Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Обучение Магистърски програми Учебни разписания ОМУ (2 г., I к.) - зимен триместър 2018/2019    English
Факултет по математика и информатика - ОМУ (2 г., I к.) - зимен триместър 2018/2019

Последна актуализация: 09.04.2019 г.

ПУ “Паисий Хилендарски”
Факултет по математика и информатика

РАЗПИСАНИЕ НА УЧЕБНИТЕ ЗАНЯТИЯ 2018/2019 година
ОБУЧЕНИЕ ПО MATEMATИKA В УЧИЛИЩЕ
магистър (2 г.)първа учебна година
ЗИМЕН ТРИМЕСТЪР

 
Дата, час Дисциплина, преподавател Вид Зала
12.01.2019
(събота)
9:00-17:00
Задължително-избираема дисциплина от група Б
Проф. д-р Пенка Рангелова

/останала от А триместър/
Лекции 232 с. з.
13.01.2019
(неделя)
9:00-16:00
Задължително-избираема дисциплина от група Б
Проф. д-р Пенка Рангелова

/останала от А триместър/
Лекции 232 с. з.
19.01.2019
(събота)
9:00-18:00
Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова
Лекции 232 с.з.
20.01.2019
(неделя)
- - -
26.01.2019
(събота)
9:00-18:00
Педагогика
Проф. д-р Г. Цоков/гл. ас. д-р Росица Иванова
Лекции 232 с.з.
27.01.2019
(неделя)
9:00-18:00
Педагогика
Проф. д-р Г. Цоков/гл. ас. д-р Росица Иванова
Лекции 232 с.з.
02.02.2019
(събота)
9:00-17:00
Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова
Лекции + Упр. 232 с.з
03.02.2019
(неделя)
9:00-14:00
Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова
Упражнения 232 с.з
09.02.2019
(събота)
9:00-17:00
Хоспитиране
Доц. д-р Добринка Бойкина
Упражнения 532 к. з.
10.02.2019
(неделя)
9:00-14:00
Хоспитиране
Доц. д-р Добринка Бойкина
Упражнения 434 с. з.
16.02.2019
(събота)
9:00-17:00
Училищен курс по геометрия
Проф. д-р Пенка Рангелова
Лекции 232 с. з.
17.02.2019
(неделя)
9:00-14:00
Училищен курс по геометрия
Проф. д-р Пенка Рангелова
Лекции 232 с. з.
23.02.2019
(събота)
9:00-18:00
Училищен курс по геометрия
Проф. д-р Пенка Рангелова
Упражнения 232 с. з.
24.02.2019
(неделя)
9:00-18:00
Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова
Лекции 232 с. з.
02.03.2019
(събота)
9:00-18:00
Педагогика
Проф. д-р Г. Цоков/гл. ас. д-р Росица Иванова
Лекции 232 с.з.
03.03.2019
(неделя)
- - -
09.03.2019
(събота)
9:00-18:00
Педагогика
Проф. д-р Г. Цоков/гл. ас. д-р Росица Иванова
Лекции 232 с.з.
10.03.2019
(неделя)
9:00-18:00
Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова
Лекции 232 с. з.
16.03.2019
(събота)
9:00-18:00
Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова
Лекции 232 с. з.
17.03.2019
(неделя)
9:00-16:00
Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова
Упражнения 232 с. з.
23.03.2019
(събота)
9:00-15:00
Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова
Упражнения 232 с. з.
24.03.2019
(неделя)
9:00-12:00
Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова
ИЗПИТ 232 с. з.
30.03.2019
(събота)
9:00-17:00
Задължително-избираема дисциплина от група A
Извънкласната работа по математика
Проф. д-р Пенка Рангелова
Лекции 232 с. з.
31.03.2019
(неделя)
9:00-16:00
Задължително-избираема дисциплина от група A
Извънкласната работа по математика
Проф. д-р Пенка Рангелова
Лекции 232 с. з.
06.04.2019
(събота)
9:00-12:00
Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова
ИЗПИТ 232 с. з.
07.04.2019
(неделя)
13:00-15:00
Педагогика
Проф. д-р Г. Цоков/гл. ас. д-р Росица Иванова
ИЗПИТ 531 к.з
13.04.2019
(събота)
9:00-12:00
Училищен курс по геометрия
Проф. д-р Пенка Рангелова
ИЗПИТ 422 ауд.
Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ