ВАЖНО ЗА СТУДЕНТИТЕ на ФМИ ОБУЧЕНИЕ ПРЕЗ 2022/2023

Уважаеми студенти на ФМИ,

обучението в редовна и в задочна форма през 2022/2023 уч. г. ще се провежда на два семестъра.

Академичния календар за 2022/2023 уч. г. можете да намерите в този файл.

Учебните занятия със студентите от ОКС "Бакалавър", задочна форма на обучение, ще започнат през м. септември 2022 г. Ще бъдат публикувани разписи на занятия в раздела Учебен график (график на учебните занятия по специалности).

Съобщение за студентите 1., 2. и 3. курс, редовна и задочна форма на обучение, които през следващата учебна година, 2022/2023, ще бъдат съответно във 2., 3. и 4. курс.

Уважаеми студенти,

съгласно учебните планове на Вашите специалности, е предвидено да провеждате обучение по избираеми дисциплини във 2., 3. и 4. курс.

Една част от Вас, в зависимост от курса, ще имат заложена и факултативна дисциплина.

Записването за избираеми и факултативни дисциплини за първи семестър 2022/2023 уч. г. ще се проведе онлайн през м. септември 2022 г.

За актуална информация, моля, следете сайта на ФМИ (раздел Новини).

Ще бъде публикувана допълнителна информация относно броя на избираемите и факултативните дисциплини, начина за тяхното записване и графика за провеждането им.