I курс |
Линейна алгебра (проф. д-р Димитър Мекеров)
|
09.09.2015
|
9:00
|
2 аула
|
Програмиране (доц. д-р Христо Крушков)
|
03.09.2015
|
9:00
|
546 к.з.
|
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова)
|
04.09.2015
|
9:00
|
547 к.з.
|
Математически анализ 1 (доц. д-р Атанаска Георгиева)
|
07.09.2015
|
13:00
|
547 к.з.
|
Аналитична геометрия (доц. д-р Марта Теофилова)
|
09.09.2015
|
9:00
|
2 аула
|
Английски език (ас.Кирина Бойкова)
|
24.09.2015
|
9:00
|
каб. 341
|
Математически анализ 2 (доц. д-р Атанаска Георгиева)
|
07.09.2015
|
13:00
|
547 к.з.
|
Обектно-ориентирано програмиране (доц. д-р Христо Крушков)
|
03.09.2015
|
9:00
|
546 к.з.
|
II курс |
Алгебра (доц.д-р К. Коликов )
|
11.09.2015
|
9:00
|
231 с.з.
|
Диференциални уравнения (доц. д-р Недялка Казакова)
|
17.09.2015
|
9:00
|
435 с.з.
|
Алгоритми и структури от данни (доц. д-р Елена Сомова, гл.ас. К. Иванов)
|
09.09.2015
|
13:00
|
532 к.з.
|
Геометрия (доц д-р Добринка Грибачева, гл. ас. д-р Ива Докузова )
|
09.09.2015
|
9:00
|
2 аула
|
Теория на вероятностите и математическа статистика (доц. д-р Веска Нончева)
|
14.09.2015
|
9:00
|
546 к.з .
|
Компютърни архитектури (доц. д-р Владимир Шкуртов)
|
10.09.2015
|
10:00
|
424 ауд.
|
Психология (проф. Веселин Василев, ас. Иван Стоянов)
|
17.09.2015
|
13:00
|
231 с. з.
|
Дискретна математика (проф. д-р Степан Костадинов)
|
04.09.2015
|
9:00
|
2 аула
|
Операционни системи (доц. д-р Елена Сомова, гл.ас. Н. Касъклиев)
|
04.09.2015
|
13:00
|
531 к.з.
|
Спорт
|
25.09.2015
|
9:00
|
зала Академик
|
III курс |
Информационни технологии в образованието (проф. д-р Коста Гъров)
|
17.09.2015
|
10:00
|
232 с.з.
|
Числени методи (доц. д-р Дойчин Бояджиев)
|
15.09.2015
|
9:00
|
446 к.з.
|
Педагогика (проф. Галин Цоков, гл. ас. Александър Линков)
|
11.09.2015
|
9:00
|
232 с.з.
|
Методика на обуч. по математика (проф. дпн Васил Милушев)
|
14.09.2015
|
9:00
|
232 с.з.
|
Бази от данни (доц. д-р Елена Сомова, гл.ас. С Хаджиколева)
|
02.09.2015
|
9:00
|
547 к.з.
|
Комплексен анализ (доц. д-р Неделчо Милев)
|
15.09.2015
|
13:00
|
435 с.з.
|
Училищен курс п алгебра (проф. д-р Пенка Рангелова)
|
09.09.2015
|
9:00
|
2 аула
|
Училищен курс по анализ (доц.. д-р Атанаска Георгиева)
|
07.09.2015
|
13:00
|
547 к.з.
|
Методи за решаване на математически задачи (проф. д-р Пенка Рангелова)
|
09.09.2015
|
9:00
|
2 аула
|
Методика на обучението по информатика и информационни технологии (проф . д-р Коста Гъров)
|
17.09.2015
|
10:00
|
232 с.з.
|
IV курс |
Компютърна графика и презентации (доц. д-р Димчо Димов)
|
04.09.2015
|
09:00
|
446 к.з.
|
Училищен курс по информатика (проф. д-р Коста Гъров)
|
17.09.2015
|
10:00
|
232 с.з.
|
Събитийно програмиране (доц. д-р Владимир Шкуртов)
|
10.09.2015
|
10:00
|
424 ауд.
|
Училищен курс по геометрия ( проф. д-р Пенка Рангелова)
|
09.09.2015
|
9:00
|
2 аула
|
Училищен курс по информационни технологии (проф . д-р Коста Гъров)
|
17.09.2015
|
10:00
|
232 с.з.
|
Аудио-визуални и информационни технологии в обучението (доц. д-р Евгения Ангелова)
|
03.09.2015
|
9:00
|
547 к.з.
|