Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Обучение Магистърски програми Учебни разписания ОИТП ОИТП – есенен триместър (2019/2020)    English
Факултет по математика и информатика - ОИТП – есенен триместър (2019/2020)

ПУ “Паисий Хилендарски" 

Факултет по математика и информатика

РАЗПИСАНИЕ НА УЧЕБНИТЕ ЗАНЯТИЯ 2019/2020 ГОДИНА

ОБУЧЕНИЕ ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ В ПРОГИМНАЗИЯТА

магистър (1 г.)

ЕСЕНЕН ТРИМЕСТЪР

Дата, час

Дисциплина

Вид

Зала

12.10. (събота), 9:00-18:00

Компютърни системи, мрежи и комуникации
Доц.. Г. Стоицов

Лекции

246 к.з.

13.10. (неделя), 9:00-18:00

Компютърни системи, мрежи и комуникации
Доц. Г. Стоицов, гл. ас. И. Димитров

Лабораторни занятия

246 к.з.

19.10. (събота), 9:00-18:00

Компютърна графика в прогимназията
Доц.. Г. Стоицов

Лекции 

432 к.з .

20.10. (неделя), 9:00-18:00

Обучение по информационни технологии в прогимназията
Доц. Стефка Анева

Лекции

431 к.з

26.10. (събота), 9:00-18:00

Обучение по информационни технологии в прогимнзията
Доц. Стефка Анева

Лекции

431 к.з

02.11. (събота), 9:00-10:30

Компютърни системи, мрежи и комуникации
Доц. Г. Стоицов, гл. ас. И. Димитров

ИЗПИТ

246 к.з.

02.11. (събота), 11:00-18:00

Компютърна графика в прогимназията
Доц.. Г. Стоицов

Лабораторни занятия

432 к.з .

03.11. (неделя), 9:00-18:00

Компютърна графика в прогимназията
Доц.. Г. Стоицов

Лабораторни занятия

432 к.з .

09.11. (събота), 9:00-18:00

Обучение по информационни технологии в прогимназията
Доц. Стефка Анева

Лабораторни занятия

431 к.з

10.11. (неделя), 9:00-17:00

Информационни и комуникацион-
ни технологии в обучението и работа в дигитална среда 
доц. Е. Ангелова

Лекции

 431 к.з.

16.11. (събота), 09:00-17:00

Информационни и комуникацион-
ни технологии в обучението и работа в дигитална среда 
доц. Е. Ангелова

Лекции и лабораторни занятия

  431 к.з.

17.11. (неделя), 9:00-10:30

Компютърна графика в прогимназията
Доц.. Г. Стоицов

ИЗПИТ

432 к.з

17.11. (неделя), 11:00-18:00

Избираема дисциплина     
Доц. Г. Стоицов, гл.ас. И. Димитров

Лекции

246 к.з

23.11. (събота), 9:00-10:30

Обучение по информационни технологии в начален етап
Доц. Стефка Анева

ИЗПИТ

431 к.з.

23.11. (събота), 10:30-18:00

Избираема дисциплина     
Доц. Г. Стоицов, гл.ас. И. Димитров

Лекции

246 к.з

24.11. (неделя), 09:00-16:00

Избираема дисциплина
Доц. Г. Стоицов, гл.ас. И. Димитров

Лекции

246 к.з

Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ