Учебна дисциплина
|
Дата
|
Час
|
Зала
|
I курс
|
Линейна алгебра и аналитична геометрия (проф. д-р Димитър Мекеров)
|
12.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|
Въведение в компютърните науки (проф. дн Георги Тотков)
|
02.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова)
|
07.09.2016
|
13:00
|
546 к.з.
|
Програмиране (C++) (гл. ас. д-р Николай Касъклиев)
|
20.09.2016
|
14:00
|
446 к.з.
|
Програмиране на Java (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. д-р Владимир Вълканов)
|
09.09.2016
|
09:00
|
547 к.з.
|
Английски език (доц. д-р Иван Шотлеков)
|
16.09.2016
|
09:00
|
532 к.з.
|
Математически анализ (доц. д-р Теменужка Пенева)
|
15.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|
Операционни системи (доц. д-р Ангел Голев)
|
14.09.2016
|
09:00
|
424 ауд.
|
II курс
|
Уеб програмиране (HTML, CSS, JS) (доц. д-р Елена Сомова)
|
13.09.2016
|
09:00
|
546 к.з.
|
Компютърни архитектури (доц. д-р Владимир Шкуртов)
|
10.09.2016
|
10:00
|
436 с.з.
|
Геометрия (проф. д-р Манчо Манев)
|
12.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|
Шаблони за проектиране (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. д-р Емил Дойчев)
|
09.09.2016
|
09:00
|
547 к.з.
|
Дискретна математика (доц. д-р Христо Кискинов)
|
21.09.2016
|
09:00
|
424 ауд
|
Модели на реални процеси (доц. д-р Недялка Казакова)
|
20.09.2016
|
09:00
|
424 ауд
|
Бази от данни (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. д-р Георги Чолаков)
|
09.09.2016
|
14:00
|
547 к.з.
|
ООП (Java) (проф. д-р Станимир Стоянов)
|
09.09.2016
|
09:00
|
547 к.з.
|
Практикум по ООП и БД (гл. ас. д-р Иван Димитров, гл. ас. д-р Владимир Вълканов)
|
09.09.2016
|
09:00
|
547 к.з.
|
III курс
|
Компютърна графика (доц. д-р Димчо Димов)
|
08.09.2016
|
09:00
|
434 к.з. 435 с.з.
|
Алгоритми и структури от данни (доц. Ангел Голев)
|
14.09.2016
|
09:00
|
424 ауд.
|
Вероятности и приложна статистика (гл. ас. д-р Петър Копанов)
|
01.09.2016
|
09:00
|
546 к.з.
|
Разпределени приложения (проф. д-р Антон Илиев, гл. ас. д-р Димитър Благоев)
|
13.09.2016
|
14:00
|
446 к.з.
|
Софтуерни технологии (доц. д-р Ася Стоянова)
|
15.09.2016
|
14:00
|
446 к.з.
|
Изкуствен интелект (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. д-р Владимир Вълканов)
|
09.09.2016
|
09:00
|
547 к.з.
|
Практикум по софтуерни технологии (гл. ас. д-р Владимир Вълканов)
|
09.09.2016
|
09:00
|
547 к.з.
|
Компютърни мрежи и комуникации (доц. д-р Иван Ганчев, гл. ас. д-р Генчо Стоицов)
|
20.09.2016
|
09:00
|
446 к.з.
|
IV курс
|
Компютърна лингвистика (проф. дн Георги Тотков)
|
02.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|
Уеб сървърни езици (доц. д-р Николай Павлов, гл. ас. д-р Димитър Благоев)
|
13.09.2016
|
14:00
|
446 к.з.
|
Компютърни числени методи (гл. ас. д-р Павлина Атанасова)
|
08.09.2016
|
09:00
|
547 к.з.
|
Информационно моделиране C# (проф. д-р Антон Илиев)
|
13.09.2016
|
14:00
|
446 к.з.
|
Методи за транслация (доц. д-р Димчо Димов)
|
14.09.2016
|
09:00
|
436 с.з. 534 к.з.
|
Осигуряване на качество на софтуера (Q.A.) (гл. ас. д-р Георги Шарков)
|
03.09.2016
|
09:00
|
531 к.з.
|
Управление на проекти (проф. дн Георги Тотков)
|
02.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|