Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Линейна алгебра и аналитична геометрия (проф. дн Манчо Манев, гл. ас. д-р Ива Докузова) |
13.09.2017
|
09:00
|
603 с.з.
|
Въведение в компютърните науки (проф. дн Георги Тотков) |
19.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова) |
14.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Програмиране (С++) (доц. д-р Николай Касъклиев) |
11.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
Програмиране на Java (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. д-р Емил Дойчев) |
18.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Английски език (доц. д-р Иван Шотлеков) |
22.09.2017
|
14:00
|
433 к.з. 434 к.з.
|
Математически анализ (доц. д-р Боян Златанов) |
18.09.2017
|
14:00
|
423 ауд
|
Операционни системи (доц. д-р Ангел Голев) |
08.09.2017
|
10:00
|
423 ауд
|
II курс |
Уеб програмиране (доц. д-р Елена Сомова) |
21.09.2017
|
14:00
|
146 к.з.
|
Модели на реални процеси (доц. д-р Неделчо Милев) |
11.09.2017
|
14:00
|
каб. 444
|
Геометрия (проф. дн Манчо Манев) |
13.09.2017
|
09:00
|
603 с.з.
|
Бази от данни (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. д-р Георги Чолаков) |
15.09.2017
|
14:00
|
346 к.з.
|
ООП (Java) (проф. д-р Станимир Стоянов) |
18.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Практикум по ООП и БД (гл. ас. д-р Владимир Вълканов, гл. ас. д-р Иван Димитров) |
18.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Софтуерни технологии (доц. д-р Ася Стоянова-Дойчева, гл. ас. д-р Емил Дойчев) |
19.09.2017
|
09:00
|
146 к.з.
|
Дискретна математика (доц. д-р Христо Кискинов) |
20.09.2017
|
09:00
|
422 ауд
|
Компютърни архитектури (доц. д-р Владимир Шкуртов) |
12.09.2017
|
09:00
|
346 к.з.
|
III курс |
Компютърна графика (доц. д-р Димчо Димов) |
11.09.2017
|
09:00
|
434 к.з. 435 с.з.
|
Алгоритми и структури от данни (доц. д-р Ангел Голев) |
08.09.2017
|
10:00
|
423 ауд
|
Вероятности и приложна статистика (проф. дн Снежана Христова) |
13.09.2017
|
14:00
|
546 к.з.
|
Разпределени приложения (проф. д-р Антон Илиев) |
12.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
Софтуерни технологии (доц. д-р Ася Стоянова) |
19.09.2017
|
09:00
|
146 к.з.
|
Изкуствен интелект (проф. д-р Станимир Стоянов) |
18.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Практикум по софтуерни технологии (гл. ас. д-р В. Вълканов, гл. ас. д-р И. Димитров) |
18.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Компютърни мрежи и комуникации (доц. д-р Иван Ганчев) |
14.09.2017
|
09:00
|
346 к.з.
|
IV курс |
Компютърна лингвистика (проф. дн Георги Тотков) |
19.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
Компютърни числени методи (доц. д-р Дойчин Бояджиев) |
18.09.2017
|
14:00
|
446 к.з.
|
Уеб сървърни езици (доц. д-р Николай Павлов, гл. ас. д-р Димитър Благоев) |
15.09.2017
|
10:00
|
532 к.з.
|
Информационно моделиране (C#) (проф. д-р Антон Илиев) |
12.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
Методи за транслация (доц. д-р Димчо Димов) |
11.09.2017
|
09:00
|
434 к.з. 435 с.з.
|
Осигуряване на качество на софтуера (Q.A.) (гл. ас. д-р Георги Шарков) |
09.09.2017
|
10:00
|
531 к.з.
|
Управление на проекти (проф. дн Георги Тотков) |
19.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|