Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Линейна алгебра и аналитична геометрия (доц. д-р Марта Теофилова) |
12.09.2017
|
09:00
|
2 аула
|
Въведение в компютърните науки (проф. дн Георги Тотков) |
19.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
Увод в информационните технологии (доц. д-р Евгения Ангелова) |
14.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Информационни технологии в математиката (доц. д-р Анна Малинова) |
11.09.2017
|
09:00
|
547 к.з.
|
Програмиране (гл. ас. д-р Мариана Крушкова) |
20.09.2017
|
09:00
|
532 к.з.
|
Право и правни информационни системи (доц. Христо Паунов) |
21.09.2017
|
09:00
|
433 к.з.
|
Английски език (доц. д-р Иван Шотлеков) |
22.09.2017
|
14:00
|
433 к.з. 434 к.з.
|
Приложна математика (доц. д-р Христина Кулина) |
20.09.2017
|
14:00
|
146 к.з.
|
Обектно-ориентирано програмиране (доц. д-р Николай Павлов) |
13.09.2017
|
09:00
|
146 к.з.
|
Банково дело и банкови информационни системи (хон. ас. д-р Иван Гешев) |
14.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Графика и презентации (гл. ас. д-р Александър Пенев) |
18.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
II курс |
Финансова математика (гл. ас. Милена Петкова) |
16.09.2017
|
12:00
|
434 к.з.
|
Право и правни информационни системи (доц. Христо Паунов) |
21.09.2017
|
09:00
|
433 к.з.
|
Програмиране чрез .NET (доц. д-р Николай Павлов) |
13.09.2017
|
09:00
|
146 к.з.
|
Застрахователна математика (проф. д-р Николай Кюркчиев) |
22.09.2017
|
10:00
|
531 к.з.
|
Счетоводство и счетоводни инф. системи (проф. д-р Асен Рахнев) |
14.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Програмиране в Интернет с PHP и MySQL (доц. д-р Емил Хаджиколев) |
08.09.2017
|
14:00
|
547 к.з.
|
Иконометрия (доц. д-р Анна Малинова) |
11.09.2017
|
09:00
|
547 к.з.
|
Бази от данни (гл. ас. д-р Георги Чолаков) |
15.09.2017
|
14:00
|
346 к.з.
|
Информационни технологии в Интернет (гл. ас. д-р Никола Вълчанов) |
12.09.2017
|
14:00
|
346 к.з.
|
III курс |
Програмиране на Java (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. д-р Иван Димитров) |
18.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Софтуерни технологии (доц. д-р Ася Стоянова) |
19.09.2017
|
09:00
|
146 к.з.
|
Компютърни мрежи и комуникации (доц. д-р Иван Ганчев) |
14.09.2017
|
09:00
|
346 к.з.
|
Въведение в облачните технологии (доц. д-р Станка Хаджиколева) |
09.09.2017
|
14:00
|
547 к.з.
|
Моделиране и управление на бизнес процеси (доц. д-р Елена Сомова) |
21.09.2017
|
14:00
|
146 к.з.
|
Инвестиции и инвестиционни техники (проф. д-р Андрей Захариев) |
19.09.2017
|
14:00
|
446 к.з.
|
Уеб-дизайн (гл. ас. д-р Тодорка Глушкова) |
11.09.2017
|
09:00
|
547 к.з.
|
IV курс |
Застраховане и застрахователни ИС (проф. д-р Антон Илиев) |
12.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
Електронна търговия (доц. д-р Анна Малинова) |
11.09.2017
|
09:00
|
547 к.з.
|
Оптимизационни модели в икономиката (доц. д-р Христина Кулина) |
20.09.2017
|
14:00
|
146 к.з.
|
Борсова и извънборсова търговия (гл. ас. д-р Милена Петкова) |
16.09.2017
|
12:00
|
422 ауд.
|
Анализ на инвестиционни проекти (проф. д-р Андрей Захариев) |
19.09.2017
|
14:00
|
446 к.з.
|
Бизнес английски език с ИТ (доц. д-р Иван Шотлеков) |
22.09.2017
|
14:00
|
433 к.з. 434 к.з.
|
Бизнес информационни системи (гл. ас. д-р Кремена Стефанова) |
11.09.2017
|
09:00
|
547 к.з.
|
Издателски системи (доц. д-р Ангел Голев) |
21.09.2017
|
09:00
|
534 к.з.
|