Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова) |
14.09.2017
|
09:00
|
546 с.з.
|
Програмиране (проф. д-р Христо Крушков) |
20.09.2017
|
09:00
|
532 к.з.
|
Линейна алгебра (доц. д-р Кирил Коликов) |
15.09.2017
|
09:00
|
603 с.з.
|
Математически анализ 1 (доц. д-р Атанаска Георгиева) |
11.09.2017
|
14:00
|
422 ауд
|
Аналитична геометрия (доц. д-р Марта Теофилова) |
12.09.2017
|
09:00
|
2 аула
|
Математически анализ 2 (доц. д-р Атанаска Георгиева) |
11.09.2017
|
14:00
|
422 ауд
|
Обектно-ориентирано програмиране (проф. д-р Христо Крушков) |
20.09.2017
|
09:00
|
532 к.з.
|
Английски език (хон. ас. Димитър Карамитев) |
22.09.2017
|
14:00
|
433 к.з. 434 к.з.
|
II курс |
Алгебра (доц. д-р Кирил Коликов) |
15.09.2017
|
09:00
|
603 с.з.
|
Диференциални уравнения (доц. д-р Теменужка Пенева) |
14.09.2017
|
14:00
|
346 к.з.
|
Алгоритми и структури от данни (доц. д-р Елена Сомова) |
21.09.2017
|
14:00
|
146 к.з.
|
Теория на вероятностите и математическа статистика (доц. д-р Веска Нончева) |
21.09.2017
|
09:00
|
532 к.з.
|
Геометрия (доц. д-р Добринка Грибачева) |
13.09.2017
|
09:00
|
603 с.з.
|
Компютърни архитектури (доц. д-р Владимир Шкуртов) |
12.09.2017
|
09:00
|
346 к.з.
|
Дискретна математика (доц. д-р Христо Кискинов) |
20.09.2017
|
09:00
|
422 ауд
|
Операционни системи (доц. д-р Николай Касъклиев) |
11.09.2017
|
09:00
|
446 к.з.
|
Психология (проф. Веселин Василев, гл. ас. Иван Стоянов) |
18.09.2017
|
09:00
|
232 с.з.
|
III курс |
Информационни технологии в образованието (проф. д-р Коста Гъров) |
21.09.2017
|
10:00
|
232 с.з.
|
Числени методи (доц. д-р Люба Попова) |
18.09.2017
|
09:00
|
534 к.з.
|
Педагогика (гл. ас. Александър Линков) |
13.09.2017
|
9:00
|
232 с.з.
|
Методика на обучението по математика (проф. дн Васил Милушев) |
20.09.2017
|
9:00
|
231 с.з.
|
Бази от данни (доц. д-р Емил Хаджиколев) |
08.09.2017
|
14:00
|
547 к.з.
|
Методи за решаване на математически задачи (проф. д-р Пенка Рангелова) |
15.09.2017
|
10:00
|
233 с.з.
|
Училищен курс по алгебра (проф. д-р Пенка Рангелова) |
15.09.2017
|
10:00
|
233 с.з.
|
Училищен курс по анализ (доц. д-р Атанаска Георгиева) |
11.09.2017
|
14:00
|
422 ауд
|
Комплексен анализ (доц. д-р Иванка Касандрова) |
14.09.2017
|
14:00
|
346 к.з.
|
Методика на обучението по информатика и ИТ (проф. д-р Коста Гъров) |
21.09.2017
|
10:00
|
232 с.з.
|
IV курс |
Компютърна графика и презентации (доц. д-р Димчо Димов) |
11.09.2017
|
09:00
|
434 к.з. 435 с.з.
|
Училищен курс по информатика (проф. д-р Коста Гъров) |
21.09.2017
|
10:00
|
232 с.з.
|
Събитийно програмиране (доц. д-р Владимир Шкуртов) |
19.09.2017
|
09:00
|
532 к.з.
|
Интегриран практикум по информатика (гл. ас. д-р Елена Тодорова) |
14.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|
Училищен курс по геометрия (проф. д-р Пенка Рангелова) |
15.09.2017
|
10:00
|
233 с.з.
|
Училищен курс по информационни технологии (проф . д-р Коста Гъров) |
21.09.2017
|
10:00
|
232 с.з.
|
Аудио-визуални и информационни технологии в обучението (доц. д-р Евгения Ангелова) |
14.09.2017
|
09:00
|
546 к.з.
|