12.10 (събота), 9:00-17:30
|
Структури от данни и програмиране доц. д-р Тодорка Терзиева
|
лекции
|
422 ауд.
|
13.10 (неделя), 9:00-12:15
|
Структури от данни и програмиране доц. д-р Тодорка Терзиева
|
лекции
|
422 ауд.
|
13.10 (неделя), 12:45-16:00
|
Обектно-ориентирано програмиране проф. д-р Ангел Голев
|
лекции
|
422 ауд.
|
19.10 (събота), 9:00-18:00
|
Обектно-ориентирано програмиране проф. д-р Ангел Голев
|
лекции
|
422 ауд.
|
20.10 (неделя), 9:00-15:00
|
Структури от данни и програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
346 к.з.
|
26.10 (събота) 9:00-15:00
|
Структури от данни и програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
346 к.з.
|
02.11 (събота), 9:00-15:00
|
Структури от данни и програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
346 к.з.
|
03.11 (неделя), 9:00-15:00
|
Структури от данни и програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
346 к.з.
|
09.11 (събота), 9:00-15:45
|
Операционни системи проф. д-р Ангел Голев
|
лекции
|
423 ауд.
|
10.11 (неделя), 9:00-15:45
|
Операционни системи проф. д-р Ангел Голев
|
лекции
|
423 ауд.
|
16.11 (събота), 9:00-15:00
|
Операционни системи хон. ас. Росен Христев
|
лабораторни упражнения
|
346 к.з.
|
17.11 (неделя), 9:00-13:15
|
Операционни системи хон. ас. Росен Христев
|
лабораторни упражнения
|
346 к.з.
|
23.11 (събота), 9:00-15:00
|
Обектно-ориентирано програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
346 к.з.
|
24.11.(неделя), 9:00-15:00
|
Обектно-ориентирано програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
346 к.з.
|
30.11.(събота), 9:00-15:00
|
Обектно-ориентирано програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
346 к.з.
|
01.12.(неделя), 9:00-15:00
|
Обектно-ориентирано програмиране ас. Кирил Иванов
|
лабораторни упражнения
|
346 к.з.
|
14.12.(събота), 9:00-13:00 |
Операционни системи |
ИЗПИТ |
423 к.з. |
15.12.(неделя), 9:00-12:00 |
Структури от данни и програмиране |
ИЗПИТ |
346 к.з. |
15.12.(неделя), 13:00-17:00 |
Обектно-ориентирано програмиране |
ИЗПИТ |
346 к.з. |