Девета студентска научна сесия

Покана за участие с доклади

Уважаеми студенти на Факултета по математика и информатика при Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“,

Каним Ви да участвате с доклади, представляващи Ваши научни разработки по математика, информатика, информационни технологии и тяхното приложение в обучението и бизнеса в Девета студентска научна сесия на 8.01.2022 г. (събота) във Факултета по математика и информатика при Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“.

При оформяне на докладите задължително използвайте следния шаблон, както и стиловете в него, описани в допълнителните указания.

За участие в научната сесия се изпраща заявка, която трябва да съдържа трите имена, специалност, факултетен номер на автора (авторите), заглавие на доклада и резюме в рамките на 1000 знака.

Всички доклади ще бъдат рецензирани от Програмния комитет.

Най-добрите доклади ще бъдат предложени за публикуване в списанието на ФМИ.

Важни дати:

Краен срок за регистрация за участие – 3 декември 2021 г. в Google Class Room vlalhcp (регистриране с google профила от Пловдивски университет "Паисий хилендарски")

Краен срок за получаване на заявките – 11 декември 2021 г. в Google Class Room vlalhcp

Краен срок за получаване на окончателния текст на докладите – 18 декември 2021 г. в Google Class Room vlalhcp

Доклади на Деветата студентска научна сесия – 8 януари 2022 г. (събота).

Председател на програмния комитет:

Проф. д-р Боян Георгиев Златанов

Програмен комитет: