I курс |
Линейна алгебра (проф. д-р Димитър Мекеров) |
05.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Програмиране (доц. д-р Христо Крушков) |
08.09.2014 |
09:00 |
547 к.з. |
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова) |
10.09.2014 |
09:00 |
547 к.з. |
Математически анализ 1 (доц. д-р Атанаска Георгиева) |
17.09.2014 |
09:00 |
435 с.з. |
Аналитична геометрия (проф. д-р Димитър Мекеров) |
05.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Английски език ( ас.Кирина Бойкова) |
24.09.2014 |
09:00 |
каб. 341 |
Математически анализ 2 (доц. д-р Атанаска Георгиева) |
17.09.2014 |
09:00 |
435 с.з. |
Обектно-ориентирано програмиране (доц. д-р Христо Крушков) |
08.09.2014 |
09:00 |
547 к.з. |
II курс |
Алгебра (проф. дмн Нако Начев ) |
11.09.2014 |
09:00 |
436 с.з. |
Диференциални уравнения (доц. д-р Недялка Казакова) |
15.09.2014 |
09:00 |
232 с.з. |
Алгоритми и структури от данни (доц. д-р Елена Сомова, гл.ас. К. Иванов) |
10.09.2014 |
1300 |
531 к.з . |
Геометрия (доц д-р Добринка Грибачева, гл. ас. д-р Ива Докузова ) |
05.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Теория на вероятностите и математическа статистика (доц. д-р Веска Нончева) |
10.09.2014 |
09:00 |
536 к.з . |
Компютърни архитектури (доц. д-р Владимир Шкуртов) |
16.09.2014 |
10:00 |
2 аула |
Психология (проф. Веселин Василев, ас. Иван Стоянов) |
17.09.2014 |
09:00 |
231 с. з. |
Дискретна математика (проф. д-р Степан Костадинов) |
04.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Операционни системи (доц. д-р Елена Сомова, гл.ас. Н. Касъклиев) |
03.09.2014 |
09:00 |
531 к.з |
Спорт |
25.09.2014 |
09:00 |
зала Академик |
III курс |
Информационни технологии в образованието (проф. д-р Коста Гъров) |
18.09.2014 |
10:00 |
232 с.з. |
Числени методи (доц. д-р Дойчин Бояджиев) |
10.09.2014 |
1300 |
546 к.з. |
Педагогика (проф. Галин Цоков ас. Александър Линков) |
11.09.2014 |
09:00 |
231 с.з. |
Методика на обуч. по математика (проф. дпн Васил Милушев) |
12.09.2014 |
09:00 |
233 с.з. |
Бази от данни (доц. д-р Елена Сомова, гл.ас. С Хаджиколева) |
16.09.2014 |
09:00 |
531 к.з. |
Комплексен анализ (доц. д-р Неделчо Милев) |
15.09.2014 |
1300 |
435 с.з. |
Училищен курс по алгебра (проф. д-р Пенка Рангелова) |
05.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Училищен курс по анализ (доц.. д-р Атанаска Георгиева) |
17.09.2014 |
09:00 |
435 с.з. |
Методи за решаване на математически задачи (проф. дпн Васил Милушев) |
12.09.2014 |
09:00 |
233 с.з. |
Методика на обучението по информатика и информационни технологии (проф . д-р Коста Гъров) |
18.09.2014 |
10:00 |
232 с.з. |
IV курс |
Компютърна графика и презентации (доц. д-р Димчо Димов) |
04.09.2014 |
1300 |
546 к.з. |
Училищен курс по информатика (проф. д-р Коста Гъров) |
18.09.2014 |
10:00 |
232 с.з. |
Събитийно програмиране (доц. д-р Владимир Шкуртов) |
16.09.2014 |
10:00 |
2 аула |
Училищен курс по геометрия ( проф. д-р Пенка Рангелова) |
05.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Училищен курс по информационни технологии (проф . д-р Коста Гъров) |
18.09.2014 |
10:00 |
232 с.з. |
Аудио-визуални и информационни технологии в обучението (доц. д-р Евгения Ангелова) |
10.09.2014 |
09:00 |
547 к.з. |
Интегриран практикум по информатика (ас. д-р Елена Тодорова) |
10.09.2014 |
09:00 |
547 к. з. |