Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова)
|
12.09.2019
|
09:00
|
546 к.з.
|
Програмиране (доц. д-р Тодорка Терзиева / гл. ас. д-р Мариана Крушкова)
|
19.09.2019
|
09:00
|
534 к.з.
|
Линейна алгебра (проф. дн Манчо Манев)
|
09.09.2019
|
09:00
|
2 аула
|
Математически анализ 1 (доц. д-р Атанаска Георгиева)
|
17.09.2019
|
14:00
|
435 с.з
|
Аналитична геометрия (проф. дн Манчо Манев)
|
13.09.2019
|
09:00
|
233 с.з.
|
Въведение в Уеб програмиранетo (доц. д-р Тодорка Терзиева)
|
11.09.2019
|
10:00
|
546 к.з.
|
Математически анализ 2 (доц. д-р Атанаска Георгиева)
|
17.09.2019
|
14:00
|
435 с.з
|
Обектно-ориентирано програмиране (доц. д-р Тодорка Терзиева / гл. ас. д-р Мариана Крушкова)
|
19.09.2019
|
09:00
|
534 к.з.
|
Английски език (хон. ас. Анастасия Паланова)
|
10.09.2019
|
14:00
|
346 к.з.
|
II курс |
Алгебра (гл. ас. д-р Йордан Епитропов)
|
10.09.2019
|
09:00
|
233 с.з.
|
Диференциални уравнения (проф. д-р Андрей Захариев)
|
18.09.2019
|
14:00
|
431 к.з.
|
Алгоритми и структури от данни (доц. д-р Елена Сомова)
|
16.09.2019
|
09:00
|
446 к.з.
|
Геометрия (гл. ас. д-р Ива Докузова)
|
18.09.2019
|
09:00
|
424 ауд.
|
Теория на вероятностите и математическа статистика (гл. ас. д-р Петър Копанов)
|
17.09.2019
|
09:00
|
447 к.з.
|
Увод в образователния мениджмънт (доц. д-р Ивайло Старибратов)
|
13.09.2019
|
09:00
|
531 к.з.
|
Дискретна математика (доц. д-р Христо Кискинов)
|
19.09.2019
|
14:00
|
2 аула
|
Операционни системи (доц. д-р Николай Касъклиев)
|
11.09.2019
|
09:00
|
146 к.з.
|
Психология (проф. дн Веселин Василев / гл. ас. Иван Стоянов)
|
20.09.2019
|
09:00
|
441 с.з.
|
Уеб дизайн (доц. д-р Тодорка Глушкова)
|
12.09.2019
|
10:00
|
531 к.з.
|
III курс |
Числени методи (проф. дн Снежана Гочева)
|
16.09.2019
|
14:00
|
246 к.з.
|
Информационни технологии в образованието (проф. д-р Коста Гъров)
|
19.09.2019
|
10:00
|
531 к.з.
|
Педагогика (гл. ас. Александър Линков)
|
18.09.2019
|
14:00
|
232 с.з.
|
Финансов мениджмънт в училище (доц. д-р Ивайло Старибратов)
|
13.09.2019
|
09:00
|
531 к.з.
|
Бази от данни (доц. д-р Станка Хаджиколева)
|
17.09.2019
|
09:00
|
346 к.з.
|
Методика на обучението по математика (доц д-р Добринка Бойкина)
|
20.09.2019
|
10:00
|
233 с.з.
|
Училищен курс по алгебра (проф. д-р Пенка Рангелова)
|
11.09.2019
|
10:00
|
233 с.з.
|
Училищен курс по анализ (доц. д-р Атанаска Георгиева)
|
17.09.2019
|
14:00
|
435 с.з
|
Методика на обучението по информатика и информационни технологии (проф. д-р Коста Гъров)
|
19.09.2019
|
10:00
|
531 к.з.
|
Управление на човешките ресурси в училище (доц. д-р Ивайло Старибратов)
|
13.09.2019
|
09:00
|
531 к.з.
|
Планиране и оптимизиране на училищния процес (доц. д-р Стефка Анева)
|
19.09.2019
|
10:00
|
531 к.з.
|
IV курс |
Компютърна графика и презентации (доц. д-р Димчо Димов)
|
10.09.2019
|
09:00
|
434 к.з. 435 с.з.
|
Училищен курс по информатика (проф. д-р Коста Гъров)
|
19.09.2019
|
10:00
|
531 к.з.
|
Електронно училище (доц. д-р Ивайло Старибратов)
|
13.09.2019
|
09:00
|
531 к.з.
|
Управление на проекти и участие в образователни програми (доц. д-р Ивайло Старибратов)
|
13.09.2019
|
09:00
|
531 к.з.
|
Интегриран практикум по информатика (доц. д-р Стефка Анева)
|
19.09.2019
|
10:00
|
531 к.з.
|
Хоспитиране (доц. д-р Добринка Бойкина)
|
20.09.2019
|
09:00
|
233 с.з.
|
Училищен курс по геометрия (проф. д-р Пенка Рангелова)
|
11.09.2019
|
10:00
|
233 с.з.
|
Аудио-визуални и информационни технологии в обучението (доц. д-р Евгения Ангелова)
|
12.09.2019
|
09:00
|
546 к.з.
|
Училищен курс по ИТ (проф. д-р Коста Гъров)
|
19.09.2019
|
10:00
|
531 к.з.
|