Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Новини    English
Извънредни учебни занятия 2016/2017

Последна актуализация: 26.05.2017 г.

На 31.05.2017 г. (сряда) от 08:15 ч. до 11:30 ч. в 535 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Програмиране в интернет с PHP и MYSQL за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1а група, редовно обучение при Милен Близнаков (вместо на 08 и 01.05.2017 г.).

На 25.05.2017 г. (четвъртък) от 15:15 ч. до 17:00ч. (за III група) в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни архитектури за специалност Информатика, 2-ри курс, редовно обучение при  ас. Кирил Иванов (вместо на 24.05.2017 г.).

На 26.05.2017г. (петък) от 12:45 до 16:00 в 536 к.з. ще се проведат извънредни занятия по избираемата дисциплината Въведение в програмирането за iOS базирани мобилни устройства при докт. Хасан Гюлюстан.

На 29.05.2017 г. (понеделник) от 09:15 ч. до 10:45ч. (за 3 група)  ще се проведат извънредни упражнения по Дизайна на приложения за мобилни устройства за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-ти курс в зала 534, редовно обучение при  ас. д-р Георги Пашев (вместо на 8.05.2017 г.).

На 22.06.2017г. (понеделник) от 16:15 до 17:45 във 2 аула ще се проведат извънредни лекции по дисциплината Операционни системи за специалност Информатика, 1. курс, редовно обучение при доц. д-р Ангел Голев.

На 01.06.2017г. (четвъртък) от 13:30 в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината Информационни технологии в Интернет за специалност БИТ, 2. курс, редовно обучение при хон. ас. Петър Йочев.

На 02.06.2017 г. (петък) от 11.00 ч. до 13.15 ч. в 433 к.з. ще се проведат извънредни занятия за 3а и 2а групи по Програмиране на Java (упражнения) за I курс Информатика редовно обучение при хон.ас. Ирена Кехайова (вместо на 31.05.2017 г.).

На 02.06.2017 г. (петък) от 13.30 ч. до 15.45 ч. в 433 к.з. ще се проведат извънредни занятия за 1а група по Програмиране на Java (упражнения) за I курс Информатика редовно обучение при хон.ас. Ирена Кехайова (вместо на 31.05.2017 г.).

На 25.05.2017 г. (четвъртък) от 08:15 ч. до 10:00 ч. в 422 ауд. ще се проведат извънредни упражнения по Дискретна математика за специалност Информатика, 2-ри курс, 1-ва и 2-ра група, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 24.05.2017 г.).

На 25.05.2017 г. (четвъртък) от 08:15 ч. до 09:45 ч., от 10:00 ч. до 11:30 ч. и от 11:45 до 13:15 в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Дискретна математика за специалност Информатика, 2-ри курс, както следва: 3б, 3а, 3-та група, редовно обучение при гл. ас. д-р Слав Чолаков (вместо на 24.05.2017 г.).

На 05.06.2017 г. (понеделник) от 15:15 ч. до 18:30 ч. в 531 к.з. и 547 к.з. ще се проведат извънредни занятия по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова и гл. ас. д-р Атанас Иванов. Разпределението е следното: от 15:15 ч. до 16:45 ч. в 531 к.з. (1а група) и 547 к.з. (2а и 2б група) и от 17:00 ч. до 18:30 ч. в 531 к.з. (1б група) и 547 к.з. (3а и 3б група).

На 17.05.2017 г. и 31.05.2017 г.  от 17:15 в 531 к. з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1б група при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 24.05.2017 г.).

На 17.05.2017 г. (сряда) от 12:45 ч. до 14:15 ч. в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Програмиране в интернет с PHP и MYSQL за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1б и 3б групи, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев (вместо на 08.05.2017 г.).

На 02.06.2017 г. (петък) от 9:15 ч. до 12:30 ч. в 546 к.з. ще се проведат извънредни занятия по избираемата дисциплина Съвременни уеб технологии и приложения, редовно обучение при ас. д-р Силвия Гафтанджиева (вместо на 19.05.2017 г.).

На 31.05.2017 г. (сряда) от 16:00 ч. в 422 ауд. ще се проведе извънредна лекция по Уеб дизайн за специалност БИТ, 3-ти курс, редовно обучение при  гл. ас. д-р Тодорка Глушкова (вместо на 24.05.2017 г.).

На 12.05.2017 г. (петък) Избираемата дисциплина "Теория и приложения на ортогоналните многочлени" при проф. д.м.н. Христо Семерджиев ще се проведе в с.з. 233.

На 12.05.2017 г. (петък) от 09:15 ч. до 11:15ч. (за Iб група) и от 11:15 до 12:45 (за Iа група) и от 12:45 до 14:15 в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Операционни системи за специалност Информатика, 1-ви курс, редовно обучение при  ас. д-р Георги Пашев(вместо на 11.05.2017 г.).

На 10.05.2017 г. (сряда) в 446 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по PHP&MySQL за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 3-та група, редовно обучение при Ст. Атанасов (вместо на 08.05.2017 г.)."" група от 14:30 до 16:15"
3б" 
група от 16:15 до 17:45
* Задължително е:
- всеки да се яви с групата от която е.
- двамата колеги, които не са от 3 група И. Стоянов (*****007) и Н. Тотков (*****034) да дойдат в 16:15

На 11.05.2017 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 15:15 ч. в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Математически анализ за специалност Информатика, 1-ви курс, 2-ра група, редовно обучение при гл. ас. д-р Слав Чолаков (вместо на 08.05.2017 г.).

На 11.05.2017 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 13:30ч. (за I група) и от 13:30 до 15:15 (за II група) в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни архитектури за специалност Информатика, 2-ти курс, редовно обучение при  ас. Кирил Иванов (вместо на 08.05.2017 г.).

На 09.05.2017г. (вторник) от 13:00 до 15:30 часа в 541 к.з. ще се проведат извънредни лекции по "Програмиране на приложения за мобилни устройства" за специалност СТД 3 курс, редовно при доц. д-р Николай Касъклиев.

На 03.05.2017 г. (сряда) и на 10.05.2017 г. (сряда) от 08:15 ч. до 11:30ч. в 534 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Диференциална геометрия за специалност Математика, 3-ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Х. Манев (вместо на 1.05.2017 г. и 8.05.2017 г.).

На 31.05.2017 г. (сряда) от 09:15 ч. до 12:30ч. в 547 к.з. ще се проведат извънредни лекции по Иконометрия за специалности БИТ, 2-ти курс, редовно обучение при доц. д-р А. Малинова (вместо на 06.06.2017 г.).

На 13.05.2017 г. (събота) от 10:00 ч. до 14:15ч. в 432 с.з. ще се проведат извънредни лекции по ИИТ за специалности БИТ, 3-ти курс, редовно обучение при проф. А. Захариев (вместо на 17.04.2017 г.).

На 20.05.2017 г. (събота) от 10:00 ч. до 14:15ч. в 432 с.з. ще се проведат извънредни лекции по ИИТ за специалности БИТ, 3-ти курс, редовно обучение при проф. А. Захариев (вместо на 01.05.2017 г.).

На 27.05.2017 г. (събота) от 10:00 ч. до 14:15ч. в 432 с.з. ще се проведат извънредни лекции по ИИТ за специалности БИТ, 3-ти курс, редовно обучение при проф. А. Захариев (вместо на 08.05.2017 г.).

На 03.05.2017 г. (сряда) от 15:15 ч. до 17:00ч. в 603 с.з. ще се проведат извънредни лекции по Дискретна математика за специалности Информатика, 2-ри курс, редовно обучение при доц. д-р Христо Кисконов (вместо на 01.05.2017 г.).

На 10.05.2017 г. (сряда) от 15:15 ч. до 17:00ч. в 603 с.з. ще се проведат извънредни лекции по Дискретна математика за специалности Информатика, 2-ри курс, редовно обучение при доц. д-р Христо Кисконов (вместо на 07.05.2017 г.).

На следните дати: 11.05.2017 г., 25.05.2017 г. и 08.06.2017 г. от 11:00 до 12:30 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Планиране и оптимизиране на учебния процес" за специалностИнформационни технологии, математика и образователен мениджмънт, III курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 27.04.2017 г. и 04.05.2017 г.).

На 28.04.2017 г. (петък) от 9:15 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Уеб дизайн за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 1б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Христов (вместо на 26.04.2017 г.).

На 28.04.2017 г. (петък) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Увод в уеб програмирането за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 1а и 1б групи, редовно обучение при гл. ас. д-р Христов (вместо на 26.04.2017 г.).

На 09.05.2017 г. (вторник) от 09:15 ч. до 11:45 ч. в 603 с.з. ще се проведат извънредни лекции по Дискретна математика за специалности МИ и ИТМОМ, 2-ри курс, редовно обучение при доц. д-р Христо Кисконов (вместо на 08.05.2017 г.).

На 02.05.2017 г. (вторник) от 09:15 ч. до 11:45 ч. в 603 с.з. ще се проведат извънредни лекции по Дискретна математика за специалности МИ и ИТМОМ, 2-ри курс, редовно обучение при доц. д-р Христо Кисконов (вместо на 01.05.2017 г.).

На 04.05.2017 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина Компютърни архитектури, за специалност Информатика, редовно обучение, 2 курс, 1 група при ас. Кирил Иванов (вместо на 01.05.2017 г.).

На 04.05.2017 г. (четвъртък) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина Компютърни архитектури, за специалност Информатика, редовно обучение, 2 курс, 1 група при ас. Кирил Иванов (вместо на 01.05.2017 г.).

На 26.04.2017 г. (сряда) от 15:15 ч. до 17:00ч. в 603 с.з. ще се проведат извънредни лекции по Дискретна математика за специалности Информатика, 2-ри курс, редовно обучение при доц. д-Христо Кисконов (вместо на 17.04.2017 г.).

На 04.05.2017 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 15:15 ч. в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Математически анализ за специалност Информатика, 1-ви курс, 2-ра група, редовно обучение при гл. ас. д-р Слав Чолаков (вместо на 01.05.2017 г.).

На 27.04.2017 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина Компютърни архитектури, за специалност Информатика, редовно обучение, 2 курс, 1 група при ас. Кирил Иванов (вместо на 17.04.2017 г.).

На 27.04.2017 г. (четвъртък) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина Компютърни архитектури, за специалност Информатика, редовно обучение, 2 курс, 1 група при ас. Кирил Иванов (вместо на 17.04.2017 г.)

.На 09.06.2017 г. (петък) от 9:15 ч. до 12:30 ч. в 533 к.з. ще се проведат извънредни занятия по избираемата дисциплина Съвременни уеб технологии и приложения, редовно обучение при ас. д-р Силвия Гафтанджиева (вместо на 14.04.2017 г.).

На 03.05.2017 г. (сряда) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 01.05.2017 г.). 

На 10.05.2017 г. (сряда) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 08.05.2017 г.).

На 26.04. 2017 (сряда) и 03.05.2017 (сряда) от 8:00 до 9:15 ч. в 422 ауд., непосредствено преди редовните лекции, ще се проведат извънредни лекции по Приложна математика за специалност БИТ-1ви курс, редовно обучение при проф. д.н. Снежана Гочева (вместо на 24 май 2017 г.).  

На 26.04.2017г. (сряда) от 14:30 до 16:00 в 446 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината Информационни технологии в Интернет за специалност БИТ, 2. курс, редовно обучение, 1А група при хон. ас. Петър Йочев.

На 26.04.2017 г. (сряда) от 11:45 ч. до 15:45 ч. в 233 с.з. ще се проведат извънредни лекции по Математически анализ за специалности Информатика, 1-ви курс, 3 група, редовно обучение при д-тАтанас Илчев (вместо на 14.04.2017 г.).

На 18.04.2017 г. (вторник) от 09:15 ч. до 11:45 ч. в 603 с.з. ще се проведат извънредни лекции по Дискретна математика за специалности МИ и ИТМОМ, 2-ри курс, редовно обучение при доц. д-Христо Кисконов (вместо на 17.04.2017 г.).

На 20.04.2017 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 15:15 ч. в 346 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Математически анализ за специалност Информатика, 1-ви курс, 2-ра група, редовно обучение при гл. ас. д-р Слав Чолаков (вместо на 17.04.2017 г.).

На 21.04.2017 г. (петък) от 12:45 ч. до 15:15 ч. в 422 ауд. ще се проведат извънредни лекции по Обектно-ориентирано програмиране за специалности Математика и информатика и ИТМОМ, 1-ви курс, редовно обучение при проф. д-р Христо Крушков (вместо на 11.04.2017 г.).

На 21.04.2017 г. (петък) от 12:45 ч. до 16:00 ч. в 440 каб. ще се проведат извънредни занятия по избираемата дисциплина Приложна финансова математика, редовно обучение при проф. д-р Николай Кюркчиев (вместо на 14.04.2017 г.).

На 19.04.2017 г. (сряда) от 16:15 ч. до 17:45 ч. в 422 ауд. ще се проведат извънредни лекции по УЕБ дизайн за специалност БИТ 3 курс, редовно обучение при гл.ас.д-р Т. Глушкова (вместо на 12.04.2017 г.).

На 15.05.2017 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 535 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Програмиране в интернет с PHP и MYSQL за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 2б  група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев (вместо на 24.05.2017 г.).

На 22.05.2017 г. (понеделник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 535 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Програмиране в интернет с PHP и MYSQL за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 2а  група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев (вместо на 24.05.2017 г.).

Всеки вторник от 11:45 ч. до 12:30 ч. в 434 к.з. ще се провеждат извънредни лекции по Обектно-ориентирано програмиране за специалности Математикаи Бизнес математика, 1-ви курс, редовно обучение при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 25.04.2017 г. и  23.05.17).  

Всеки вторник от 15:15 ч. до 16:00 ч. в 423 ауд. ще се провеждат извънредни лекции по Моделиране и управление на бизнес процеси за специалност БИТ3-ти курс, редовно обучение при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 25.04.2017 г. и  23.05.17).

На 12.04.2017 г. (сряда) от 11:00 ч. до 14:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Софтуерни системи по математика за специалност Бизнес математика, 1-ви курс, редовно обучение при хон. ас. Стефани Панайотова (вместо на 14.04.2017 г.).

На 21.04.2017 г. (петък) от 12:45 ч. до 16:00 ч. в 603 с.з. ще се проведат извънредни занятия по избираемата дисциплина Теория и приложения на ортогоналните многочлени, редовно обучение при проф. д.м.н. Христо Семерджиев (вместо на 14.04.2017 г.).

На 21.04.2017 г. (петък) от 12:45 ч. до 16:00 ч. в 536 к.з. ще се проведат извънредни занятия по избираемата дисциплина Начини за визуализация с Wolfram Mathematica, редовно обучение при гл. ас. д-р Павлина Атанасова (вместо на 14.04.2017 г.).

На 18.04.2017 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 536 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Програмиране в интернет с PHP и MYSQL за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев (вместо на 17.04.2017 г.).

На 18.04.2017 г. (вторник) от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 535 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Програмиране в интернет с PHP и MYSQL за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 3б група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев (вместо на 17.04.2017 г.).

На 02.05.2017 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 536 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Програмиране в интернет с PHP и MYSQL за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев (вместо на 01.05.2017 г.).

На 02.05.2017 г. (вторник) от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 535 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Програмиране в интернет с PHP и MYSQL за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 3б група, редовно обучение при ас. Юри Хоптериев (вместо на 01.05.2017 г.).

На 03.04.2017 г. (понеделник) от 16:15 ч. до 18:45 ч. в 531 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 10.04.2017 г.).

На 05.04.2017 г. (сряда) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 1а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 11.04.2017 г.).

На 05.04.2017 г. (сряда) от 15:15 ч. до 17:45 ч. в 533 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 2а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 11.04.2017 г.).

На 24.04.2017 г. (понеделник) от 16:15 ч. до 18:45 ч. в 531 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 17.04.2017 г.).

На 03.05.2017 г. (сряда) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 01.05.2017 г.).

На 07.03.2017 (вторник) от 11:15-13:30 в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятията по Програмиране за 3б група, спец. Информатика, 1-ви курс, редовно обучение, при ас. Кирил Иванов. (вместо на 03.03.2017 г.).

На 07.03.2017 (вторник) от 08:15-10:30 в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятията по Програмиране за 2б група, спец. Информатика, 1-ви курс, редовно обучение, при ас. Кирил Иванов. (вместо на 03.03.2017 г.).

На 06.03.2017 (понеделник) от 16:15-18:45 в 446 к.з. ще се проведат извънредни занятията по Програмиране за 1а група, спец. Информатика, 1-ви курс, редовно обучение, при ас. Кирил Иванов. (вместо на 03.03.2017 г.).

На 08.03.2017 (сряда) от 11:00-13:30 в 446 к.з. ще се проведат извънредни занятията по Програмиране за 1б група, спец. Информатика, 1-ви курс, редовно обучение, при ас. Кирил Иванов. (вместо на 03.03.2017 г.).

На 07.03.2017 (вторник) от 13:30 до 18:45 в 533 к.з. ще се проведат извънредни занятия по Програмиране за специалност Бизнес информационни технологии  1-ви курс, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев

На 02.03.2017 г. (четвъртък) от 13:30 до 18:45 в к.з.446 ще се проведат извънредни занятия по "Бизнес информационни системи" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Веселина Нанева.

На 02.03.2017 г. (четвъртък) от 13:30 до 18:45 в к.з.535 ще се проведат извънредни занятия по "Информационни технологии в интернет" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Иван Желев.

На 09.03.2017 (четвъртък) от 13:30 до 18:45 в к.з.535 ще се проведат извънредни занятия по "Информационни технологии в интернет" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, редовно обучение при хон. ас. Иван Желев.

На 06.03.2017 г. (Понеделник) от 13:30 до 17:45 в 434 ауд. ще се проведат извънредни занятия по Английски език за C група на специалност Софтуерно инженерство, 1-ви курс, редовно обучение при ас. Деница Шаркова.

На 07.03.2017 г. (Вторник) от 09:15 до 11:45 в 535 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Английски език за А група на специалност Бизнес информационни технологии, 4-ри курс, редовно обучение при ас. Деница Шаркова (вместо от 06.03.2017г.).

На 28.02.2017 г. (Вторник) от 09:15 до 11:45 в 535 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бизнес английски език при ас. Деница Шаркова (вместо от 27.02.2017г.).

На 08.03.2017 г. (Сряда) от 13:00 до 16:00 в 338 к. ще се проведат извънредни занятия по Числено моделиране в нанофизиката при гл. ас. д-р Павлина Атанасова (вместо от 03.03.2017г.).

На 08.03.2017 г. (Сряда) от 10:00 до 13:30 в 435 с. з. ще се проведат извънредни занятия по Аналогии и обобщения в математиката при проф. д.м.н. Христо Семерджиев (вместо от 03.03.2017г.).

На 01.03.2017 г. (Сряда) от 09:00 до 12:00 в 534 к.з. ще се проведат извънредни занятия по Агентни системи (Избираема дисциплина №16) при докт. Стефан Ставрев (вместо от 03.03.2017г.).

На 16.02.2017 г. от 13:30 до 17:45 в 232 и 233 с. з. ще се проведат извънредни занятия по Английски език при хон. ас. Цветанка Ланджева (вместо от 09:15.).

На 16.02.2017 г. от 10:00 до 11:45 в 446 к. з. ще се проведе извънредно упражнение по Борсова и извънборсова търговия за 1б и 2а група на специалност Бизнес информационни технологии, 4-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 16.02.2017 г. от 14:30 до 17:45).

На 24.02.2017 г. от 12:45до 16:15 в 536 к. з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Бизнес статистика със SPSS при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 03.03.2017 г.).

На 21.02.2017 г. (вторник) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 446 к.з. ще се проведат упражненията по Застрахователна математика, за специалност „Бизнес информационни технологии“, II курс, 1 група при ас. д-р Мария Василева. (вместо на 8.02.2017 г.)

На 21.02.2017 г. (вторник) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 446 к.з. ще се проведат упражненията по Застрахователна математика, за специалност „Бизнес информационни технологии“, II курс, 3 група при ас. д-р Мария Василева. (вместо на 8.02.2017 г.)

На 11.02.2017 г. от 14:00 ч. до 16:30 ч. в 422 а. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалностите "Бизнес информационни технологии" и "Софтуерни технологии и дизайн", 3. курсредовно обучение, при доц. д-р Иван Ганчев (вместо лекциите от последната седмица на триместъра).

На 24.02.2017 г. от 17:00 до 18:45 в 446 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност Информатика, II курс, 3б група, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 15.02.2017 г.).

На 24.02.2017 г. от 15:15 до 17:00 в 446 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност Информатика, II курс,  група, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 15.02.2017 г.).

На 24.02.2017 г. от 13:30 до 15:15 в 446 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност Информатика, II курс, 2б група, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 15.02.2017 г.).

На 24.02.2017 г. от 11:45 до 13:30 в 446 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност Информатика, II курс,  група, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 15.02.2017 г.).

На 24.02.2017 г. от 10:00 до 11:45 в 446 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност Информатика, II курс, 1а група, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 15.02.2017 г.).

На 24.02.2017 г. от 08:15 до 10:00 в 446 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност Информатика, II курс, 1б група, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 15.02.2017 г.).

На 02.02.2017 г. (четвъртък) от 08:15 до 10:00 и от 10:00 до 11:45 в 446 к.з. и от 11:45 до 13:30 в 546 к.з както и на 09.02.2017г. (четвъртък) от от 08:15 до 10:00 и от 10:00 до 11:45 в 446 к.з. и от 11:45 до 13:30 в 546 к.з  ще се проведат извънредни занятие по „Администриране на динамични уеб системи“ за специалност „Софтуерни технологии и дизайн“, II курс, при хон. ас  Иван Желев.

На 15.02.2017 г. (сряда) от 13:30 до 17:00 в 233 с.з. ще се проведе извънредно занятие по „Математически анализ 1“ за специалност „Бизнес математика“, II курс, при проф. д.м.н. Петко Пройнов (вместо на 02.01.2017).

На 10.02.2017 г. от 11:00 до 13:30 в 446 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по "Информационни технологии" за специалност Информатика I курс, 3б, при хон. ас. Ивелина Велчева (вместо на 02.01.2017 г..

На 10.02.2017 г. от 08:15 до 10:45 в 446 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по "Информационни технологии" за специалност Информатика I курс, 2а и 2б, при хон. ас. Ивелина Велчева (вместо на 02.01.2017 г..

На 31.01.2017 г. от 11:00 до 12:30 и на 07.02.2017 г. от 11:00 до 12:30 на в 532 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по "Статистически софтуер" за специалност БМ III курс при докт. Василка Събева (вместо на 19.01.2017 г. и 26.01.2017 г.).

На 06.02.2017 г. (понеделник) и на 20.02.2017 г. (понеделник) от 17:00 ч. до 17:45 ч. в 535 к.з. ще се проведе извънредно занятие по АВИТО, за специалност „Математика и информатика“, IV курс при доц. д-р. Евгения Ангелова. (вместо на 02.01.2017 г.)

На 26.01.2017 г. (четвъртък) от 08:15 ч. до 10:45 ч. в 446 к.з. ще се проведат упражнения по Въведение в ИТ, за специалност „Информатика“, I курс 3а при хон. ас. Веселина Нанева. (вместо на 02.01.2017 г.)

На 25.01.2017 г. (сряда) от 13:30 ч. до 18:45 ч. в 535 к.з. ще се проведат упражнения по Програмиране на C++, за специалност „Бизнес информационни технологии“, I курс при хон. ас. Веселина Нанева. (вместо на 02.01.2017 г.)

На 28.01.2017 г. от 10:00 ч. до 12:30 ч. в 422 а. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалностите "Бизнес информационни технологии" и "Софтуерни технологии и дизайн", 3. курс, редовно обучение, при доц. д-р Иван Ганчев (вместо отменените лекции от 1. седмица).

На 12.01.2017 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 546 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии в математиката, за специалност „Бизнес информационни технологии“, I курс, 3б подгрупа при гл. ас. д-р Елена Тодорова. (вместо на 2.01.2017 г.)

На 19.01.2017 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 546 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии в математиката, за специалност „Бизнес информационни технологии“, I курс, 3а подгрупа при гл. ас. д-р Елена Тодорова. (вместо на 2.01.2017 г.)

На 16.01.2017 г. и 23.01.2017 г. (понеделник) от 15:15 ч. до 16:00 ч. в 541 к.з. ще се проведат упражненията по Застрахователна математика, за специалност „Бизнес математика“, II курс при ас. д-р Мария Василева. (вместо на 2.01.2017 г.)

На 12.01.2017 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 535 к.з. ще се проведат упражненията по Информационни технологии в математиката, за специалност „Бизнес информационни технологии“, I курс, 1а подгрупа при ас. д-р Мария Василева. (вместо на 2.01.2017 г.)

На 19.01.2017 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 535 к.з. ще се проведат упражненията по Информационни технологии, за специалност „Информатика“, I курс, 1а подгрупа при ас. д-р Мария Василева. (вместо на 2.01.2017 г.)

На 17.01.2017 г. от 11:00 до 12:30 в 532 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по "Статистически софтуер" за специалност БМ III курс при докт. Василка Събева (вместо на 12.01.2017 г.).

На 05.01.2017 г. от 12:45 до 15:15 в 535 к. з. ще се проведат извънредни лекции по "Теория на игрите" за специалности Математика IV курс и БМ III курс при проф. Снежана Христова.

На 05.01.2017 г. от 16:15 до 17:45 в 535 к. з. ще се проведат извънредни занятия по "Компютърни мрежи и комуникации" за специалност БИТ, III курс, 2а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 03.01.2017 г.). Лекциите по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалностите "Бизнес информационни технологии" и "Софтуерни технологии и дизайн", 3. курсредовно обучение, при доц. д-р Иван Ганчев ще започнат от 2. седмица. Съобщение за извънредни лекции ще бъде публикувано по-късно след съгласуване със студентите.

На 04.01.2017 г. (сряда) от 13:30 ч. до 15:15 ч. в 535 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по "Софтуерни системи по математика" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 1б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 02.01.2017 г.). 

На 04.01.2017 г. (сряда) от 15:15 ч. до 17:00 ч. в 535 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по "Софтуерни системи по математика" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 1а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 02.01.2017 г.). 

На 04.01.2017 г. (сряда) от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 535 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по "Софтуерни системи по математика" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 02.01.2017 г.).

На 21.11.2016 (понеделник) от 8:15-10:45 в 535 к.з. ще се проведат извънредни занятията по ВКН за 1б група, спец. Информатика, 1-ви курс, редовно обучение, при ас. Кирил Иванов. (вместо на 25 ноември 2016).

На 25.11.2016 (петък) от 13:30-16:00 в 535 к.з. ще се проведат извънредни занятията по ВКН за 2б група, спец. Информатика, 1-ви курс, редовно обучение, при ас. Кирил Иванов. (вместо на 25 ноември 2016 от 10:45)

На 25.11.2016 (петък) от 16:00-18:30 в 535 к.з. ще се проведат извънредни занятията по ВКН за 3б група, спец. Информатика, 1-ви курс, редовно обучение, при ас. Кирил Иванов. (вместо на 25 ноември 2016 от 13:30)

На 28.11.2016 (понеделник) от 13:00-18:15в 232 с.з. и на 29.11.2016 вторник от 11:00-14:15 в 146 к.з. ще се проведат занятията по „Английски език” за Група А, спец. Софтуерно инженерство, 1-ви курс, редовно обучение, при доц. д-р Иван Шотлеков. (вместо на 23 и 25 ноември 2016)

На 17.11.2016 г. (четвъртък) от 14:30 до 16:00 в 535 к.з и от 17:00 до 17:45 в 536 к.з ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "АСД" за специалност Математика и информатика, 2 курс редовно обучение, при ас. Кирил Иванов.

На 17.11.2016 г. (четвъртък) от 18:00 до 18:45 в 536 к.з ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "АСД" за специалност ИТМОМ, 2 курс редовно обучение, при ас. Кирил Иванов.

На 18.11.2016 г. (петък) от 16:15 до 17:45 в 535 к.з ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "АСД" за специалност ИТМОМ, 2 курс редовно обучение, при ас. Кирил Иванов.

На 19.11.2016 г. (събота) от 10:30 до 14:45 в 446 к.з ще се проведат извънредни лекции и упражнения по дисциплината "Финансова математика" за специалност БМ, 2 курс редовно обучение, при проф. д-р. Андрей Захариев.

На 20.11.2016 г. (неделя) от 10:30 до 12:45 в 433 к.з ще се проведат лекции по дисциплината "Финансова математика" за специалност БИТ, 2 курс редовно обучение, при проф. д-р. Андрей Захариев.

На 22.11.2016 г. (вторник) от 16:00 в 535 и 541 к.з ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "ОМИ" за специалност БИТ, 4 курс редовно обучение, 1а и 1б групи, при доц. Дойчин Бояджиев.

На 21.11.2016 г. (понеделник) от 09:15 до 11:45 в 436 с.з ще се проведат извънредни занятия по дисциплината "Дискретна математика" за специалност БМ и М, 2 курс редовно обучение, при доц. д-р Христо Кискинов. (вместо на 23.11.2016 г.)

На 23.11.2016 г. (сряда) от 15:15 до 18:45 в 547 к.з ще се проведат извънредни занятия по дисциплината "Увод в програмирането" за специалност СТД, 1 курс редовно обучение, група 1а и 3а, при хон. ас Любен Киков.

На 01.12.2016 г. (четвъртък) от 09:15 до 11:45 в 446 к.з ще се проведат извънредни лекции по дисциплината "Електронна търговия" за специалност СТД, 4 курс редовно обучение, при доц. д-р Анна Малинова.

На 21.11.2016 г. (понеделник) от 10:00 до 13:30 в 346 к.з ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "ОМИ" за специалност БИТ, 4 курс редовно обучение, 2а и 2б групи, при докторант Иван Бъндев. (вместо 24.11.2016г.)

На 17.11.2016г. (четвъртък) от 15:15 до 17:00 в 446 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Уеб програмиране" за специалност Информатика, 2к редовно обучение, 3б група , при ас. Юри Хоптериев. (вместо 23.11.2016 г.).

На 17.11.2016г. (четвъртък) от 13:30 до 15:15 в 446 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Уеб програмиране" за специалност Информатика, 2к редовно обучение, 3а група , при ас. Юри Хоптериев. (вместо 23.11.2016 г.).

На 21.11.2016г. (понеделник) от 8:15 до 10:45 и от 11:00 до 13:30 в 432 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Информационни технологии" за специалност СТД 1к редовно обучение 2б, 3б група , при хон. ас. Веселина Нанева. (вместо 23.11.2016 г.)

На 17.11.2016г. (четвъртък) от 11:45 до 13:15 и от 13:30 до 15:00 и от 15:15 до 16:45 в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Приложна математика 1" за специалност СТД 2к редовно обучение 4б, 1а и 1б група , при гл. ас. д-р Слав Чолаков, (вместо 23.11.2016 г.)

На 15.11.2016 г. от 16:45 до 17:45 в 432 к.з. ще се проведат извънредни занятия по Ел. търговия за специалност СТД IV курс, 3 група, редовно обучение при гл. ас. д-р Тодорка Глушкова.

На 30.11.2016 г. от 17:00 до 18:45 в 546 к.з. ще се проведат извънредни занятия по Ел. търговия за специалност СТД IV курс, 3 група, редовно обучение при гл. ас. д-р Тодорка Глушкова.

На 16.11.2016 г. от 17:00 до 18:45 в 546 к.з. ще се проведат извънредни занятия по Ел. търговия за специалност СТД IV курс, 1 група, редовно обучение при гл. ас. д-р Тодорка Глушкова.

На 23.11.2016 г. от 08:15 до 10:45 в 446 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност СТД, II курс, 4а група, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 22.11.2016 г.).

На 23.11.2016 г. от 10:45 до 13:30 в 446 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност СТД, II курс, 4б група, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 24.11.2016 г.).

На 28.11.2016 г. от 16:15 до 18:45 в 531 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност СТД, II курс, 3а група, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 01.12.2016 г.).

На 29.11.2016 г. от 16:15 до 18:45 в 535 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност СТД, II курс, 3б група, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 01.12.2016 г.).

На 29.11.2016 г. от 11:00 до 13:30 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност СТД, II курс, 4б група, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 01.12.2016 г.).

На 22.11.2016 г. от 16:15до 17:45 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Компютърни мрежи и комуникации за специалност Информатика, III курс, 1а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 2.11.2016 г.).

На 15.11.2016. (вторник) от 9:15 до 10:45 и от 13:30 до 15:15  в 436 с. з. ще се проведат извънредни занятия по Английски език за специалност БИТ, I курс, C група, редовно обучение при ас. Кирина Бойкова (вместо на 24.11.2016 г.).

На 7.11.2016. (понеделник) от 14:30 до 17:45 в 346 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Английски език за специалност Инфораматика, I курс, Е група, редовно обучение при ас. Кирина Бойкова (вместо на 23.11.2016 г.).

На 22.11.2016 г. (вторник) от 08:15 до 10:45 в 434 к.з. ще се проведат извънредни занятия по Изчислителна математика 2 за специалност БМ, 4-ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р П. Атанасова. (вместо на 23.11.2016 г.)

На 22.11.2016 г. (вторник) от 11:45 до 14:15 в 424 ауд. ще се проведат извънредни занятия по Изчислителна математика 2 за специалност БМ, 4-ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р П. Атанасова. (вместо на 24.11.2016 г.)

На 22.11.2016 г. (вторник) от 16:15 до 18:45 в 546 к.з. ще се проведат извънредни занятия по КЧМ за специалност Информатика, 4-ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р П. Атанасова. (вместо на 23.11.2016 г.).

На 09.11.2016 г. (сряда) от 11:45 до 14:15 ще се проведат извънредни занятия по Алгебра 2 за специалност Математика, 3-ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Й. Епитропов.

На 10.11.2016 г. (четвъртък) от 14:30 до 17:45 ще се проведат извънредни занятия по Алгебра за специалност Математика и информатика, 2-ри курс и ИТМОМ, 2-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Й. Епитропов.

На 24.11.2016 г. (четвъртък) от 14:30 до 17:30 в 424 ауд. ще се проведат извънредни упражнения по Финансова математика за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 01.11.2016 г.).

На 18.11.2016 г. (петък) от 13:30 до 18:45 в 531 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Финансова математика за специалност Бизнес математика, 2-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 29.11.2016 г.).

На 02.12.2016 г. (петък) от 16:00 до 19:00 в 424 ауд. ще се проведат извънредни занятия по Финансова математика за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 01.12.2016 г.).

На 01.12.2016 г. (четвъртък) от 14:30 до 17:30 в 422 ауд. ще се проведат извънредни упражнения по Финансова математика за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова (вместо на 27.09.2016 г.).

На 17.11.2016 г. (четвъртък) от 17:00 ч. до 18:30 ч. в 446 к.з., 546 к.з. и 547 к.з. ще се проведат извънредни лабораторни упражнения по дисциплината Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, всички групи, редовно обучение при доц. д-р Христина Кулина, гл. ас. д-р Десислава Войникова и гл. ас. д-р Атанас Иванов.

На 19.11.2016г. (събота) от 14:30 до 17:00 в 531 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината Събитийно програмиране за специалност СТД, 2. курс, редовно обучение, при хон. ас. Петър Йочев, (вместо 01.11.2016 г.).

На 10 и 17.11.2016г. (четвъртък) от 9:15 до 10:00 в 424 ауд. ще се проведат извънредни занятия (лекции) по дисциплината "Увод в информационните технологии" за специалност БИТ 1к редовно обучение, при доц. Ангелова, (вместо 24.11.2016 г.).

На 16.11.2016г. (сряда) от 13:30 до 16:00 в 422 ауд. ще се проведат извънредни занятия (лекции) по дисциплината "Увод в информационните технологии" за специалност СТД 1к редовно обучение, при доц. Ангелова, (вместо 01.11.2016 г.).

На 03.11.2016г. (четвъртък) от 11:45 до 13:15 и от 13:30 до 15:00 и от 15:15 до 16:45 в 232 с.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Приложна математика 1" за специалност СТД 2к редовно обучение 2а, 4а и 2б група , при гл. ас. д-р Слав Чолаков, (вместо 01.11.2016 г.).

На 04.11.2016г. (петък) от 10:00 до 11:30 и от 13:30 до 15:00 в 232 с.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Приложна математика 1" за специалност СТД 2к редовно обучение 3б и 3а група , при гл. ас. д-р Слав Чолаков, (вместо 01.11.2016 г.).

На 03.11.2016 г. (четвъртък) от 14:15в 422 ауд. ще се проведат извънредни занятия по Програмиране (С#) за специалност Математика и БМ, I курс, редовно обучение при гл. ас. Николай Касъклиев (вместо на 01.11.2016 г.).

На 09.11.2016 г. (сряда) от 08:15 до 10:00 в 433 к.з. ще се ще се проведат извънредни занятия  по Бази от данни за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, редовно обучение при ас. Антон Чолаков (вместо на 01.11.2016 г.).

На 03.11.2016 г. (четвъртък) от 08:15 до 11:45 в 232 с.з. ще се ще се проведат извънредни занятия  по Математически анализ 2 за специалност Бизнес математика, 2-ри курс, редовно обучение при проф. д.м.н. Петко Пройнов (вместо на 01.11.2016 г.).

На 01.12.2016 г. (четвъртък) от 08:15 до 11:45 в 232 с.з. ще се ще се проведат извънредни занятия  по Математически анализ 2 за специалност Бизнес математика, 2-ри курс, редовно обучение при проф. д.м.н. Петко Пройнов (вместо на 22.11.2016 г.).

На 03.11.2016 г. (четвъртък) от 12:45 до 15:15 в 534 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Въведение в комютърните науки за специалност Информатика, I курс, 1а група, редовно обучение при гл. ас. Юри Хоптериев (вместо на 25.11.2016 г.).

На 03.11.2016 г. (четвъртък) от 15:15до 17:45 в 446 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Въведение в комютърните науки за специалност Информатика, I курс, 3а група, редовно обучение при гл. ас. Юри Хоптериев (вместо на 25.11.2016 г.).

На 10.11.2016 г. (четвъртък) от 16:15до 18:45 в 446 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Въведение в комютърните науки за специалност Информатика, I курс, 2а група, редовно обучение при гл. ас. Юри Хоптериев (вместо на 25.11.2016 г.).

На 23.11.2016 г. (сряда) няма да се проведат лабораторни упражнения по дисциплината Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 1б и 2б групи, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова. Занятията ще са на 21.10.2016 г.

На 21.11.2016 г. (понеделник) от 9:15 ч. до 11:45 ч. в 531 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 1б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 23.11.2016 г.).

На 21.11.2016 г. (понеделник) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 531 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 23.11.2016 г.).

На 25.11.2016 г. (петък) няма да се проведат занятия по избираема дисциплина Въведение в маркетинговите изследвания при гл. ас. д-р Десислава Войникова. Занятията ще се проведат след уговорка със студентите за удобна по-късна дата през триместъра.

На 26.11.2016 г. (събота) от 9:15 ч. до 16:00 ч. в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятия поизбираема дисциплина Въведение в маркетинговите изследвания при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 30.09.2016 г. и 25.11.2016 г.).

На 25.10.2016 г. от 16:15до 17:45 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Компютърни мрежи и комуникации за специалност Информатика, III курс, 2а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 23.11.2016 г.).

На 08.11.2016 г. от 16:15до 17:45 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Компютърни мрежи и комуникации за специалност Информатика, III курс, 3а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 23.11.2016 г.).

На 15.11.2016 г. от 16:15до 17:45 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Компютърни мрежи и комуникации за специалност Информатика, III курс, 1а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 23.11.2016 г.).

На 7.11.2016. (понеделник) от 8:15 до 11:45 в 536 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Английски език за специалност Софтуерни технологии и дизайн, I курс, Д група, редовно обучение при ас. Кирина Бойкова (вместо на 25.11.2016 г.).

На 21.11.2016. (понеделник) от 10:00 до 13:30 в 232 с. з ще се проведат извънредни занятия по Английски език за специалност Софтуерни технологии и дизайн, I курс, С група, редовно обучение при ас. Кирина Бойкова (вместо на 25.11.2016 г.).

На 25.10.2016. (вторник) от 8:15 до 11:45 в 434 к. зще се проведат извънредни занятия по Английски език за специалност Бизнес информационни технологии, I курс, Д група, редовно обучение при ас. Кирина Бойкова (вместо на 24.11.2016 г.).

На 04.11.2016 г. от 13:30 до 16:00 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Увод в информационните технологии за специалност Бизнес информационни технологии, I курс, 1б група, редовно обучение при хон. ас. Ивелина Велчева (вместо на 23.11.2016 г.).

На 04.11.2016 г. от 16:15 до 18:45 в 432 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Увод в информационните технологии за специалност Бизнес информационни технологии, I курс, 2б група, редовно обучение при хон. ас. Ивелина Велчева (вместо на 23.11.2016 г.).

На 11.11.2016 г. от 16:15 до 18:45 в 432 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Увод в информационните технологии за специалност Софтуерни технологии и дизайн, I курс, 2а група, редовно обучение при хон. ас. Ивелина Велчева (вместо на 24.11.2016 г.).

На 11.11.2016 г. от 13:30 до 16:00 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Увод в информационните технологии за специалност Софтуерни технологии и дизайн, I курс, 3а група, редовно обучение при хон. ас. Ивелина Велчева (вместо на 24.11.2016 г.).

На 2.11.2016 г. (сряда) от 13:00 до 16:00 във 2-ра аула ще се проведат упражнения по ЛААГ за специалност Софтуерни технологии и дизайн, I курс, 1, 2 и 3-та група при ас. Ив. Градева.

На 2.11.2016 г. (сряда) от 08:30 до 11:00 в 424 ауд. ще се проведат упражнения по ЛААГ за специалност Бизнес информационни технологии“, I курс, 2 и 3-та група при ас. Ив. Градева.

На 22.11.2016 г. (вторник) от 11:00 до 13:30 във 2-ра аула ще се проведат упражнения по ЛААГ за специалност Бизнес информационни технологии, I курс, 1, 2 и 3-та група при ас. Ив. Градева.

На 21.11.2016 г. (понеделник) от 13:00 до 16:00 в 232 с.з. ще се проведат упражнения по ЛААГ за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 3-та група при ас. Ив. Градева.

На 7.11.2016 г. (понеделник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 432 к.з. ще се проведат упражненията по Увод в информационни технологии, за специалност „Бизнес информационни технологии“, I курс, 2а подгрупа при ас. д-р Мария Василева. (вместо на 23.11.2016 г.)

На 11.11.2016 г. (петък) от 12:45 ч. до 15:15 ч. в 531 к.з. ще се проведат упражненията по Увод в информационни технологии, за специалност „Бизнес информационни технологии“, I курс, 1а подгрупа при ас. д-р Мария Василева. (вместо на 23.11.2016 г.)

На 20.10.2016 г. от 14:30 до 17:45 в 343 каб. ще се проведат извънредни занятия по Алгебра за специалности Математика и информатика и ИТМОМ, II курс при гл. ас. д-р Й. Епитропов.

На 19.10.2016 г. от 11:45 до 14:15 в 343 каб. ще се проведат извънредни занятия по Алгебра 2 за специалност Математика, III курс при гл. ас. д-р Й. Епитропов.

На 18.10.2016 г. от 08:15 до 10:45 в 343 каб. ще се проведат извънредни занятия по Линейна алгебра за специалност Математика и информатика, I курс при гл. ас. д-р Й. Епитропов.

На 25.10.2016 г. от 16:15 до 17:45 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Компютърни мрежи и комуникации за специалност Информатика, III курс, 2а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 23.11.2016 г.).

На 08.11.2016 г. от 16:15 до 17:45 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Компютърни мрежи и комуникации за специалност Информатика, III курс, 3а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 23.11.2016 г.).

На 15.11.2016 г. от 16:15 до 17:45 в 431 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Компютърни мрежи и комуникации за специалност Информатика, III курс, 1а група, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 23.11.2016 г.).

На 26.10.2016 г. от 08:15 до 10:45 в 531 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност СТД, II курс, 1а подгрупа, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова.

На 2.11.2016 г. от 08:15 до 10:45 в 531 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност СТД, II курс, 1б подгрупа, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова.

На 9.11.2016 г. от 08:15 до 10:45 в 531 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност СТД, II курс, 3а подгрупа, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова.

На 16.11.2016 г. от 08:15 до 10:45 в 531 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност СТД, II курс, 3б подгрупа, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова.

На 23.11.2016 г. от 08:15 до 10:45 в 531 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност СТД, II курс, 4б подгрупа, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова.

На 19.10.2016 г. от 08:15 до 10:45 в 531 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Бази от данни за специалност СТД, II курс, 4а подгрупа, редовно обучение при докт. Магдалена Веселинова (вместо на 01.11.2016 г.).

На 08.11.2016 г. от 13:30 до 15:45 в 434 к. з. ще се проведат извънредни занятия поИнформационни технологии в образованието за специалност Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт, III курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 01.11.2016 г.).

На 10.11.2016 г. от 14:30 до 16:45 в 434 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Събитийно програмиране за специалност Математика и информатика, IV курс, редовно обучение придоц. д-р Стефка Анева (вместо на 23.11.2016 г.).

На 15.11.2016 г. от 13:30 до 15:45 в 434 к. з. ще се проведат извънредни занятия поИнформационни технологии в образованието за специалност Математика и информатика, IIIкурс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 23.11.2016 г.).

На 18.10.2016 г. от 17:00 до 18:45 в 546 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Информационни технологии за специалност Математика и информатика, I курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Елена Тодорова (вместо на 01.11.2016 г.).

На 19.10.2016 г. и 2.11.2016 г. от 12:45 до 13:30 в 433 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Информационни технологии за специалност Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт, I курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Елена Тодорова (вместо на 23.11.2016 г.).

На 25.10.2016 г. от 16:15 до 19:30 в 546 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Електронна търговия за специалност Бизнес информациони технологии, IV курс, 2 група, редовно обучение при гл. ас. д-р Елена Тодорова (вместо на 01.11.2016 г.).

На 03.11.2016 г. от 14:30 до 17:00 в 434 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Интегриран практикум по информатика за специалност Математика и информатика, IV курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Елена Тодорова (вместо на 24.11.2016 г.).

На 17.10.2016г. (понеделник) от 14:30 до 16:00 и от 16:15 до 17:45 в 441 с.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Приложна математика 1" за специалност СТД 2к редовно обучение 3а и 3б група , при гл. ас. д-р Слав Чолаков.

На 19.10.2016г. (сряда) от 08:30 до 10:00 в 441 с.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Приложна математика 1" за специалност СТД 2к редовно обучение 2б група , при гл. ас. д-р Слав Чолаков.

На 20.10.2016г. (четвъртъкот 11:45 до 13:15 и от 13:30 до 15:00 и от 15:15 до 16:45 в 232 с.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Приложна математика 1" за специалност СТД 2к редовно обучение 4б, 4а и 1а група , при гл. ас. д-р Слав Чолаков.

На 21.10.2016г. (петък) от 10:00 до 11:30 и от 13:30 до 15:00 в 232 с.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Приложна математика 1" за специалност СТД 2к редовно обучение 2а и 1б група , при гл. ас. д-р Слав Чолаков.

На 27.10.2016г. (четвъртък) от 15:15 до 17:45 ч. в 422 ауд. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалност Информатика, 3. курс, редовно обучение, при доц. д-р Иван Ганчев (вместо на 17.10.2016 г.).

На 10.10.2016г. от 8:15 до 10:45 и от 11:00 до 13:30 в 432 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Английски език за специалност  Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, редовно обучение при Кирина Бойкова (вместо на 14.10.2016 г.). 

На 11.10, 18.10 и 25.10.2016 г. от 12:45 до 13:30 в 424 ауд. ще се проведат извънредни занятия по Разпределени приложения за специалност Информатика, 3-ти курс, редовно обучение при проф. д-р Антон Илиев (вместо на 01.11.2016 г.).  

На 11.10, 18.10 и 25.10.2016 г. от 11:45 до 12:30 в 424 ауд. ще се проведат извънредни занятия по ЗЗИС за специалност Бизнес информационни технологии, 4-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Антон Илиев (вместо на 01.11.2016 г.).  

На 15.10.2016 г. от 11:45 до 14:15 в 424 ауд. ще се проведат извънредни занятия по Финансова математика за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 29.09.2016 г.).

 На 29.10.2016 г. от 13:30 до 18:45 в 433 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Финансова математика за специалност Бизнес математика, 2-ри курс, редовно обучение при проф. д-р Андрей Захариев (вместо на 27.09.2016 г.).

На 27.09.2016 и 28.09.2016 г. няма да се проведат упражнения по дисциплината Приложна математика 1 за специалност СТД 2-ри курс редовно обучение при гл. ас. д-р Слав Чолаков. Занятията ще се проведат след уговорка със студентите за удобна по-късна дата през триместъра.

На 27.09.2016 г. няма да се проведат упражнения по дисциплината Финансова математика за специалност Бизнес информационни технологии 2-ри курс редовно обучение при гл. ас. д-р Милена Петкова. Занятията ще се проведат след уговорка със студентите за удобна по-късна дата през триместъра.

На 28.09.2016 г. няма да се проведат лабораторни упражения по дисциплината Компютърни мрежи и комуникации  за специалност Информатика, 3-ти курс, 1а,  2а и 3а групи, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов. Занятията ще са на 04.10.2016 г. , 11.10.2016г и 18.10.2016г

На 10.10.2016 г. (вторник) от 16:15 до 18:45 часа в 531 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по"Приложна математика 2", Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2а група при гл. ас. д-р Атанас Иванов.

На 17.10.2016 г. (вторник) от 16:15 до 18:45 часа в 531 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по"Приложна математика 2", Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 1а група при гл. ас. д-р Атанас Иванов.

На 26.09.2016 г. няма да се проведат лабораторни упражения по дисциплината Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 1а и 2а групи, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов. Занятията ще са на 10.10.2016 г. и 17.10.2016г

На 04.10.2016 г. (вторник) от 16:15 до 18:45 часа в 531 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по "компютърни мрежи и комуникации", Информатика, 2а група, 3 курс при гл. ас. д-р Атанас Иванов.

На 11.10.2016 г. (вторник) от 16:15 до 18:45 часа в 531 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по "компютърни мрежи и комуникации", Информатика, 3а група, 3 курс при гл. ас. д-р Атанас Иванов.

На 18.10.2016 г.(вторник) от 16:15 до 18:45 часа в 531 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по "компютърни мрежи и комуникации", Информатика, 1б група, 3 курс при гл. ас. д-р Атанас Иванов.

На 30.09.2016 г. няма да се проведат занятия по избираема дисциплина Въведение в маркетинговите изследвания при гл. ас. д-р Десислава Войникова. Занятията ще се проведат след уговорка със студентите за удобна по-късна дата през триместъра.

На 28.09.2016 г. няма да се проведат лабораторни упражения по дисциплината Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 1б и 2б групи, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова. Занятията ще са на 10.10.2016 г.

На 10.10.2016 г. от 9:15 до 11:45 в 546 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 1б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 28.09.2016 г.).

На 10.10.2016 г. от 11:45 до 14:15 в 546 к.з. ще се проведат извънредни упражнения поПриложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 28.09.2016 г.).

На 03.05.2017 г. (сряда) от 15:15 ч. до 17:00ч. в 603 с.з. ще се проведат извънредни лекции по Дискретна математика за специалности Информатика, 2-ри курс, редовно обучение при доц. д-Христо Кисконов (вместо на 01.05.2017 г.).
  Предишна Следваща  
Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ