I курс |
Линейна алгебра и аналитична геометрия (проф. д-р Димитър Мекеров) |
05.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Основи на компютърната информатика (проф. дмн Георги Тотков) |
03.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова) |
10.09.2014 |
09:00 |
547 к.з. |
Програмиране на C# (доц. д-р Елена Сомовa, гл.ас.д-р Николай Касъклиев) |
04.09.2014 |
09:00 |
547 к.з. |
Програмиране на Java (проф. д-р Ст. Стоянов, гл.ас. д-р Е. Дойчев) |
11.09.2014 |
09:00 |
446 к.з. |
Английски език (гл. ас.д-р Иван Шотлеков, гл. ас. Ваня Иванова, ас. К. Бойкова) |
24.09.2014 |
09:00 |
341 каб. |
Математически анализ (доц. д-р Атанаска Георгиева) |
16.09.2014 |
09:00 |
422 ауд. |
Операционни системи (доц. д-р Ангел Голев) |
12.09.2014 |
09:00 |
433 к.з. |
II курс |
Уеб програмиране (доц. д-р Елена Сомова) |
03.09.2014 |
09:00 |
531 к.з |
Информационни технологии (доц. д-р Анна Малинова) |
08.09.2014 |
09:00 |
547 к. з. |
Компютърни архитектури (доц. д-р Владимир Шкуртов) |
16.09.2014 |
1000 |
2 аула |
Геометрия (проф. д-р Манчо Манев) |
05.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Шаблони за проектиране (проф. д-р Ст. Стоянов, гл.ас. д-р Е. Дойчев) |
11.09.2014 |
09:00 |
446 к.з. |
Дискретна математика (проф. д-р Степан Костадинов) |
04.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Операционни системи (доц. д-р Ангел Голев) |
12.09.2014 |
09:00 |
433 к.з. |
Бази от данни (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. Георги Чолаков |
16.09.2014 |
13:00 |
546 к.з. |
Практикум по ООП и БД (гл.ас. Иван Димитров) |
15.09.2014 |
09:00 |
536 к.з. |
Спорт |
25.09.2014 |
09:00 |
зала Академик |
III курс |
Компютърна графика (доц. д-р Димчо Димов) |
04.09.2014 |
13:00 |
546 к.з. |
Бази от данни (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. Георги Чолаков |
16.09.2014 |
13:00 |
546 к.з. |
Програмиране на Java (проф. д-р Ст. Стоянов, гл. ас. Е. Дойчев) |
11.09.2014 |
09:00 |
446 к.з. |
Компютърни числени методи (доц. д-р Люба Попова) |
09.09.2014 |
09:00 |
547 к.з. |
Софтуерни технологии (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас д-р. Ася Стоянова) |
16.09.2014 |
13:00 |
446 к. з. |
Изкуствен интелект (проф. д-р Станимир Стоянов) |
05.09.2014 |
09:00 |
547 к.з. |
Компютърни мрежи и комуникации (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас.д-р Генчо Стоицов) |
08.09.2014 |
09:00 |
446 к.з. |
IV курс |
Компютърна лингвистика (проф. дмн Георги Тотков) |
03.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Разпределени приложения ( проф . д-р Антон Илиев) |
09.09.2014 |
09:00 |
546 к. з. |
Информационно моделиране (проф . д-р Антон Илиев) |
09.09.2014 |
09:00 |
546 к. з. |
Методи за транслация (доц. д-р Димчо Димов) |
08.09.2014 |
09:00 |
546 к. з. |
Управление на проекти (проф. дмн Георги Тотков) |
03.09.2014 |
09:00 |
2 аула |
Практикум по софтуерни технологии (гл.ас. Иван Димитров) |
15.09.2014 |
09:00 |
536 к.з. |