14.10.2023 (събота),9:00-15:45
|
Структури от данни и програмиране доц. д-р Стоян Черешаров
|
лекции
|
533 к.з.
|
15.10.2023 (неделя),9:00-15:00
|
Структури от данни и програмиране доц. д-р Стоян Черешаров
|
лекции
|
533 к.з.
|
21.10.2023 (събота),9:00-17:30
|
Структури от данни и програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
22.10.2023 (неделя),9:00-17:30
|
Структури от данни и програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
04.11.2023 (събота),9:00-17:30
|
Структури от данни и програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
05.11.2023 (неделя),9:00-15:45
|
Обектно-ориентирано програмиране доц. д-р Стоян Черешаров
|
лекции
|
533 к.з.
|
11.11.2023 (събота), 9:00-15:00
|
Обектно-ориентирано програмиране доц. д-р Стоян Черешаров
|
лекции
|
533 к.з.
|
12.11.2023 (неделя),9:00-17:30
|
Обектно-ориентирано програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
18.11.2023 (събота), 9:00-17:30
|
Обектно-ориентирано програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
19.11.2023 (неделя), 9:00-17:30
|
Обектно-ориентирано програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
25.11.2023 (събота), 9:00-15:45
|
Дискретна математика проф. д-р Станимир Стоянов
|
лекции
|
533 к.з.
|
26.11.2023 (неделя), 9:00-15:00
|
Дискретна математика проф. д-р Станимир Стоянов
|
лекции
|
533 к.з.
|
02.12.2023 (събота),9:00-15:45
|
Дискретна математика доц. д-р Владимир Вълканов
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
03.12.2023 (неделя),9:00-15:00
|
Дискретна математика доц. д-р Владимир Вълканов
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
16.12.2023 (събота),9:00-17:30
|
Практикум по уеб програмиране гл. ас. д-р Александър Петров
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
17.12.2023 (неделя),9:00-17:30
|
Практикум по уеб програмиране гл. ас. д-р Александър Петров
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
06.01.2024 (събота),9:00-17:30
|
Практикум по уеб програмиране гл. ас. д-р Александър Петров
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
13.01.2024 (неделя),9:00-15:45
|
Операционни системи проф. д-р Ангел Голев
|
лекции
|
533 к.з.
|
14.01.2024 (събота),9:00-15:00
|
Операционни системи проф. д-р Ангел Голев
|
лекции
|
533 к.з.
|
20.01.2024 (неделя),9:00-15:45
|
Операционни системи ас. Росен Христев
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
21.01.2024 (събота),9:00-15:00
|
Операционни системи ас. Росен Христев
|
лабораторни упражнения
|
533 к.з.
|
27.01.2024 (събота),9:00
|
Структури от данни и програмиране
|
изпит
|
533 к.з. |
28.01.2024 (неделя),9:00
|
Обектно-ориентирано програмиране
|
изпит
|
533 к.з. |
03.02.2024 (събота),9:00
|
Дискретна математика
|
изпит
|
533 к.з. |
04.02.2024 (неделя),9:00
|
Операционни системи
|
изпит
|
534 к.з. |
17.02.2024 (събота),9:00
|
СТДП и ООП
|
поправка
|
533 к.з. |
18.02.2024 (неделя),9:00
|
ДМ и ОС
|
поправка
|
533 к.з. |