Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова) |
10.09.2018 |
09:00 |
546 к.з. |
Програмиране (доц. д-р Николай Касъклиев) |
14.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Линейна алгебра (доц. д-р Кирил Коликов) |
21.09.2018 |
09:00 |
233 с.з. |
Математически анализ 1 (проф. дн Петко Пройнов) |
12.09.2018 |
09:00 |
423 ауд. |
Аналитична геометрия (доц. д-р Марта Теофилова) |
18.09.2018 |
13:30 |
423 ауд. |
Софтуерни системи по математика (гл. ас. д-р Петър Копанов) |
17.09.2018 |
09:00 |
534 к.з. |
ООП (доц. д-р Елена Сомова) |
18.09.2018 |
09:00 |
346 к.з. |
Английски език (доц. д-р Иван Шотлеков) |
23.09.2018 |
14:00 |
246 к.з. |
II курс |
Дискретна математика в бизнеса (доц. д-р Христо Кискинов) |
10.09.2018 |
09:00 |
422 ауд. |
Математически анализ 2 (проф. дн Петко Пройнов) |
12.09.2018 |
09:00 |
423 ауд. |
Финансова математика (проф. д-р Андрей Захариев) |
21.09.2018 |
14:00 |
246 к.з. |
Застрахователна математика (проф. д-р Николай Кюркчиев) |
21.09.2018 |
10:00 |
433 к.з. |
Диференциални уравнения (проф. дн Петко Пройнов) |
12.09.2018 |
09:00 |
423 ауд. |
Бази от данни (доц. д-р Емил Хаджиколев) |
19.09.2018 |
09:00 |
246 к.з. |
Теория на вероятностите (проф. дн Снежана Христова) |
18.09.2018 |
14:00 |
446 к.з. |
Иконометрия (проф. дн Снежана Гочева) |
13.09.2018 |
09:00 |
547 к.з. |
Математически основи на микроикономиката (гл. ас. д-р Асен Христов) |
11.09.2018 |
09:00 |
2 аула |
III курс |
Математически основи на макроикономиката (гл. ас. д-р Асен Христов) |
11.09.2018 |
09:00 |
2 аула |
Математическа статистика (доц. д-р Веска Нончева) |
20.09.2018 |
14:00 |
534 к.з. |
Маркетингови изследвания (проф. дн Снежана Гочева / гл. ас. д-р Десислава Войникова) |
13.09.2018 |
09:00 |
547 к.з. |
Теория на игрите и икономическото поведение (проф. дн Снежана Христова) |
18.09.2018 |
14:00 |
446 к.з. |
Статистически софтуер (доц. д-р Веска Нончева) |
20.09.2018 |
14:00 |
534 к.з. |
Оптимизационни модели в икономиката (гл. ас. д-р Петър Копанов) |
17.09.2018 |
09:00 |
534 к.з. |
Изчислителна математика (проф. дн Снежана Гочева) |
13.09.2018 |
09:00 |
547 к.з. |
Теория на графите в мениджмънта (проф. дн Манчо Манев) |
11.09.2018 |
09:00 |
2 аула |
Инвестиции и инвестиционни техники (гл. ас. д-р Стоян Златев) |
21.09.2018 |
14:00 |
246 к.з. |
IV курс |
Статистически методи за вземане на решения (доц. д-р Веска Нончева) |
20.09.2018 |
14:00 |
534 к.з. |
Изчислителна математика 2 (гл. ас. д-р Павлина Атанасова) |
19.09.2018 |
09:00 |
533 к.з. |
Бизнес английски език (доц. д-р Иван Шотлеков) |
23.09.2018 |
14:00 |
246 к.з. |
Борсова и извънборсова търговия (гл. ас. д-р Милена Петкова) |
21.09.2018 |
14:00 |
246 к.з. |
Анализ на инвестиционни проекти (проф. д-р Андрей Захариев) |
21.09.2018 |
14:00 |
246 к.з. |
Математически методи в логистиката (проф. дн Манчо Манев / гл. ас. д-р Асен Христов) |
12.09.2018 |
09:00 |
603 с.з. |