6.01.2018 (събота) 9:00-18:00
|
Училищен курс по алгебра Доц. д-р Марта Теофилова
|
Лекции
|
232 с. з.
|
7.01.2018 (неделя) 9:00-14:00
|
Училищен курс по алгебра Доц. д-р Марта Теофилова
|
Лекции+Упр. |
232 с. з. |
13.01.2018 (събота) 9:00-17:00
|
Училищен курс по алгебра Доц. д-р Марта Теофилова
|
Упражнения
|
232 с. з. |
14.01.2018 (неделя) 9:00-17:00
|
Училищен курс по геометрия Проф. д-р Пенка Рангелова
|
Лекции |
232 с. з. |
20.01.2018 (събота) 9:00-18:00
|
Училищен курс по геометрия Проф. д-р Пенка Рангелова
|
Лекции+Упр. |
232 с. з. |
21.01.2018 (неделя) 9:00-14:00
|
Училищен курс по геометрия Проф. д-р Пенка Рангелова
|
Упражнения |
232 с. з. |
27.01.2018 (събота) 9:00-17:00
|
Задължително-избираема дисциплина от група Б
|
Методи и методика за съставяне на матем. задачи
|
Проф. д.п.н Васил Милушев |
Лекции |
231 с. з. |
28.01.2018 (неделя) 9:00-14:00
|
Задължително-избираема дисциплина от група Б
|
Методи и методика за съставяне на матем. задачи
|
Проф. д.п.н Васил Милушев |
Лекции |
231 с. з. |
3.02.2018 (събота) 9:00-18:00
|
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова
|
Лекции |
232 с. з. |
4.02.2018 (неделя) 9:00-18:00
|
Хоспитиране Доц. д-р Добринка Бойкина
|
Упражнения |
434 к. з. |
10.02.2018 (събота) 9:00-18:00
|
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова
|
Лекции
|
232 с. з. |
11.02.2018 (неделя) 9:00-18:00
|
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова
|
Лекции
|
232 с. з. |
17.02.2018 (събота) 9:00-17:00
|
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова
|
Упражнения
|
232 с. з. |
18.02.2018 (неделя) 9:00-14:00
14:30-17:30 |
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова
Хоспитиране Доц. д-р Добринка Бойкина
|
Упражнения
Упражнения |
232 с. з.
434 к. з. |
24.02.2018 (събота) 9:00-18:00
|
Педагогика
|
Лекции |
232 с. з. |
25.02.2018 (неделя) 9:00-18:00
|
Педагогика
|
Лекции |
232 с. з. |
3.03.2018 (събота)
|
-
|
- |
232 с. з. |
4.03.2018 (неделя) 9:00-18:00
|
Педагогика
|
Лекции |
232 с. з. |
10.03.2018 (събота) 9:00-17:00
|
Задължително-избираема дисциплина от група А
Извънкласната работа по математика
|
Проф. д-р Пенка Рангелова
|
|
Лекции
|
232 с. з. |
11.03.2018 (неделя) 9:00-14:00
|
Задължително-избираема дисциплина от група А
|
Извънкласната работа по математика
Проф. д-р Пенка Рангелова
|
|
Лекции |
232 с. з. |
17.03.2018 (събота) 9:00-12:00
|
Училищен курс по алгебра Доц. д-р Марта Теофилова
|
ИЗПИТ |
232 с. з. |
18.03.2018 (неделя) 9:00-12:00
13:00-15:00 |
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова
Хоспитиране Доц. д-р Добринка Бойкина
|
ИЗПИТ
Упражнения
|
232 с. з. |
24.03.2018 (събота) 9:00-12:00
|
Училищен курс по геометрия Проф. д-р Пенка Рангелова
|
ИЗПИТ |
232 с. з. |
25.03.2018 (неделя) 9:00-12:00
|
|
ИЗПИТ |
232 с. з. |