Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Обучение Магистърски програми Учебни разписания Софтуерни технологии СТ (2 г., І курс) и БИАЕ (2 г., І курс) – есенен триместър 2020/2021    English
Факултет по математика и информатика - СТ (2 г., І курс) и БИАЕ (2 г., І курс) – есенен триместър 2020/2021

Последна актуализация: 12.11.2020 г.

ПУ “Паисий Хилендарски”
Факултет по матeматика и информатика
РАЗПИСАНИЕ НА УЧЕБНИТЕ ЗАНЯТИЯ 2020/2021 година
СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ - САС, МСП, ГСПИ, СИИ + БИАЕ
 (магистри, 2 г.) – І курс ЕСЕНЕН ТРИМЕСТЪР
Дата, час Дисциплина, преподавател Вид Зала

17.10.2020 (събота),9:00-17:30

Структури от данни и програмиране
доц. д-р Тодорка Терзиева/гл. ас. д-р Стоян Черешаров

лекции

536 к.з.

18.10.2020 (неделя), 9:00-12:15

Структури от данни и програмиране
доц. д-р Тодорка Терзиева/гл. ас. д-р Стоян Черешаров

лекции

536 к.з.

18.10.2020 (неделя), 12:45-16:00

Обектно-ориентирано програмиране
проф. д-р Ангел Голев/гл. ас. д-р Стоян Черешаров

лекции

536 к.з.

24.10.2020 (събота), 9:00-18:00

Обектно-ориентирано програмиране
проф. д-р Ангел Голев/гл. ас. д-р Стоян Черешаров

лекции

536 к.з.

25.10.2020 (неделя),

 

 

 

31.10.2020(събота), 9:00-15:00

Структури от данни и програмиране
ас. Кирил Иванов

лабораторни  упражнения

 https://meet.google.com/ayx-dtna-omf

01.11.2020(неделя), 9:00-15:00

Структури от данни и програмиране
ас. Кирил Иванов

лабораторни  упражнения

https://meet.google.com/ayx-dtna-omf

07.11.2020(събота), 9:00-15:00

Структури от данни и програмиране
ас. Кирил Иванов

лабораторни  упражнения

https://meet.google.com/ayx-dtna-omf

08.11.2020(неделя), 9:00-15:00

Структури от данни и програмиране
ас. Кирил Иванов

лабораторни  упражнения

https://meet.google.com/ayx-dtna-omf

14.11.2020(събота), 9:00-15:45

Операционни системи
проф. д-р Ангел Голев
Classroom: Link
Google Meet: Link

лекции

536 к.з.

15.11.2020(неделя), 9:00-15:45

Операционни системи
проф. д-р Ангел Голев
Classroom: Link
Google Meet: Link

лекции

536 к.з.

21.11.2020(събота), 9:00-15:00

Операционни системи
хон. ас. Росен Христев
Classroom: Link
Google Meet: Link

лабораторни  упражнения

536 к.з.

22.11.2020(неделя), 9:00-13:15

Операционни системи
хон. ас. Росен Христев
Classroom: Link
Google Meet: Link

лабораторни  упражнения

536 к.з.

28.11.2020(събота), 9:00-15:00

Обектно-ориентирано програмиране
ас. Кирил Иванов

лабораторни  упражнения

536 к.з.

29.11.2020(неделя), 9:00-15:00

Обектно-ориентирано програмиране
ас. Кирил Иванов

лабораторни  упражнения

536 к.з.

05.12.2020(събота), 9:00-15:00

Обектно-ориентирано програмиране
ас. Кирил Иванов

лабораторни  упражнения

536 к.з.

06.12.2020(неделя), 9:00-15:00

Обектно-ориентирано програмиране
ас. Кирил Иванов

лабораторни  упражнения

536 к.з.

 

 

 

 

13.12.2020(неделя), 9:00

Операционни системи

Изпит

536 к.з.

19.12.2019(събота), 9:00

Структури от данни и програмиране

Изпит

536 к.з.

20.12.2020(неделя), 9:00

Обектно-ориентирано програмиране

Изпит

536 к.з.

Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ