 423 ауд. ще         се отработят лекциите по Финансова математика за специалност „БИТ“, 2  курс, редовно, при проф. д-р А. Захариев  (вместо на 28.11.2018 г).

На 27.11.2018 г. (вторник) от 16 :15 до 18:30 ч. в 546 к. з. ще         се отработят лекциите по Финансова математика за специалност „БИТ“, 2  курс, редовно, при проф. д-р А. Захариев  (вместо на 22.11.2018 г).

На         22.11.2018 г. (четвъртък)и на 06.12.2018 г. (четвъртък)от08:00до       11:45 ч. в 547 комп.         залаще         се отработят лекциите по Приложнаматематика 2 за специалност „Софтуерни           технологии и дизайн“, IV курс, редовно, при доц. д-р Хр. Кулина (вместо на 29.11.2018 г).

На 24.11.2018 г. от 14:00 ч. до 16:30 ч. в 422 а. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалност Софтуерно инженерство, 3. курс, редовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 22.11.2018 г.

На 26 ноември 2018 год. (понеделник) от 8:15 до 11:45 в компютърна зала 432 ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината ОМИ със специалност БИТ - 4 курс, редовно обучение, групи - 2а и 2б при докторант Иван Бъндев вместо на 29 ноември 2018 год. (четвъртък).

На 05.12.2018         г. (сряда)  от12:45 до 15:1 5       ч. в 422 ауд.ще       се отработят лекциите по Мобилни       приложения за специалност  Софтуерно инженерство, III курс, редовно обучение, при доц.         д-р Ст. Хаджиколева (вместо       на 20.11.2018 г).

На 27.11.2018 г. (вторник), от 9:15 часа до 10:00 часа, в 422 ауд. и на 4.12.2018 г. (вторник),  от 9:15 часа, в 146 комп. зала, ще се проведе извънредно занятие по  "Увод в информационните технологии" при доц. д-р Е. Ангелова (вместо на  20.11.2018 г.).

На 23.11.2018 г. (петък), от 12:45 часа до 16:00 часа в каб. 440  ще се проведе извънредно занятие по ИД "Апроксимационни и моделни  аспекти от областта на Debugging and test theory" при проф. д-р Н.  Кюркчиев (вместо на 30.11.2018 г.).

На 22.11.2018 г. (четвъртък) и на 06.12.2018 г. (четвъртък) от 08:00 до 11:45 ч. в 547 комп. зала ще се отработят лекциите по Приложна математика 2 за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“, IV курс, редовно, при доц. д-р Хр. Кулина (вместо на 29.11.2018 г).

На 26.11.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в зала 232 ще се проведат извънредни упражнения по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискинов  за 2-ри курс М+ Пр.М., редовно обучение, вместо на  28.11.2018 г. (сряда).

На 21.11.2018 г. (сряда) от 8:15 ч. до 10:00 ч. в зала 232 ще се проведат извънредни упражнения по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискинов  за 2-ри курс БМ, редовно обучение, вместо на  28.11.2018 г. (сряда).

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 15:15 ч. в 546 к.з. ще се отработят упражненията по Разпределени приложения със специалност „Информатика“, III курс, 3. група при докт. Хасан Гюлюстан. (вместо на 29.11.2018 г.)

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 8:15 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се отработят упражненията по Разпределени приложения със специалност „Информатика“, III курс, 1. група при докт. Хасан Гюлюстан. (вместо на 29.11.2018 г.)

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 16:00 ч. до 18:45 ч. в 431 к.з. ще бъдат проведени извънредни упражнения по Увод в информационните технологии за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при хон.ас. Веселина Нанева. (вместо на 15.11.2018г.)

На 20.11.2018(вторник) от 9:15 до 11:45 в 146 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 3 А подгрупа при ас. Иванов (вместо на 09.11.2018).

На 20.11.2018(вторник) от 15:15 до 17:45 в 436 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 2 Б подгрупа при ас. Иванов (вместо на 09.11.2018).

На 21.11.2018 (сряда) от 9:15 до 11:45 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 1 Б подгрупа при ас. Иванов (вместо на 09.11.2018).

На 22.11.2018(четвъртък) от 14:00 до 17:00 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. ИТМОМ, II курс при ас. Иванов (вместо на 08.11.2018).

На 22.11.2018 (четвъртък) от 17:00  до 19:30 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. МИИТ, II курс при ас. Иванов (вместо на 08.11.2018).

На 21.11.2018 (сряда) и 05.12.2018 (сряда) от 15:15 ще се проведат  извънредни занятия по "ОМИ" със спец. БИТ редовно, IV курс при доц. Бояджиев (вместо на 28.11.2018 г.).

На 22.11.2018 г. (четвъртък), от 9:15 часа, в 424 ауд. и на 6.12.2018 г. (четвъртък), от 9:15 часа, в 146 комп. зала, ще се проведе извънредна лекция по Увод и информационните технологии с БИТ, 1-ви курс, редовно обучение при доц. Е. Ангелова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 21.11.2018 (сряда) от 8:45 до 10:45 ще се проведат  извънредни занятия по "ЛААГ" със спец. БИТ редовно, I курс, 1 група при гл. ас. д-р Й. Епитропов (вместо на 28.11.2018 г.).

На 15.11.2018 г. (четвъртък) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 431 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Увод в информационните технологии за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при хон.ас. Веселина Нанева . Занятията ще бъдат отработени допълнително. 

На 16.11.2018, 16:00-18:30 в 434 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 3 а подгрупа при ас. Иванов (вместо 02.11.2018).

На 15.11.2018 (четвъртък), от 11:45 до 15:15ч. в каб 343 ще се проведат извънредни занятия по "Алгебра 2" за спец. "Математика", 3 курс, при гл. ас. д-р Й. Епитропов (вместо на 29.11.2018г.) 

На 15.11.2018, 14:30-17:0 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. ИТМОМ, II курс при ас. Иванов (вместо 01.11.2018).

На 15.11.2018, 17:0-19:15 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по АСД със спец. МИИТ, II курс при ас. Иванов (вместо 01.11.2018).

На 13.11.2018, 10:0-12:30 в 432 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 1 б подгрупа при ас. Иванов (вместо 02.11.2018).

На 13.11.2018, 15:15-17:45 в 434 к. з. ще се проведат упражнения по ВКН със спец. Информатика, редовно, I курс, 2 б подгрупа при ас. Иванов (вместо 02.11.2018).

На 14.11.2018 г. (сряда) от 09:15 ч. до 12:30 ч. в 246 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Английски език за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, С група, редовно обучение при гл. ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 16.11.2018 г.). 

На 15.11.2018 г. (четвъртък) от 15:15 ч. до 16:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Английски език за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, В група, редовно обучение при гл. ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 29.11.2018 г.). 

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 15:15 ч. до 16:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Английски език за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, В група, редовно обучение при гл. ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 14.11.2018 г. и 28.11.2018 г. от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение,  3-та група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо от 13.30 до 15.15 на същата дата.

На 14.11.2018 г. и 28.11.2018 г. от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение,  2-ра група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо от 15:15 до 17:00 на същата дата.

На 20.11.2018 г. (вторник) от 09:00 ч. до 11:00 ч. в 246 к.з. ще се проведат упражнения и подготовка за контролна работа по Въведение в компютърните науки (С++), за специалност Информатика I курс за  1а, 2а група  при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 30.11.2018 г.).

На 20.11.2018 г. (вторник) от 09:00 ч. до 11:00 ч. в 246 к.з. ще се проведат упражнения и подготовка за контролна работа по Въведение в компютърните науки (С++), за специалност Информатика I курс за  1а, 2а група  при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 30.11.2018 г.).

На 08, 15, 22 ноември, 2018 г. (четвъртъци) от 17:00 до 17:45 в 434 к. з. ще се проведат извънредно по един час упражнение - Програмиране , специалност ИТМОМ, 1б гр., редовно обучение при хон . ас. Детелина Милкотева (вместо на 29.11.2018 г. - поради семинар на ФМИ).

На 27.11.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 533 к.з. ще се  проведат извънредни упражнения по Бази от данни със специалност  Софтуерно инженерство, 2-ри курс, 3а група, редовно обучение при  докторант Димитър Христов. (вместо 29 ноември 2018)  
На 13.11.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 1а група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 29 ноември 2018)

На 13.11.2018 г. (вторник) от 15:15 ч. до 17:00 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 29 ноември 2018)

На 20.11.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 2а група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 28 ноември 2018)

На 20.11.2018 г. (вторник) от 15:15 ч. до 17:00 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 2б група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 28 ноември 2018)

На 20.11.2018 г. (вторник) от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност Информатика, 2-ри курс, 3а група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев. (вместо 28 ноември 2018)На 27.11.2018 г. (вторник) от 17:00 ч. до 19:30 ч. в 423. ауд. ще се проведат лекциите по Линейна алгебра за студентите от I курс за специалностите МИИТ и ИТМОМ при проф. д.м.н. Манчо Манев (вместо на 29.11.2018 г.).

Упражненията които трябва да се проведат на 08.11.2018 год. четвъртък от  10 часа до 13.30 часа по дисциплината ОМИ със специалност БИТ-4  курс-редовно обучение - групи 2а и 2б при докторант Иван Бъндев се  отлагат за друг ден и час , които ще се съгласуват със студентите.

На 27.11.2018 г. (вторник), занятията по избираема дисциплина "Моделиране и създаване на шаблони за справки с JasperSoft" за всички специалности, редовно обучение, при докт. Милен Близнаков ще се провеждат от 13:30 до 16:45 в 536 к. з. (вместо часовете от 30.11.2018 г. , петък).

На 12.11.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина „Увод в информационни технологии“ за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“, 1-ви курс, 2 'а' и 3 'а' група в зала 246 при  докт-т Ивелина Велчева (отучване заради 01.11.2018 г. (четвъртък)). Който има възможност да си носи лаптоп, за да може всеки да работи самостоятелно.

На 12.11.2018 г. (понеделник) от 16:15 ч. до 18:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина „Увод в информационни технологии“ за специалност „Бизнес математика“, 1-ви курс в зала 346 при  докт-т Ивелина Велчева (отучване заради 01.11.2018 г. (четвъртък)).

На 12.11.2018 г. (понеделник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност „Бизнес информационни технологии“, 1-ви курс, 2 'а' група в зала 246 при  докт-т Ивелина Велчева (вместо на 14.11.2018 г. (сряда)).

На 12.11.2018 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 16:00 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност „Бизнес информационни технологии“, 1-ви курс, 1 'а' група в зала 532 при  докт-т Ивелина Велчева (вместо на 14.11.2018 г. (сряда)).

На 09.11.2018 от 12:45 до 16:00 в каб. 440 ще се проведе извънредно занятие по ИД "Апроксимационни и моделни аспекти от областта на Debugging and test theory" при проф. д-р Н. Кюркчиев, вместо на 02.11.2018

На 5.11.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в зала 232 ще се прове извънредна лекция по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискиновза 2-ри курс М+ Пр.М.+ БМ, редовно обучение, вместо на  12.11.2018 г. (понеделник).

На 12.11.2018 г. (понеделник)  лекцията по  "Дискретна математика" при доц. д-р Хр. Кискиновза 2-ри курс М+ Пр.М.+ БМ  няма да се проведе, поради заседание на Контролния съвет на ПУ.

На 15.11.2018 (четвъртък), от 12:45 до 17:00ч. в каб 245 ще се проведат извънредни занятия по "Математически основи на макроикономиката" за спец. "Бизнес математика", 3 курс, редовно убучение (вместо на 29.11.2018г.) 

На 08.11.2018 (четвъртък), от 12:45 до 17:00ч. в каб 245 ще се проведат извънредни занятия по "Математически основи на макроикономиката" за спец. "Бизнес математика", 3 курс, редовно убучение (вместо на 1.11.2018г.) 

На 09.11.2018 г. (петък), 16.11.2018 г. (петък), 23.11.2018 г. (петък) и 07.12.2018 г. (петък), занятията по избираема дисциплина "Теория на инвестиционния портфейл" за всички специалности, редовно обучение, при гл. ас. д-р Асен Христов ще се проведат от 08:30 до 12:30 (вместо пт 9:15 до 12:30) в 432 к. з. с цел отучване на часовете от 30.11.2018 г. (петък).

На 8.11.2018 (четвъртък), от 11:45 до 15:15ч. в каб 343 ще се проведат извънредни занятия по "Алгебра 2" за спец. "Математика", 3 курс, при гл. ас. д-р Й. Епитропов (вместо на 1.11.2018г.) 

На 06.11.2018 г. (вторник), занятията по избираема дисциплина "Моделиране и създаване на шаблони за справки с JasperSoft" за всички специалности, редовно обучение, при докт. Милен Близнаков ще се провеждат от 13:30 до 16:45 в 536 к. з. с цел отучване на часовете от 02.11.2018 г. (петък).

На 07.11.2018 г. (сряда), 14.11.2018 г. (сряда), 21.11.2018 г. (сряда) и 05.12.2018 г. (сряда),  по 1 учебен час преди редовнитеупражнения,ще се проведат извънредни упражненияпо„Синтетична геометрия“ при гл.ас.д-рИва Докузова със студентите от 4.курс, спец.„Математика“, в 233 с.з. (вместона28.11.2018г.).

На 23.11.2018 г. (петък) от 12.45 ч. до 16.00 ч. ще се проведат извънредни лекции по избираема дисциплина „Математически основи на компютърната графика” при гл. ас.д-р Ива Докузова, за всички специалности, редовно обучение, в 231 с.з. (вместо на30.11.2018 г.).

На 20.11.2018 г. (вторник) от 14:15 до 17:30 ч., в 533 к.з.ще се проведат извънреднилекции по Числени методи при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиевасъс студентите от3ри курс, Математика и информатика и 3ти курс ИТМОМ(вместо 29.11.2018 г.).

На 16.11.2018 г. (петък) от 16:15 ч. до 19:30 ч. в 146 к.з. ще бъде отработено упражнението по Видеопродуциране при хон.ас. Ангел Генков, вместо на 02.11.2018г.

На 09.11.2018 г. (петък) от 16:15 ч. до 19:30 ч. в 146 к.з. ще бъде отработено упражнението по Видеопродуциране при хон.ас. Ангел Генков, вместо на 26.10.2018г.

На 06.11.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:00 ч. в 532 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Увод в програмирането 1 за специалност Софтуерно инженерство, 1-ви курс, 1-ва А група, редовно обучение при гл. ас. д-р Христо Христов (вместо на 01.11.2018 г.).

На 06.11.2018 г. (вторник) от 15:15 ч. до 16:45 ч. в 532 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Увод в програмирането 1 за специалност Софтуерно инженерство, 1-ви курс, 2-ра А група, редовно обучение при гл. ас. д-р Христо Христов (вместо на 01.11.2018 г.).

На 06.11.2018 г. (вторник) от 16:45 ч. до 18:30 ч. в 532 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Увод в програмирането 1 за специалност Софтуерно инженерство, 1-ви курс, 3-та А група, редовно обучение при гл. ас. д-р Христо Христов (вместо на 01.11.2018 г.).

На 30.10.2018 г. (вторник) от 15:15 ч. до 17:00 ч. в 246 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Увод в програмирането 1 за специалност Софтуерно инженерство, 1-ви курс, 1-ва Б група, редовно обучение при хон. ас. Мадлен Стойчева (вместо на 01.11.2018 г.).

На 30.10.2018 г. (вторник) от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат  извънредни упражнения по Увод в програмирането 1 за специалност Софтуерно инженерство, 1-ви курс, 2-ра Б група, редовно обучение при  при хон. ас. Мадлен Стойчева (вместо на 01.11.2018 г.).

На 07.11.2018 г. (сряда) от 9:15 до 12:30 в 338 к. ще се проведат извънредни лекции по избираемата дисциплина Методи за решаване на екстремални задачи, редовно обучение,  при проф. д.м.н. Христо Семерджиев (вместо на 02.11.2018 г.).

На 07.11.2018 г. (сряда) от 8:15 до 11:45 в 146 к.з. ще  се проведат извънредни занятия по дисциплината Английски език за  специалност Софтуерни технологии и дизайн,  1-ви курс, група D, редовно обучение при гл. ас. д-р Кирина Бойкова (вместо на 28.11.2018  г.).

На 09.11.2018 г. (петък), 16.11.2018 г. (петък), 23.11.2018 г. (петък) и 30.11.2018 г. (петък) занятията по избираема дисциплина "Приложна криптография в Интернет с PHP" за всички специалности, редовно обучение, при докт. Тони Каравасилев ще се провеждат от 12:45 до 16:45 в 532 к. з. (вместо от 12:45 до 16:00) с цел отучване на часовете от 01.11.2018 г.

На 30.10.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 16:00 ч. в 533 к.з. ще се  проведат извънредни упражнения по Бази от данни със специалност  Софтуерно инженерство, 2-ри курс, 3а група, редовно обучение при  докторант Димитър Христов. (вместо 1 ноември 2018).

На 08.11.2018 г. (четвъртък) от 08:15 до 11:45 в 146 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по Финансова математика за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 30.10.2018 г.).

На 29.10.2018 год. от 8:15 до 11:45 в 432 к.з. ще се проведе извънредно упражнение по дисциплината "Оптимизационни модели в икономиката" за специалност Бизнес Информационни Технологии - 4 курс, редовно обучение,групи 2а и 2б, при докт. Иван Бъндев – вместо редовното упражнение на 01.11.2018 година.

На 08.11.2018 г. от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 424 ауд. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалност Софтуерно инженерство, 3. курс, редовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 01.11.2018 г.

На 06.11.2018 г. (вторник) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат упражнения и контролна работа по Въведение в компютърните науки (С++), за специалност Информатика I курс за  2а група  при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 02.11.2018 г.).

На 06.11.2018 г. (вторник) от 08:15 ч. до 10:00 ч. в 246 к.з. ще се проведат упражнения и контролна работа по Въведение в компютърните науки (С++), за специалност Информатика I курс за  1а група  при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 02.11.2018 г.).

На 04.11.2018 г. (неделя) и на 11.11.2018 (неделя) от 9:15 ч. до 13:30 ч. (за група А) и от 13:30 ч. до 18:00 ч. (за група B), в 246 к.з. ще се отработят упражненията по Английски език със специалност „Софтуерно инженерство“ I курс при доц. д-р Иван Шотлеков. (вместо на 02.11.2018 г. и 29.11.2018 г. съответно)

На 07.11.2018 г. (сряда) от 08:15 ч. до 11:45 ч. в 531 к.з. ще се проведат упражнения по Компютърна лингвистика, за специалност Информатика IV курс за всички групи при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 01.11.2018 г.).

На 14.11.2018 г. (сряда) от 08:15 ч. до 11:45 ч. в 531 к.з. ще се проведат упражнения по Компютърна лингвистика, за специалност Информатика IV курс за всички групи при гл. ас. д-р инж. Георги Пашев. (вместо на 29.11.2018 г.).

На  30.10.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 532 к.з. ще се  проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност  Информатика, 2-ри курс, 1а група, редовно обучение при ас. Юри  Хоптериев. (вместо 1 ноември 2018)

На 30.10.2018 г. (вторник) от 15:15 ч. до 17:00 ч. в 532 к.з. ще се  проведат извънредни упражнения по Уеб програмиране със специалност  Информатика, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при ас. Юри  Хоптериев. (вместо 1 ноември 2018)

На 31.10.2018 г. (сряда), 07.11.2018 г. (сряда) и 14.11.2018 г. (сряда), по 1 час преди редовните лекции, ще се проведат извънредни лекции по Маркетингови изследвания при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиева със студентите от 2ри курс, Бизнес информационни технологии, във 2ра аула (вместо 28.11.2018г.).

На 30.10.2018 г.(вторник) и 27.11.2018 г.(вторник)от 12:45 до 15:15 в 423 ауд. ще се проведат извънредни занятия по ЛААГ за специалност Софтуерно инженерство, I курс, редовно обучение при ас..Иванка Градева  (вместо на 1.10.2018 г. и на  28.11.2018 г.).

На 7.11.2018 г.(сряда)от 8:15 до 13:30 в 441 ауд. ще се проведат извънредни занятия по ЛА за специалности Математика и Бизнес математика, I курс, редовно обучение при ас..Иванка Градева  (вместо на 1.10.2018 г. и на  28.11.2018 г.).

На 25.10.2018 г.(четвъртък), 8.11.2018 г.(четвъртък), 15.11.2018 г.(четвъртък) и 22.11.2018 г.(четвъртък)  от 17:00 до 18:45 в 231 с.з. ще се проведат извънредни занятия по ЛААГ за специалност Информатика I курс, редовно обучение при ас.Иванка Градева  (вместо на 1.10.2018 г. и на  28.11.2018 г.).

На 23.10.2018 г. (вторник) от 9:15 ч. до 14:15 ч. в 434 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Събитийно програмиране за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 2б и 3а групи, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев. Занятията ще бъдат отработени допълнително.

На 25.10.2018 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 15:15 ч. в 546 к.з. ще се отработят упражненията по Разпределени приложения със специалност „Информатика“, III курс, 3. група при докт. Хасан Гюлюстан. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 25.10.2018 г. (четвъртък) от 8:15 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се отработят упражненията по Разпределени приложения със специалност „Информатика“, III курс, 1. група при докт. Хасан Гюлюстан. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 15.11.2018 г. (четвъртък) от 9:15 до 12:30 в 435 с.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Математически анализ 2 за специалност Бизнес математика, 2-ри курс, редовно обучение при проф. дмн Петко Пройнов (вместо на 29.11.2018 г.).

На 25.10.2018 г. (четвъртък), на 08.11.2018 г. (четвъртък)и на 15.11.2018 г. (четвъртък)от 08:30до11:45 ч.в 547 комп. залаще се отработят лекциите по Приложна математика                 2 за специалност „Софтуерни             технологии и дизайн“, IV курс, редовно, при доц. д-р Хр.           Кулина (вместо на 01.11.2018           г).

На 25.10.2018 г. (четвъртък) и 8.11.2018 (четвъртък) от 8:00 ч. до 9:15 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Математика и информатика“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 25.10.2018 г. (четвъртък) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 8.11.2018 г. (четвъртък) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 29.11.2018 г.)

На 16.11.2018 г. (четвъртък) и 23.11.2018 (четвъртък) от 8:00 ч. до 9:15 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Математика и информатика“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 29.11.2018 г.)

На29.10.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в 535 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Увод в информационните технологии за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при хон.ас. Веселина Нанева (вместо на 01.11.2018 г.)

На29.10.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 01.11.2018 г.).

На29.10.2018 г. (понеделник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 04, 11, 18 октомври, 2018 г. (четвъртъци) от 17:00 до 17:45 в 434 к. з. ще се проведат извънредно по един час упражнение - Програмиране, специалност ИТМОМ, 1б гр., редовно обучение при хон. ас. Детелина Милкотева (вместо на 25.10.2018 г.).


На 08,15, 22 ноември, 2018 г. (четвъртъци) от 17:00 до 17:45 в 434 к. з. ще се проведат извънредно по един час упражнение - Програмиране, специалност ИТМОМ, 1б гр., редовно обучение при хон. ас. Детелина Милкотева (вместо на 01.11.2018 г. - Ден на будителите).

На 06.11.2018 г.(вторник)от 12:30 до 15:00 в 533 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Събитийно програмиране за специалност Математика и информатика, IV курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 28.11.2018 г.).

На 13.11.2018 г.(вторник)от 13:30 до 16:00 в 533 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Информационни технологии в образованието за специалност Математика и информатика, III курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 28.11.2018 г.).

На 25.10.2018 г. (четвъртък), 15.11.2018 г. (четвъртък) и 22.11.2018 г.(четвъртък)от 08:30 до 09:15 в 346 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Интегриран практикум по информатика за специалност Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт, IV курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 01.11.2018 г.).

На 08.11.2018 г.(четвъртък)от 14:30 до 17:00в 541 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Интегриран практикум по информатика за специалност Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт, IV курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 29.11.2018 г.).

На 21.11.2018 г. (сряда) от 11:45 до 14:15 в 346 к.з. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс,  при гл.ас. д-р Павлина Атанасова (вместо на 28.11.2018 г.)

На 14.11.2018 г. (сряда) от 08:15 до 09:00 в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 14.11.2018 г. (сряда) от 11:45 до 14:15 в 346 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 12:45 до 15:15 в 536 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината Компютърни числени методи, редовно обучение за специалност Информатика, 4ти курс, 2а група  при гл.ас. д-р Павлина Атанасова (вместо на 28.11.2018 г.).

На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 15:15 до 17:45 в 536 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината Компютърни числени методи, редовно обучение за специалност Информатика, 4ти курс, 1б група  при гл.ас. д-р Павлина Атанасова (вместо на 28.11.2018 г.).

На 8.11.2018 г. (четвъртък) от 15:15 до 17:00ч. в 546 к.з. ще се проведе извънредно занятиепо Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 3а група, редовно обучение при докт. Антоанета Йорданова (вместо на 31.11.2018г.).

На 8.11.2018 г. (четвъртък) от 17:00 до 18:45ч. в 546 к.з. ще се проведе  упражнение по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 2б група, редовно обучение при докт. Антоанета Йорданова(вместо на 31.11.2018г.).

На 27.11.2018 г. (вторник) от 8:15 до 10 в 531 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 1а група, специалност Инфроамтика, 3ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 28.11.2018 г.).

На 8.11.2018, 15.11.2018, 22.11.2018 и 6.12.2018 занятията по ИД "Бизнес статистика със SPSS", при гл. ас. д-р Атанас Иванов ще бъдат удължени с 1 час поради пропуснато занятие на 29.11.2018 г. (петък).

На 30.10.2018 г. (вторник) от 17:00 ч. до 19:30 ч. в 423. ауд. ще се проведат лекциите по Линейна алгебра за студентите от I курс за специалностите МИИТ и ИТМОМ при проф. д.м.н. Манчо Манев (вместо на 1.11.2018 г.).

На 25.10.2018г. (четвъртък) от 15:15 до 17:45 в 547 к. з. ще се проведе упражнение по Бази от данни за специалност “Софтуерно инженерство”, 2-ри курс, 2б група, редовно обучение (вместо на 28.11.2018г.)

На 08.11.2018г. (четвъртък) от 15:15 до 17:45 в 547 к. з. ще се проведе упражнение по Бази от данни за специалност “Софтуерно инженерство”, 2-ри курс, 3б група, редовно обучение (вместо на 28.11.2018г.)

На 30.10.2018 г. (вторник) и 27.11.2018 г. (вторник) от 09:15 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии, за специалност „Математика, информатика и информационни технологии“, I курс, при гл. ас. д-р Мария Василева. (вместо на 1.11.2018 г. и 29.11.2018 г.)

На 22.10.2018г. (понеделник) от 14:30 до 17:00 в 435 с. з. ще се проведе  упражнение по Линейна алгебра за специалност “Математика, информатика и  информационни технологии”, първи курс при докт-т Веселина Тавкова (  вместо на 28.11.2018г.)

На 29.10.2018 г. (понеделник) и 26.11.2018 г. (понеделник) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 433 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии, за специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, I курс, при гл. ас. д-р Елена Тодорова. (вместо на 1.11.2018 г. и 29.11.2018 г.)

На 30.10.2018 г. (вторник) и 27.11.2018 г. (вторник) от 09:15 ч. до 11:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии, за специалност „Математика, информатика и информационни технологии“, I курс, при гл. ас. д-р Елена Тодорова. (вместо на 1.11.2018 г. и 29.11.2018 г.)

На 22.10.2018 г. от 9:15 ч. до 11:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2 'а' и 3 'а' група в зала 246 при  докт-т Ивелина Велчева (вместо на 29.11.2018 г. ).

На 22.10.2018 г. от 16 ч. до 18:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност Бизнес математика, 1-ви курс в зала 346при  докт-т Ивелина Велчева (вместо на 29.11.2018 г. ).

На 16.10.2018 г. (вторник) от 9:15 ч. до 11:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 1 'а' и 2 'а' група в зала 547 при  докт-т Ивелина Велчева (вместо на 28.11.2018 г. (сряда)).

На03.12.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 28.11.2018 г.).

На03.12.2018 г. (понеделник) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 2a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 28.11.2018 г.).

На03.12.2018 г. (понеделник) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 28.11.2018 г.).

На26.11.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 29.11.2018 г.).

На26.11.2018 г. (понеделник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 03.12.2018 г. (понеделник) от 8:15 до 10 в 546 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по МИ, специалност БИТ, 2- ри курс,  3а гр., редовно обучение при докт. Антоанета Петрова Йорданова (вместо на 28.11.2018 г.)

На 03.12.2018 г. (понеделник) от 10:00 до 11:45 в 546 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по МИ, специалност БИТ, 2-ри курс, 2б гр., редовно обучение при докт. Антоанета Петрова Йорданова (вместо на 28.11.2018 г.)

На 24.10.2018 г. (сряда) от 9:15 до 11:45 в 531 к. з. ще се проведе извънредно упражнение по Увод в информационните технологии, БИТ 1К, редовно обучение при хон. ас. Мария Гайдарова (вместо 17.10.2018).

На 16.10.2018 г. (вторник) от 12:45 до 14:15ч. в 423 ауд. ще се проведе извънредна лекция по Уебпрограмиране за спец. Информатика 2 курс, при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 24.10.2018г.)

На 16.10.2018 г. (вторник) от 14:30 до 17:00ч. в 423 ауд. ще се проведе извънредна лекция по Алгоритми и структури от данни за спец. Математика, информатика и информационни технологии 2 курсиИнформационни технологии,математика и образователен мениджмънт 2 курс, при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 24.10.2018г.)

На 24.10.2018 г. от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение,  3-та група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 17.10.2018 г.

На 24.10.2018 г. от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение, 1-ва група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 17.10.2018 г.

На 24.10.2018 г. от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение, 2-ра група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 17.10.2018 г.

На 24.10.2018 г. (сряда) от 08:15 до 09:00 в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 24.10.2018 г. (сряда) от 11:45 до 14:15 в 346 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 18.10.2018 г. от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 424 а. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалност Софтуерно инженерство, 3. курс, редовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 11.10.2018 г.

На 17.10.2018 г. (сряда) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 346 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Математика и информатика“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 11.10.2018 г.)

На 18.10.2018 г. (четвъртък) от 14:15 ч. до 17:00 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 11.10.2018 г.)

На 12.10.2018  г. (петък) занятията по Английски език за специалност СТД, група С при гл. ас. д-р Кирина Бойкова ще се проведат от 12:45 до 14:30. Отработването на часовете ще е на 19.10.2018 и 26.10.2018 от 16:00 до 16:45.

На 11.10.2018 г. и 18.10.2018 г. (четвъртък) от 09:15 до 10:00 в 424 ауд. ще се проведе извънредна лекция по Увод в информационните технологии, специалност БИТ, 1 курс, редовно обучение при доц. Е. Ангелова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 09.10.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 17:00 ч. в 533 к.з. (4 ч. лекции вместо на 01.11.2018)  ще се проведат занятията по Числени методи със студентите от специалност Математика и информатика, 3ти курс, слято с ИТМОМ 3ти курс при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиева. За същите студенти ще се разменят лекциите и упражненията по Числени методи на 17.10.2018 (сряда) и 18.10.2010 (четвъртък), от 13:30 до 17:00 ч.

 

 

]]>
2018-10-041589
Магистърски програми и квалификации за 2019/2020 г.http://fmi-plovdiv.org/news.jsp?newsId=1728&ln=1&id=2ФМИ обявява следните магистърски програми и допълнителни квалификации за учебната 2019/2020 година. Записването започва 02.09.2019 г. до 09.10.2019 г.  в Нова сграда на ФМИ (бул. „България“ 236) - каб. 339, 337 и 340, тел. 032/261–755, 032/261-736 и 032/261-788 за магистърски програми; каб. 330, тел. 032/261-799 за допълнителни квалификации.

Припомняме, че минималният среден успех на бакалаврите, които желаят да запишат магистратура е 'добър'.
 

Краен срок за кандидатстване за държавна поръчка - до 12:00 ч. на 09.10.2019 г.

Местата за държавна поръчка са както следва:

Направление "Информатика и компютърни науки" - 10 места за специалности "Софтуерни технологии със специализация графични среди и потребителски интерфейси"(обучение 1 г.),  "Софтуерни технологии със специализация мобилни системи и приложения"(обучение 1 г.), "Софтуерни технологии със специализация софтуерни архитектури и средства"(обучение 1 г.), "Софтуерни технологии със специализация системи с изкуствен интелект"(обучение 1 г.) и "Бизнес информатика с английски език" (обучение 1 г.).

Направление "Математика" - 5 места за специалност "Приложна математика" (обучение 1 г.).
 

Таксите за платено обучение са както следва:

1) ЗА МАГИСТЪРСКИ ПРОГРАМИ

  • „Софтуерни технологии със специализация мобилни системи и приложения“ (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Софтуерни технологии със специализация софтуерни архитектури и средства“ (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Софтуерни технологии със специализация системи с изкуствен интелект“ (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Софтуерни технологии със специализация графични среди  и потребителски интерфейси“ (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Софтуерни технологии със специализация мобилни системи и приложения“ (2 г.) – 4 (четири) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Софтуерни технологии със специализация софтуерни архитектури и средства“ (2 г.) – 4 (четири) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Софтуерни технологии със специализация системи с изкуствен интелект“ (2 г.) – 4 (четири) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Софтуерни технологии със специализация графични среди  и потребителски интерфейси“ (2 г.) – 4 (четири) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Технология на софтуерното производство и внедряване“ (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 1110 лв.;
  • „Бизнес информатика с английски език“ (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Бизнес информатика с английски език“ (2 г.) – 4 (четири) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Бизнес софтуерни технологии (на английски език)“ (1 г.)– 2 (две) семестриални такси по 990 лв.;
  • „Приложна математика“ (1 г.)– 2 (две) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Приложна математика“ (2 г.)– 4 (четири) семестриални такси по 920 лв.;
  • „Обучение по информатика и информационни технологии в училище“ (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 720 лв.;
  • „Обучение по информатика и информационни технологии в училище“ (2 г.) – 4 (четири) семестриални такси по 720 лв.;
  • „Обучение по математика в училище“ (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 820 лв.;
  • „Обучение по математика в училище“ (2 г.) – 4 (четири) семестриални такси по 820 лв.;
  •  „Обучение по информационни технологии в началното училище“ (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 720 лв.;
  • „Обучение по информационни технологии в прогимназията“ (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 720 лв.

2) ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНИ КВАЛИФИКАЦИИ 

  • „Учител по информатика и информационни технологии“ (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 520 лв.;
  • „Учител по математика“  (1 г.) – 2 (две) семестриални такси по 520 лв.;
  • „Учител по информатика и информационни технологии“ (1 г. редуциран учебен график за записали или завършили квалификация „Учител по математика“  във ФМИ на ПУ) 2 (две) семестриални такси по 300 лв.;
  • „Учител по математика“ (1 г. редуциран учебен график за записали или завършили квали­фи­кация   „Учител по информатика и информационни технологии“  във ФМИ на ПУ) - 2 (две) семестриални такси по 300 лв.
  • Записани студенти, завършили бакалаври или магистри по сродни специалности в магистърските програми „Бизнес информатика с английски език“ (2 г.)„Софтуерни технологии със специализация мобилни системи и приложения“ (2 г.), „Софтуерни технологии със специализация мобилни софтуерни архитектури и средства“ (2 г.), „Софтуерни технологии със специализация системи с изкуствен интелект“ (2 г.), „Софтуерни технологии със специализация графични среди и потребителски интерфейси“ (2 г.), от професионално направление 4.6. Информатика и компютърни науки, в чиито дипломи за висше образование присъстват дисциплини, покриващи поне 50% от дисциплините от първата година на обучение, заплащат за първата година от обучението две семестриални такси по 460 лв. за учебната 2019/2020 г.;
  • Записани студенти, завършили бакалаври или магистри по сродни специалности в магистърската програма „Приложна математика“ (2 г.) от професионално направление 4.5. Математика, в чиито дипломи за висше образование присъстват дисциплини, покриващи поне 50% от дисциплините от първата година на обучение, заплащат за първата година от обучението две семестриални такси по 460 лв. за учебната 2019/2020 г.;
  • Записани студенти, завършили бакалаври или магистри по сродни специалности в магистърската програма „Обучение по информатика и информационни технологии в училище“ (2 г.) от професионално направление 1.3. Педагогика на обучението по..., в чиито дипломи за висше образование присъстват дисциплини, покриващи поне 50% от дисциплините от първата година на обучение, заплащат за първата година от обучението две семестриални такси по 360 лв. за учебната 2019/2020 г.;
  • Записани студенти, завършили бакалаври или магистри по сродни специалности в магистърската програма „Обучение по математика в училище“ (2 г.) от професионално направление 1.3. Педагогика на обучението по..., в чиито дипломи за висше образование присъстват дисциплини, покриващи поне 50% от дисциплините от първата година на обучение, заплащат за първата година от обучението две семестриални такси по 410 лв. за учебната 2019/2020 г.

Забележка: Суми на отказали се студенти се възстановяват единствено в случай, че курсът на обучение не е започнал. За целта, в указания срок, двата екземпляра от квитанциите за платени суми (единият екземпляр се взима обратно от отдела, в който се е записал) се представят на главния счетоводител в стая 27 на Ректората (ул. "Цар Асен" 24).

НЕОБХОДИМИ  ДОКУМЕНТИ  ЗА ЗАПИСВАНЕ  В  МАГИСТРАТУРА:

1. МОЛБА по образец 
2. СТУДЕНТСКА КНИЖКА 
3. ТАКСА ЗА ОБУЧЕНИЕ 
4. КАНДИДАТ - СТУД. ТАКСА – 30 лв. 
5. УВЕРЕНИЕ ЗА СТУДЕНТСТВО 
6. СНИМКИ - 4 бр., размер 3.5/4.5 см. 
7. ДИПЛОМА -  КОПИЕ 
8. ДИПЛОМА ЗА СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ -  КОПИЕ 
9. КОПИЕ ОТ ЛИЧНА КАРТА

]]>
2019-06-121728
Провеждане на държавни изпити за учебната 2018-2019 г.http://fmi-plovdiv.org/news.jsp?newsId=1704&ln=1&id=2ПРОВЕЖДАНЕ НА ДЪРЖАВНИ ИЗПИТИ ЗА УЧЕБНАТА 2018-2019 г.

Дати:
07.07.2019 г., неделя 
(студенти, завършващи обучение за придобиване на степен "бакалавър", специалност "Софтуерни технологии и дизайн");
06.07.2019 г., събота (студенти, завършващи обучение за придобиване на степен „бакалавър“);
29.06.2019 г., събота (студенти, завършващи обучение за придобиване на степен „магистър“).

ВАЖНО УТОЧНЕНИЕ за студенти, завършващи обучение за придобиване на степен „магистър“ по специалност „Приложна математика“ – датата за държавен изпит е  06.07.2019 г., събота (05.10.2019 г., събота).

06.10.2019 г., неделя (студенти, завършващи обучение за придобиване на степен "бакалавър", специалност "Софтуерни технологии и дизайн");
05.10.2019 г., събота (студенти завършващи обучение за придобиване на степен „бакалавър“)
28.09.2019 г., събота (студенти завършващи обучение за придобиване на степен „магистър“)

Студентите подават следните заявления:

ЗА МАГИСТРИ
№1
Заявление за разработка на дипломна работа - до 31.05.2019 г. (05.09.2019 г.)
№2
 – Заявление за явяване на защита на дипломна работа /държавен изпит - до 21.06.2019 г. (20.09.2019 г.)

ЗА БАКАЛАВРИ
№1
Заявление за разработка на дипломна работа - до 31.05.2019 г. (05.09.2019 г.)
№2
 – Заявление за явяване на защита на дипломна работа /държавен изпит - до 28.06.2019 г. (20.09.2019 г.)

Заявленията трябва да бъдат попълнени на бланките, поместени на сайта на ФМИ, разпечатани, подписани и подадени в  Учебен отдел.

Няма да се приемат написани на ръка заявления.

В срок от 14 дни след държавния изпит, дипломираните студенти, трябва да се явят  в Учебен отдел, за да предоставят:
Актуална снимка – 1 бр.,  размер 3.5/4.5 см.
и  да получат:

Дипломата си за средно образование

]]>
2019-05-141704
Практика по специалността за 3 курс БИТ и СТД, задочно об. 2019/2020http://fmi-plovdiv.org/news.jsp?newsId=1731&ln=1&id=2Практика по специалността за студентите от 3 курс спец. „Бизнес информационни технологии“ и „Софтуерни технологии и дизайн“, задочно обучение, ще се проведе през есенния триместър от 17.09.2019 г. до 20.09.2019 г. и от 24.09.2019 г. до 27.09.2019 г.

Ако студентите работят по специалността си в някоя фирма или могат самостоятелно да уредят стажантско място във фирма, имат възможност да я провеждат там. За целта в срок до 08.09.2019 г. (включително)  трябва да заявят това на академичния си наставник, като съобщят позицията, на която ще бъдат на практика, трите имена и контакти (телефон и e-mail адрес) на обучаващия ментор и най-късно до 17.09.2019 г. (включително) да представят на академичния си наставник 3 подписани и подпечатани екземпляра от фирмата по следния образец (без Приложение 2).

Договор за практика по специалността

Задължително е поне веднъж студентите да се свържат с наставника си, за да му предоставят и своите данни за контакт, като донесат или изпратят по имейл на академичния си наставник следната информация – изтегли.

Забележка: ФМИ може да осигури ограничен брой места във фирми.

Всички студенти, които не са си намерили фирма ще бъдат разпределени по фирми, осигурени от ФМИ, на 17.09.2019 г. (вторник) от 09:00 ч. в 547 к.з. (ФМИ – Нова сграда на ПУ).

В случай, че фирмата вече има сключен действащ договор с ПУ, е достатъчно студентите да информират академичния си наставник и да представят само Приложение 1. Проверка дали дадена фирма има сключен договор може да се направи в кабинет 344, тел.: 032/261-740, ignatova@fmi-plovdiv.org (Нина Игнатова).

Приложение 2 се попълва от ментора в един екземпляр при приключване на практиката по специалността и се представя на академичния наставник.

Академичен наставник: гл. ас. д-р Мария Василева. Приемно време:

  • след 02.09.2019 г. в понеделник и сряда от 09:00 ч. – 10:00 ч., каб. 444, тел.: 032/261-764;
  • до 02.09.2019 г. ще се комуникира със студентите по имейл – mariavasileva@uni-plovdiv.bg.
]]>
2019-06-211731