Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова)
|
12.09.2019
|
09:00
|
546 к.з.
|
Програмиране (доц. д-р Николай Касъклиев)
|
11.09.2019
|
09:00
|
146 к.з.
|
Линейна алгебра (доц. д-р Марта Теофилова)
|
09.09.2019
|
09:00
|
2 аула
|
Математически анализ 1 (проф. дн Петко Пройнов)
|
20.09.2019
|
09:00
|
422 ауд.
|
Аналитична геометрия (доц. д-р Марта Теофилова)
|
09.09.2019
|
09:00
|
2 аула
|
Софтуерни системи по математика (проф. дн Снежана Христова / гл. ас. д-р Петър Копанов)
|
17.09.2019
|
09:00
|
447 к.з.
|
Обектно-ориентирано програмиране (доц. д-р Елена Сомова)
|
16.09.2019
|
09:00
|
446 к.з.
|
Английски език (доц. д-р Иван Шотлеков)
|
10.09.2019
|
14:00
|
346 к.з.
|
II курс |
Дискретна математика в бизнеса (доц. д-р Христо Кискинов)
|
19.09.2019
|
14:00
|
2 аула
|
Математически анализ 2 (проф. дн Петко Пройнов)
|
20.09.2019
|
09:00
|
422 ауд.
|
Финансова математика (проф. д-р Андрей Захариев)
|
18.09.2019
|
14:00
|
431 к.з.
|
Застрахователна математика (проф. д-р Николай Кюркчиев)
|
10.09.2019
|
10:00
|
447 к.з.
|
Диференциални уравнения (проф. дн Петко Пройнов)
|
20.09.2019
|
09:00
|
422 ауд.
|
Бази от данни (доц. д-р Станка Хаджиколева)
|
17.09.2019
|
09:00
|
346 к.з.
|
Теория на вероятностите (проф. дн Снежана Христова)
|
05.09.2019
|
10:00
|
446 к.з.
|
Иконометрия (проф. дн Снежана Гочева)
|
16.09.2019
|
14:00
|
246 к.з.
|
Математически основи на микроикономиката (гл. ас. д-р Асен Христов)
|
15.09.2019
|
14:00
|
422 ауд.
|
III курс |
Математически основи на макроикономиката (гл. ас. д-р Асен Христов)
|
15.09.2019
|
14:00
|
422 ауд.
|
Математическа статистика (гл. ас. д-р Петър Копанов)
|
17.09.2019
|
09:00
|
447 к.з.
|
Маркетингови изследвания (гл. ас. д-р Десислава Войникова)
|
18.09.2019
|
09:00
|
536 к.з.
|
Теория на игрите и икономическото поведение (проф. дн Снежана Христова)
|
05.09.2019
|
10:00
|
446 к.з.
|
Статистически софтуер (гл. ас. д-р Петър Копанов)
|
17.09.2019
|
09:00
|
447 к.з.
|
Оптимизационни модели в икономиката (доц. д-р Дойчин Бояджиев)
|
20.09.2019
|
14:00
|
447 к.з.
|
Изчислителна математика 1 (гл. ас. д-р Павлина Атанасова)
|
19.09.2019
|
09:00
|
533 к.з.
|
Теория на графите в мениджмънта (проф. дн Манчо Манев)
|
09.09.2019
|
09:00
|
2 аула
|
Инвестиции и инвестиционни техники (проф. д-р Андрей Захариев)
|
18.09.2019
|
14:00
|
431 к.з.
|
IV курс |
Статистически методи за вземане на решения (гл.ас.д-р Петър Копанов)
|
17.09.2019
|
09:00
|
447 к.з.
|
Изчислителна математика 2 (гл. ас. д-р Павлина Атанасова)
|
19.09.2019
|
09:00
|
533 к.з.
|
Бизнес английски език (хон.ас. Атастасия Паланова)
|
10.09.2019
|
14:00
|
346 к.з.
|
Борсова и извънборсова търговия (гл. ас. д-р Милена Петкова)
|
11.09.2019
|
09:00
|
547 к.з.
|
Анализ на инвестиционни проекти (проф. д-р Андрей Захариев)
|
18.09.2019
|
14:00
|
431 к.з.
|
Математически методи в логистиката (проф. дн Манчо Манев / гл. ас. д-р Асен Христов)
|
15.09.2019
|
14:00
|
422 ауд.
|