|
|
Факултет по математика и информатика - ХI секция на Ученическия институт по математика и информатика, Боровец, 10-11.04.2012 г |
|
П Р О Т О К О Л
|
На 10-11.04.2012 г. в Боровец се проведе ХI секция на Ученическия институт по математика и информатика (УчИМИ), организирана от УчИМИ, СМБ, ИМИ на БАН и ФМИ на ПУ.
|
Съгласно регламента за прием във ФМИ при ПУ, на класираните на призови места зрелостници се определят I , II или III награда, за които се признават съответно следните конкурсни оценки при кандидатстване:
|
I награда: Отличен 6 II награда: Отличен 5,80 III награда: Отличен 5,60
|
№
|
ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ
|
Училище
|
Град
|
Оценка за ПУ
|
I награда
|
1.
|
Пролет Бориславова Лазарова
|
II AEГ
|
София
|
6,00
|
2.
|
Станислав Иванов Ангелов
|
ОМГ “А-к К. Попов"
|
Пловдив
|
6,00
|
3.
|
Яница Юлиева Пехова
|
МГ “Баба Тонка”
|
Русе
|
6,00
|
4.
|
Евгени Стоянов Минчев
|
СОУ „Хр. Смирненски”
|
Брезово
|
6,00
|
5.
|
Димитър Кирилов Темелков
|
НПГ „Д. Талев”
|
Гоце Делчев
|
6,00
|
6.
|
Пламен Емилов Минков
|
ПМГ „Акад. И. Гюзелев”
|
Габрово
|
6,00
|
7.
|
Добромир Пламенов Костов
|
ПМГ „Акад. И. Гюзелев”
|
Габрово
|
6,00
|
II награда
|
8.
|
Клара Мохамад Кайралах
|
21 СОУ „Христо Ботев”
|
София
|
5,80
|
9.
|
Ина Адрианова Максимова
|
21 СОУ „Христо Ботев”
|
София
|
5,80
|
10.
|
Мария Пламенова Паскова
|
МГ “Гео Милев”
|
Плевен
|
5,80
|
11.
|
Денислав Иванов Левтеров
|
СОУ „В. Грънчаров”
|
Горна Оряховица
|
5,80
|
12.
|
Петър Станимиров Стоянов
|
СОУ „В. Грънчаров”
|
Горна Оряховица
|
5,80
|
13.
|
Любомир Георгиев Георгиев
|
МГ “Баба Тонка”
|
Русе
|
5,80
|
14.
|
Джунайет Ердалов Велиев
|
МГ “Баба Тонка”
|
Русе
|
5,80
|
15.
|
Калоян Теодоров Любенов
|
МГ “Баба Тонка”
|
Русе
|
5,80
|
16.
|
Светослав Николаев Петков
|
МГ “Баба Тонка”
|
Русе
|
5,80
|
17.
|
Кирил Миленов Бойчев
|
МГ “Баба Тонка”
|
Русе
|
5,80
|
18.
|
Димитър Георгиев Късов
|
НПГ „Д. Талев”
|
Гоце Делчев
|
5,80
|
19.
|
Мурад Шукри Мурат
|
НПГ „Д. Талев”
|
Гоце Делчев
|
5,80
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
© 2009 ФМИ |