Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Линейна алгебра и аналитична геометрия (доц. д-р Добринка Грибачева) |
13.09.2017
|
09:00
|
603 с.з.
|
Увод в програмирането (проф. д-р Христо Крушков) |
20.09.2017
|
09:00
|
532 к.з.
|
Увод в информационните технологии (доц. д-р Евгения Ангелова) |
14.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Основи на графичния дизайн (проф. д-р Бисер Дамянов) |
18.09.2017
|
09:00
|
433 к.з.
|
Създаване на ГПИ (C#) (доц. д-р Тодорка Терзиева) |
15.09.2017
|
09:00
|
346 к.з.
|
Софтуерни системи по математика (доц. д-р Христина Кулина) |
20.09.2017
|
14:00
|
146 к.з.
|
Английски език (доц. д-р Иван Шотлеков) |
22.09.2017
|
14:00
|
433 к.з. 434 к.з.
|
Обектно ориентирано програмиране (C#) (гл. ас. д-р Никола Вълчанов) |
12.09.2017
|
14:00
|
346 к.з.
|
Уеб дизайн (доц. д-р Тодорка Терзиева) |
15.09.2017
|
09:00
|
346 к.з.
|
Увод в уеб програмирането (доц. д-р Тодорка Терзиева) |
15.09.2017
|
09:00
|
346 к.з.
|
II курс |
Събитийно програмиране (гл. ас. д-р Никола Вълчанов) |
12.09.2017
|
14:00
|
346 к.з.
|
Бази от данни (проф. д-р Станимир Стоянов) |
15.09.2017
|
14:00
|
346 к.з.
|
Приложна математика 1 (гл. ас. Слав Чолаков) |
14.09.2017
|
09:00
|
603 с.з.
|
Софтуерни технологии 1 (доц. д-р Ася Стоянова) |
19.09.2017
|
09:00
|
146 к.з.
|
Геометричен дизайн (доц. д-р Марта Теофилова) |
12.09.2017
|
09:00
|
2 аула
|
Администриране на динамични уеб системи (гл. ас. д-р Кремена Стефанова) |
11.09.2017
|
09:00
|
547 к.з.
|
Програмиране на Java (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. д-р Владимир Вълканов) |
18.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Програмиране в Интернет с PHP и MySQL (доц. д-р Станка Хаджиколева) |
08.09.2017
|
14:00
|
547 к.з.
|
Обработка на цифрови изображения (доц. д-р Ангел Голев) |
21.09.2017
|
09:00
|
534 к.з.
|
III курс |
Издателски системи (доц. д-р Ангел Голев) |
21.09.2017
|
09:00
|
534 к.з.
|
Създаване на видео и анимации (гл. ас. д-р Александър Пенев) |
18.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
Създаване и обработка на векторни изображения (проф. д-р Христо Крушков) |
09.09.2017
|
10:00
|
531 к.з.
|
Софтуерни технологии 2 (доц. д-р Станка Хаджиколева) |
09.09.2017
|
14:00
|
547 к.з.
|
Компютърни мрежи и комуникации (доц. д-р Иван Ганчев) |
14.09.2017
|
09:00
|
346 к.з.
|
Дизайн на приложения за мобилни устройства (доц. д-р Николай Касъклиев) |
11.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
Програмиране на приложения за мобилни устройства (доц. д-р Николай Касъклиев) |
11.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
IV курс |
Приложна математика 2 (проф. дн Снежана Гочева) |
14.09.2017
|
14:00
|
546 к.з. 533 к.з.
|
Електронна търговия (доц. д-р Анна Малинова) |
11.09.2017
|
09:00
|
547 к.з.
|
Дизайн на 3D модели (гл. ас. д-р Александър Пенев) |
18.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
Бизнес информационни системи (гл. ас. д-р Кремена Стефанова) |
11.09.2017
|
09:00
|
547 к.з.
|
Информационни технологии в интернет (гл. ас. д-р Кремена Стефанова) |
21.09.2017
|
09:00
|
534 к.з.
|
Фреймуърк системи за уеб програмиране (гл. ас. д-р Димитър Благоев) |
15.09.2017
|
10:00
|
532 к.з.
|