Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Обучение Допълнителни квалификации Учебни разписания Учител по математика - есенен триместър    English
Факултет по математика и информатика - Учител по математика - есенен триместър

Последна актуализация: 12.12.2018

ФАКУЛТЕТ ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА
Специалност - Квалификация "Учител по математика"
      Уч. 2018/19 г.   есенен(А) триместър

 

Дата, час

Дисциплина, преподавател

Вид

Зала

20.10. (събота)

-

-

-

21.10. (неделя)

-

-

-

27.10. (събота)
 9:00-16:00

Психология

Лекции

232 с.з.

28.10. (неделя)
 9:00-16:00

Психология

Лекции

232 с.з

3.11. (събота)

-

-

-

4.11. (неделя)

-

-

-

10.11. (събота)
9:00-17:00

Училищен курс по анализ
Проф. д.п.н Васил Милушев

Лекции

232 с.з

11. (неделя)
9:00-16:00

Училищен курс по анализ
Проф. д.п.н Васил Милушев

Лекции+Упр.

232 с.з

17.11. (събота)
9:00-13:00

Училищен курс по анализ
Проф. д.п.н Васил Милушев

Упражнения

232 с.з

18.11. (неделя)
 9:00-12:00

Училищен курс по анализ
Проф. д.п.н Васил Милушев

ИЗПИТ

232 с.з

24.11. (събота)
9:00-17:00

Задължително-избираема дисциплина от група А
Доц. д-р Румяна Маврова

Лекции

231 с.з

25.11. (неделя)
9:00-16:00

Задължително-избираема дисциплина от група А
Доц. д-р Румяна Маврова

Упражнения

231 с.з

01.12. (събота)  ------------ ------------  
02.12. (неделя) ------------ ------------  

08.12. (събота)
09:00-17:00

Информационни и комуникацион-
ни технологии в обучението и работа в дигитална среда
доц. д-р Е. Ангелова

Лекции

  547 к.з.

09.12. (неделя)
9:00-16:00

Приобщаващо образование
Проф. Дора Левтерова

Лекции

422 ауд. 

15.12. (събота)
09:00-16:00

Информационни и комуникацион-
ни технологии в обучението и работа в дигитална среда
доц. д-р Е. Ангелова     

Лабораторни
занятия

  432 к.з.

16.12. (неделя)
09:00-12:00

Информационни и комуникацион-
ни технологии в обучението и работа в дигитална среда 
доц. д-р Е. Ангелова  
ИЗПИТ 541 к.з.

22.12. (събота)
9:00-17:00

Задължително-избираема дисциплина от група Б
Проф. д-р Пенка Рангелова

Лекции

232 с.з.

23.12. (неделя)
9:00-16:00

Задължително-избираема дисциплина от група Б
Проф. д-р Пенка Рангелова

Упражнения

232 с.з. 

5.01. (събота)
09:00-12:00

Приобщаващо образование
Проф. Дора Левтерова

ИЗПИТ

232 с.з

06.01. (неделя)
9:00-12:00

Психология

ИЗПИТ

232 с.з

 

Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ