Учебна дисциплина
|
Дата
|
Час
|
Зала
|
I курс
|
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова)
|
07.09.2016
|
13:00
|
546 к.з.
|
Програмиране (доц. д-р Христо Крушков)
|
15.09.2016
|
09:00
|
531 к.з.
|
Линейна алгебра (доц. д-р Кирил Коликов)
|
14.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|
Математически анализ 1 (доц. д-р Атанаска Георгиева)
|
13.09.2016
|
14:00
|
422 ауд.
|
Аналитична геометрия (проф. д-р Димитър Мекеров)
|
12.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|
Математически анализ 2 (доц. д-р Атанаска Георгиева)
|
13.09.2016
|
14:00
|
422 ауд.
|
Обектно-ориентирано програмиране (доц. д-р Христо Крушков)
|
15.09.2016
|
09:00
|
531 к.з.
|
Английски език (хон. ас. Паланова)
|
16.09.2016
|
09:00
|
532 к.з.
|
II курс
|
Алгебра (доц. д-р Кирил Коликов)
|
14.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|
Диференциални уравнения (доц. д-р Неделчо Милев)
|
19.09.2016
|
14:00
|
436 с.з.
|
Алгоритми и структури от данни (доц. д-р Елена Сомова)
|
13.09.2016
|
09:00
|
546 к.з.
|
Теория на вероятностите и математическа статистика (доц. д-р Веска Нончева)
|
08.09.2016
|
09:00
|
446 к.з.
|
Геометрия (доц. д-р Добринка Грибачева)
|
12.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|
Компютърни архитектури (доц. д-р Владимир Шкуртов)
|
10.09.2016
|
10:00
|
436 с.з.
|
Дискретна математика (доц. д-р Христо Кискинов)
|
21.09.2016
|
09:00
|
424 ауд.
|
Операционни системи (гл. ас. д-р Николай Касъклиев)
|
20.09.2016
|
14:00
|
446 к.з.
|
Психология (проф. Веселин Василев, ас. Иван Стоянов)
|
15.09.2016
|
13:00
|
231 с.з.
|
III курс
|
Информационни технологии в образованието (проф. д-р Коста Гъров)
|
16.09.2016
|
10:00
|
232 с.з.
|
Числени методи (доц. д-р Люба Попова)
|
13.09.2016
|
09:00
|
536 к.з.
|
Педагогика (гл. ас. Александър Линков)
|
09.09.2016
|
9:00
|
232 с.з.
|
Методика на обуч. по математика (проф. дн Васил Милушев)
|
08.09.2016
|
9:00
|
232 с.з.
|
Бази от данни (доц. д-р Емил Хаджиколев)
|
14.09.2016
|
14:00
|
546 к.з.
|
Методи за решаване на математически задачи (проф. д-р Пенка Рангелова)
|
12.09.2016
|
09:00
|
435 с.з.
|
Училищен курс по алгебра (проф. д-р Пенка Рангелова)
|
12.09.2016
|
09:00
|
435 с.з.
|
Училищен курс по анализ (доц. д-р Атанаска Георгиева)
|
13.09.2016
|
14:00
|
422 ауд.
|
Комплексен анализ (доц. д-р Теменужка Пенева)
|
15.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|
Методика на обучението по информатика и ИТ (проф. д-р Коста Гъров)
|
16.09.2016
|
10:00
|
232 с.з.
|
IV курс
|
Компютърна графика и презентации (доц. д-р Димчо Димов)
|
08.09.2016
|
09:00
|
434 к.з. 435 с.з.
|
Училищен курс по информатика (проф. д-р Коста Гъров)
|
16.09.2016
|
10:00
|
232 с.з.
|
Събитийно програмиране (доц. д-р Владимир Шкуртов)
|
10.09.2016
|
10:00
|
436 с.з.
|
Училищен курс по геометрия (проф. д-р Пенка Рангелова)
|
12.09.2016
|
09:00
|
435 с.з.
|
Училищен курс по информационни технологии (проф . д-р Коста Гъров)
|
16.09.2016
|
10:00
|
232 с.з.
|
Аудио-визуални и информационни технологии в обучението (доц. д-р Евгения Ангелова)
|
07.09.2016
|
13:00
|
546 к.з.
|