12.10.2019 г. (събота) 9:00-17:00
|
Задължително-избираема дисциплина от група Б „Нестандартни методи в задачите по елементарна математика“ Проф. д-р Пенка Рангелова
|
Лекции
|
232 с. з.
|
13.10.2019 г. (неделя) 9:00-16:00
|
Задължително-избираема дисциплина от група Б „Нестандартни методи в задачите по елементарна математика“ Проф. д-р Пенка Рангелова
|
Упражнения
|
232 с. з.
|
19.10.2019 г. (събота) 13:30-18:00
|
Информационни технологии в управление на образованието Доц. д-р Ивайло Старибратов
|
Лекции
|
433 к.з.
|
20.10.2019 г. (неделя) 9:00-18:00
|
Информационни технологии в управление на образованието Доц. д-р Ивайло Старибратов
|
Упражнения
|
432 к.з.
|
26.10.2019 г. (събота) 9:00-12:00
|
Информационни технологии в управление на образованието Доц. д-р Ивайло Старибратов
|
ИЗПИТ
|
|
27.10.2019 г. (неделя)
|
-
|
|
|
2.11. 2019 г. (събота) 9:00-17:00
|
Информационни и комуникационни технологии в обучението и работа в дигитална среда Доц. д-р Евгения Ангелова
|
Лекции
|
534 к.з.
|
3.11. 2019 г. (неделя) 9:00-17:00
|
Информационни и комуникационни технологии в обучението и работа в дигитална среда Доц. д-р Евгения Ангелова
|
Лаб. занятия
|
534 к.з.
|
9.11. 2019 г. (събота) 11:00-17:00
|
Информационни и комуникационни технологии в обучението и работа в дигитална среда Доц. д-р Евгения Ангелова
|
Лаб. занятия
|
534 к.з.
|
10.11. 2019 г. (неделя) 9:00-16:00
|
Училищен курс по анализ Проф. д.п.н Васил Милушев
|
Лекции
|
232 с. з.
|
16.11. 2019 г. (събота) 9:00-16:00
|
Училищен курс по анализ Проф. д.п.н Васил Милушев
|
Лекции + Упражнения
|
232 с. з.
|
17.11. 2019 г. (неделя) 9:00-14:00
|
Училищен курс по анализ Проф. д.п.н Васил Милушев
|
Упражнения
|
232 с. з.
|
23.11. 2019 г. (събота) 9:00-17:00
|
Психология
|
Лекции
|
232 с. з.
|
24.11. 2019 г. (неделя) 9:00-17:00
|
Психология
|
Лекции
|
232 с. з.
|
30.11. 2019 г. (събота) 9:00-17:00
|
Психология
|
Лекции
|
232 с. з.
|
1.12. 2019 г. (неделя) 9:00-12:00
|
Училищен курс по анализ Проф. д.п.н Васил Милушев
|
ИЗПИТ
|
232 с. з.
|
7.12. 2019 г. (събота) 9:00-16:00
|
Приобщаващо образование Проф. Дора Левтерова
|
Лекции
|
422 ауд.
|
8.12. 2019 г. (неделя) 9:00-12:00
|
Информационни и комуникационни технологии в обучението и работа в дигитална среда Доц. д-р Евгения Ангелова
|
ИЗПИТ
|
534 к.з.
|
14.12. 2019 г. (събота) 9:00-17:00
|
Задължително-избираема дисциплина от група А „Системи уравнения в училище“ Доц. д-р Румяна Маврова
|
Лекции
|
232 с. з.
|
15.12. 2019 г. (неделя) 9:00-16:00
|
Задължително-избираема дисциплина от група А „Системи уравнения в училище“ Доц. д-р Румяна Маврова
|
Упражнения
|
232 с. з.
|
4.01. 2020 г. (събота) 9:00-12:00
|
Психология
|
ИЗПИТ
|
232 с. з.
|
5.01. 2020 г. (неделя) 9:00-12:00
|
Приобщаващо образование Проф. Дора Левтерова
|
ИЗПИТ
|
422 ауд.
|