Съобщение за студентите от магистърските програми

Уважаеми студенти от следните магистърски програми:

• Софтуерни технологии със специализация графични среди и потребителски интерфейси (1 г.)
  • Софтуерни технологии със специализация мобилни системи и приложения (1 г.)
  • Софтуерни технологии със специализация софтуерни архитектури и средства (1 г.)
  • Софтуерни технологии със специализация системи с изкуствен интелект (1 г.)
  • Софтуерни технологии (2 г.) - II курс
  • Бизнес информатика с английски език (1 г.)
  • Бизнес информатика с английски език (2 г.) - II курс
  • Приложна математика (1 г.)

През пролетния триместър имате една избираема дисциплина, която ще избирате по електронен път след регистрация в университетската система Фокус.

След получаване на Фокус акаунт, можете да изберете дисциплина на адрес:

Формата за регистрация е достъпна само за потребителите на DeLC (и то тези, които са студенти). Студентите от магистърската програма Софтуерни технологии имат такива акаунти, а част от тези от другите магистратури, които са били бакалаври при нас, вероятно са запознати с Фокус и DeLC, но ще трябва да си направят нови акаунти с факултетните си номера от магистърската програма.

Срокът за избор е 05.04.2018 г.  включително. За да се проведе дадена избираема дисциплина, в нея трябва да има записани поне 12 студенти. Брой места за една дисциплина – 30 студенти.

В периода 10.04.2018 г. – 12.04.2018 г. студентите, които са избрали дисциплина, която няма да се проведе, ще имат възможност да изберат друга дисциплина..