12.10. (събота), 9:00-18:00
|
Компютърни системи, мрежи и комуникации Доц.. Г. Стоицов
|
Лекции
|
246 к.з.
|
13.10. (неделя), 9:00-18:00
|
Компютърни системи, мрежи и комуникации Доц. Г. Стоицов, гл. ас. И. Димитров
|
Лабораторни занятия
|
246 к.з.
|
19.10. (събота), 9:00-18:00
|
Графика и анимация в началното училище Гл. ас. д-р Иван Димитров
|
Лекции
|
246 к.з .
|
20.10. (неделя), 9:00-18:00
|
Обучение по информационни технологии в началното училище Доц. Стефка Анева
|
Лекции
|
246 к.з
|
26.10. (събота), 9:00-18:00
|
Обучение по информационни технологии в началното училище Доц. Стефка Анева
|
Лекции
|
246 к.з
|
02.11. (събота), 9:00-10:30
|
Компютърни системи, мрежи и комуникации Доц. Г. Стоицов, гл. ас. И. Димитров
|
ИЗПИТ
|
246 к.з.
|
02.11. (събота), 11:00-18:00
|
Графика и анимация в началното училище Гл. ас. Иван Димитров
|
Лабораторни занятия
|
246 к.з.
|
03.11. (неделя), 9:00-18:00
|
Графика и анимация в началното училище Гл. ас. Иван Димитров
|
Лабораторни занятия
|
246 к.з.
|
09.11. (събота), 9:00-18:00
|
Обучение по информационни технологии в началното училище Доц. Стефка Анева
|
Лабораторни занятия
|
246 к.з
|
10.11. (неделя), 9:00-17:00
|
Информационни и комуникацион- ни технологии в обучението и работа в дигитална среда доц. Е. Ангелова
|
Лекции
|
246 к. з.
|
16.11. (събота), 09:00-17:00
|
Информационни и комуникацион- ни технологии в обучението и работа в дигитална среда доц. Е. Ангелова
|
Лекции и лабораторни занятия
|
246 к. з.
|
17.11. (неделя), 9:00-10:30
|
Графика и анимация в началното училище Гл. ас. Иван Димитров
|
ИЗПИТ
|
246 к.з.
|
17.11. (неделя), 11:00-18:00
|
Избираема дисциплина Доц. Г. Стоицов, гл.ас. И. Димитров
|
Лекции
|
246 к.з.
|
23.11. (събота), 9:00-10:30
|
Обучение по информационни технологии в начален етап Доц. Стефка Анева
|
ИЗПИТ
|
246 к.з.
|
23.11. (събота), 10:30-18:00
|
Избираема дисциплина Доц. Г. Стоицов, гл.ас. И. Димитров
|
Лекции
|
246 к.з.
|
24.11. (неделя), 09:00-16:00
|
Избираема дисциплина Доц. Г. Стоицов, гл.ас. И. Димитров
|
Лекции
|
246 к.з.
|